Klobouky? Ozdoba naší hlavy, ale i stěn!

30.9.2018 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Sponzorované odkazy:

Milujete klobouky a máte jich už opravdu velmi mnoho ve skříni? Co je rozmístit trochu po vašem bytě? Určitě se vám zalíbí jedinečný design, který klobouky vykouzlí na vašich stěnách. Ozvláštní interiér a dodají mu jedinečný vzhled.

Klobouky? Ozdoba naší hlavy, ale i stěn!

Zavěšeny na stěnách

Velmi jednoduchým řešením, jak vystavit vaši hromadu klobouků je pověsit je na hřebík. Na prázdnou stěnu v nějakém pokoji zatlučte pár hřebíků, na něž umístíte vaše klobouky v libovolné kompozici. Nebuďte střídmí, a vsaďte na pestré barvy klobouků, které vystavíte na neutrálním podkladu vaší stěny.

dekorace z klobouků

Místo věnce slamák

Chystáte se na jarní dekorace vašich dveří? Připravujete si už korpus na velikonoční věnec? Zapomeňte letos na klasický věnec a vyměňte jej za originální slamák, který ozdobíte umělými květinami.

dekorace z klobouků

Jako v butiku

Vystavte si vaše klobouky společně s kabelkami nebo pásky do pěkné policové skříňky nebo třeba do starší zrenovované vitríny po babičce. Přidejte pár šátků nebo korále a police se mohou proměnit v část malého butiku, který jste si odnesla domů.

dekorace z klobouků

Místo tapet klobouky

Máte jich opravdu tolik, že zaberou celou jednu stěnu? Chtěli jste malovat, ale ještě jste se do toho nepustili? Zkuste místo barev vzít několik hřebíků, které zatlučete na stěnu tak, aby vám  klobouky pokryly celou stěnu. Originální stěna z klobouků bude vypadat velmi pěkně a jistě vám ji každý pochválí.

dekorace z klobouků

Zarámujte je

I jeden klobouk postačí k dokonalé dekoraci na stěnu. Jednoduše jej prostě zarámujte a vytvořte si tak svůj originální a jedinečný 3D obraz.

dekorace z klobouků

 

Juju klobouky jako stvořené pro dekorace

Neschovává vaše sbírka klobouků náhodou nádherné juju klobouky? Takové které jsou jako stvořené právě pro dekorace na stěnách? Neschovávejte je v krabicích nebo ve skříních, vystavte je na pěkně viditelné místo.

dekorace z klobouků

Co si na to posvítit?

Poslední možnou dekorací je například originální lustr nebo stolní lampa, kterou můžete vytvořit z vaší jedinečné sbírky klobouků.

dekorace z kobouků

 

Zdroj fotografií: apartmenttherapy.com, chairish.com, ohyeahmorigirl.tumblr.com, stylebeatblog.com, studiodiy.com, etsy.com, industrialdesignideas.tumblr.com/

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Pokojové květiny: Nová energie pro vaše bydlení

Pokojové květiny: Nová energie pro vaše bydlení

5.10.2018 | StanislavaV | Dekorace

Pokojové květiny dokáží snadno oživit jakýkoliv prostor. Jsou skromné, jednoduché a dokáží vyniknout jak v kompozici několika květin, tak i jako solit... Celý článek

Jak na dokonalou fotografii zátiší, aneb designerem pro svůj byt

Jak na dokonalou fotografii zátiší, aneb designerem pro svůj byt

1.10.2018 | StanislavaV | Dekorace

Obrazy dělají domácnost mnohem útulnější a osobitější. Na trhu samozřejmě objevíte spousty obrazů, které by se vám mohly zalíbit a hodily by se do vaš... Celý článek

Oživte terasu a balkón

Oživte terasu a balkón

21.9.2018 | StanislavaV | Dekorace

Nastal čas vyzdobit vaše balkóny a terasy krásnými dekoracemi a květinami. Nechte svá oblíbená místa rozkvést. Celý článek

Květiny, které vydrží roky bez vody

Květiny, které vydrží roky bez vody

20.9.2018 | StanislavaV | Dekorace

Trávíte doma velmi málo času? Občas zapomenete na vaše květiny a když už si vzpomenete jsou téměř celé seschlé? Oživte svůj domov květinami, které nik... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii