Zimní podlaha s hřejivým kobercem

14.12.2010 | PR článek | Rubrika - Bytový textil

Zimní podlaha s hřejivým kobercem

Vánoce a zimní období jsou tradičně časem, kdy zdobíme naše byty. Jak ale můžeme tím nejjednodušším způsobem a co nejvíce efektivně změnit náš interiér? Stačí umístit na podlaze nový koberec a náš pokoj získá sváteční vzhled.

A co je módní v sezóně zima 2010/2011 – zde máte několik tipů.

Huňaté, měkké a s leskem

Už několik sezón je stále velký zájem o koberce typu shaggy, s různou tloušťkou a hustotou rouna.
Novinkou a absolutním hitem přicházející zimy jsou koberce shaggy z kolekce EDGE, které jsou ručně tkané z jemné polyesterové příze. Jejich typickou vlastností je prolínání několika barev tenkých nití. Vlivem dopadajícího světla vlákna vytvářejí efekt jemného "mihotání", což způsobuje že koberec vypadá velmi efektně. Koberce Edge jsou k dostání v prodejnách Komfort v moderních fialových, zelených, červených, tyrkysových nebo hnědých barvách.

Vedle kolekce EDGE se v nabídce objevily koberce TOUCH, které jsou tkány z jednobarevné tenké polyesteroví příze. Jsou husté, měkké a příjemné na omak. V kolekci jsou následující barvy koberců: červená, žlutá, zelená modrá, béžová, fialová a světle i tmavě hnědá.

Další možnosti jsou koberce shaggy z kolekce SANTE vyrobené z polypropylenové příze typu heat set frise, která jím dává pružnost a měkkost. Jsou ideální do moderních interiérů. K dostání v barvách: béžové, oranžové, růžové, zelené, fialové a tmavě hnědé.

Žhavá červená uprostřed zimy

V zimě, když za okny převládají šedé a bílé odstíny, hledáme ve svém okolí energetizující barvy, které opticky „zahřejí” naše interiéry. V nejnovější kolekci prodejen Komfort najdeme koberce v intenzivně červených barvách, které proteplí atmosféru v pokoji během dlouhých zimních večerů.

www.komfort.eu

Počet komentářů (3) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Nestárnoucí variace

Nestárnoucí variace

23.8.2012 | časopis Náš útulný byt | Bytový textil

Střídmé odstíny i pojetí Celý článek

Červená, bílá a modrá

Červená, bílá a modrá

23.2.2012 | časopis Náš útulný byt | Bytový textil

Barvy, které najdeme na celé řadě státních vlajek, jsou zároveň typickými barvami námořnického stylu. Celý článek

Nenápadná stálice v bytovém textilu

Nenápadná stálice v bytovém textilu

5.8.2010 | Redakce | Bytový textil

Od doby, co se běžnou součástí moderní domácnosti stala myčka nádobí, už sice nejsou utěrky tím každodenním a vždy nepostradatelným pomocníkem, z kuch... Celý článek

Tlumí, hřeje, zdobí…

Tlumí, hřeje, zdobí…

27.1.2010 | Redakce | Bytový textil

Řeč bude o kobercích, vezměme to tedy pěkně „od podlahy“. Bez ohledu na typ podlahového povrchu - krytiny, koberce mají stále zelenou. Mají v domácno... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii