Odpočinek v přírodě v naší nové dřevostavbě

13.2.2014 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

S rodinou jsme se po zakoupení pěkného pozemku pro účely rekreace rozhodli pro to, že si necháme vybudovat levnou přesto kvalitní dřevostavbu v rohu zahrady. Jezdíme tam s dětmi a moc rád je vidím, jak dovádějí na sluníčku na zahradě. I má žena si vždy nejlépe odpočine v přírodě a pro mne je to také odpočinek od všech všedních starostí. Potřebovali jsme najít dobré klempíře České Budějovice nebo Český Krumlov a musím říct, že jsme narazili na poctivou a kvalitní firmu, která zajistila vše, co jsem si představoval včetně výborné komunikace a kompletního servisu i poradenství.

Odpočinek v přírodě v naší nové dřevostavbě


Firma zajišťující veškeré práce okolo dřevostavby

Firma M&L střecha mi přišla pod ruku zcela náhodou, bavili jsme se se známým o tom, že hledám kvalitní levné dřevostavby, že jsem koupil pozemek a náhodou mi doporučil webovou stránku s kontaktem na skvělou firmu. Dnes jsem za to moc rád, protože vím, že jsem pořídil na zdejší poměry levně a hlavně opravdu kvalitně. Firma zajišťuje jak tesařské práce, tak práce klempířské i pokrývačské – mohu potvrdit, že všichni z oboru jsou odborníky na slovo vzatými a své práci opravdu rozuměli. Nemusel jsem se starat naprosto o nic! A vše dopadlo na výbornou. Máme krásnou dřevostavbu z kvalitního materiálu a přesně podle našeho přání.
 


 

Nechali jsme vybudovat i stání pro automobil a altánek v rohu zahrady

Kromě dřevostavby v podobě obytné chatky, jsme si nechali od firmy také postavit v nejhezčím rohu zahrady malý ozdobný altánek, což byl vždy sen mé ženy a já musím uznat, že vypadá hezky a také jsme si nechali vybudovat automobilové stání u chaty, takže máme kompletní zázemí pro rekreaci. Chata je nyní zcela obytná, se vším, co k životu potřebujeme a vypadá nádherně. Jsem na dílo firmy opravdu pyšný, protože jsem ani nepočítal s tím, že se vejdu do původního rozpočtu a budu mít dřevostavby nejlepší kvality. 

Byly mi nabídnuty i nadstandardní služby

Při konzultování s tesaři České Budějovice mi byly nabídnuty i netradiční tvary střechy, klempíři zajistili lemování a montáž úžlabí i svodů, prostě kompletní servis služeb od odborníků. Žena byla po dokončení prací nadšená a vím, že na naši chatu budeme nyní jezdit každý volný čas s celou rodinou a strávíme zde mnoho chvil pohody. 

Rekreace s rodinou je vždy radost

Velmi jsem uvítal nabídku vytvoření dřevostavby na klíč se vším okolo – tedy i zmíněným altánkem a stáním pro náš automobil. Mít zahradu a na ní pěknou chatu pro rekreaci s rodinou byl vždy můj sen a nyní se mi splnil přesně podle očekávání a dokonce jsem kolem stavby neměl ani žádné starosti. Rád bych vyzdvihl solidní jednání a to, jak mi firma vyšla vstříc a pokud by ode mne chtěl někdo doporučit odborníka na dřevostavby, rád doporučím firmu  M&L střecha. Nabídla mi též výběr plastových či dřevěných oken a mnoho vychytávek, se kterými jsem ani nepočítal, jsem za to 

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Spojení dvou bytů

Spojení dvou bytů

27.3.2014 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Bydlet v městském činžáku, a přesto sami ve vlastním domě uprostřed města, to se jen tak nevidí! Celý článek

V záplavě světla

V záplavě světla

13.3.2014 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Když rodinný dům i zahradu od základů navrhují odborníci, přinese to soulad mezi všemi částmi domova. Celý článek

Byt s výhledem

Byt s výhledem

5.2.2014 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Chytře řešený mezonet nás zaujal promyšlenou dispozicí a citlivým výběrem materiálů. Celý článek

Zdařilá rekonstrukce bytu

Zdařilá rekonstrukce bytu

26.1.2014 | časopis Panel Plus | Bydlení čtenářů

Také často přemýšlíte o tom, zda by bylo možné stávající podobu vašeho bydlení vylepšit? V některých případech jsme vedeni potřebou vhodnějšího uspořá... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii