Nové Chabry lákají další zájemce o pětihvězdičkové bydlení

20.5.2014 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Praha je městem neomezených možností, díky čemuž se do ní stěhuje čím dál více lidí. Z toho plyne také veliký zájem o rezidenční bydlení. Aktuálně lze využít developerského projektu Nové Chabry, který vstupuje do své druhé etapy a nabídne celkem 84 bytů.

Nové Chabry lákají další zájemce o pětihvězdičkové bydlení

Pod tímto úspěšným dílem je podepsána developerská společnost Star Group, jež patří mezi profesionály ve svém oboru, což dokázala díky mnoha úspěšným projektům. K nim se řadí určitě Kejřův Mlýn nebo obě etapy Kejřův Park. Při zahájení výstaveb byly komplexy téměř okamžitě vyprodány.

Stejný zájem je očekáván také u projektu Nové Chabry, který se nachází ve velice zajímavé lokalitě na Praze 8. Místo, jež je příslibem vynikající občanské vybavenosti a snadné dopravní dostupnosti do centra Prahy i mimo ni. To vše v kombinaci se zeleným zázemím kolem celé vilové zástavby.

Jedná se o vyhledávané spojení několika faktorů, jež přispívají ke spokojenosti rezidentů. I přes vysoký předkládaný standard bydlení a okolí, jsou byty Nové Chabry nabízeny za dosti zajímavých finančních podmínek, které osloví různé typy zájemců. Snadno dostupné bydlení, které se pojí s vynikající kvalitou objektů, potažmo celou architektonickou stránkou.

V překrásné vilové čtvrti tak objevíte mateřské školky, obchody, restaurace nebo spojení na metro C Kobylisy, včetně blízkých cyklostezek. Od každého něco, přesně tak, jak to zamýšlel sám developer, který za toto stavební dílo získal ocenění Realitní projekt roku.

Neodolatelná cena 41 000 Kč za metr čtvereční odpovídá mimopražskému bydlení, proto neváhejte a zavčasu rezervujte svůj vysněný byt, který může dosahovat příjemných rozměrů. Předpoklad prodeje druhé etapy projektu Nové Chabry je obdobný, jako u první fáze, tedy kompletní rozprodání během několika měsíců.

Navštivte internetový portál nove-chabry.cz a získejte daleko více informací, které vás přesvědčí o exkluzivitě a výhodnosti tohoto nákupu.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Čas dovolených a s tím i hlavní sezona pro zloděje je v plném proudu!

Čas dovolených a s tím i hlavní sezona pro zloděje je v plném proudu!

22.7.2014 | PR článek | Bydlení čtenářů

Svou letní dovolenou obvykle plánujeme do nejmenších detailů a těšíme se na ni dlouho dopředu. Až těsně před odjezdem ale přicházejí myšlenky na zabez... Celý článek

Myslete na bezpečí své rodiny a majetku včas a ušetříte

Myslete na bezpečí své rodiny a majetku včas a ušetříte

17.6.2014 | PR článek | Bydlení čtenářů

Pocit naprostého bezpečí v našem domově je jistě důležitý pro každého z nás. Někdo si proto pořídí hlídacího psa nebo mříže do oken, stále více lidí a... Celý článek

Víte, že většina domácností by ušetřila, kdyby změnila svého dodavatele energií?

Víte, že většina domácností by ušetřila, kdyby změnila svého dodavatele energií?

29.4.2014 | PR článek | Bydlení čtenářů

Od liberalizace energetického trhu už uběhlo několik let a za tu dobu se na tuzemském trhu s energiemi objevilo několik desítek subjektů nabízejících ... Celý článek

Pocit příjemného domova

Pocit příjemného domova

25.4.2014 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Průvodcem na cestě k harmonickému interiéru jsou světlé odstíny, kvalitní materiály a promyšlená koncepce světel. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii