Představa o klasickém developerovi se mění. Už nejen výstavba, ale i doprovodné služby

11.11.2013 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Developerská společnost už dávno není tou, která se o vás zajímá jen do podepsání kupní smlouvy a předání bytu. Developeři dále rozšiřují svůj záběr směrem ke komplexnímu servisu, aby si je ve stále konkurenčnějším prostředí vybralo co nejvíce klientů. Zaujaly by tyto služby i vás?

Představa o klasickém developerovi se mění. Už nejen výstavba, ale i doprovodné služby

Služby pro koncové zákazníky

Zjednodušeně řečeno, v dnešní době vám chce developer nabídnout víc. Klienti si velice pochvalují možnost změnit interiér bytu nebo domu podle svých individuálních preferencí, na což developer dohlédne po stránce nejvhodnějších dodavatelů, řemeslníků i po stránce kvality. Pro náročné zákazníky zajistí služby architekta.

Zajímavou novinkou je i služba dlouhodobého pronájmu nově koupené nemovitosti, která vám na sjednanou dobu zajistí příjem z pronájmu, pokud v novém bytě či domě nehodláte momentálně bydlet, nebo jste si ho pořídili především jako investici.

Právě s ohledem na vyšší flexibilitu ve vztahu k přáním zákazníků a k navázaným službám už není výjimkou, že developer nabízí i všechny standardní služby, které by doposud zůstaly na bedrech realitní kanceláře. Dokonce nabízí i nákup a prodej starších nemovitostí ze svých i cizích projektů nebo zprostředkování navázaných finančních služeb, jako jsou hypotéky a půjčky.

Kde najít developery s nadstandardními službami?

Ale jak se klienti o developerech s těmito prémiovými službami dozvědí? Pokud hledají třeba byty v Praze, většinou rovnou nenavštíví webové stránky developera, ale hledají na realitních agregátorech. Nabídky zkušených developerů najdete např. na propracovaném realitním serveru Realnovostavby.cz, který má na svědomí známější Realcity.cz, kde můžete vyhledávat přímo novostavby a máte k dispozici i adresář developerů podle lokality, která vás zajímá.

Při výběru vhodného developera zhodnoťte především jeho reputaci a prohlédněte si jeho dříve realizované projekty. Pokud společnost shledáte důvěryhodnou, kontaktujte jejího zástupce, který by vám měl být ve všem maximálně nápomocen a ochoten podat veškeré informace o lokalitě a rozumně vyargumentovat cenu nemovitosti. Dobrým vodítkem bude právě i rozsah výše probíraných doplňkových služeb, jež mohou zahrnovat i pomoc se stěhováním, s financováním nemovitosti nebo právními službami.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Neomezujte se na jednu značku aneb domácí sodovka chutněji a levněji

Neomezujte se na jednu značku aneb domácí sodovka chutněji a levněji

16.12.2013 | PR článek | Bydlení čtenářů

Patříte mezi ty, kteří se přestali tahat s balenou vodou a začali si vyrábět výbornou domácí sodovku? Bezva. V tom případě se vám budou hodit tipy na ... Celý článek

Moderní nábytek, inspirace a trendy pro rok 2014

Moderní nábytek, inspirace a trendy pro rok 2014

13.12.2013 | PR článek | Bydlení čtenářů

Přemýšlíte o výměně vašeho nábytku nebo zařízení vašeho nového bytu nebo domu? Přinášíme vám trendy a tipy, které jsou In. Výběr nového nábytku je důl... Celý článek

Hřejivé barvy

Hřejivé barvy

8.11.2013 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Teplé barvy jsou vhodné zvláště do jídelny... Celý článek

Proč investovat do ratanového nábytku?

Proč investovat do ratanového nábytku?

5.11.2013 | PR článek | Bydlení čtenářů

Zajímáte se o nový nábytek? Jde Vám konkrétně o jídelní a sedací soupravy? Potom by Vás mohl zajímat nábytek z umělého ratanu, který přináší hned něko... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii