TENDENCE – již 16. ročník veletrhu interiéru a designu

31.8.2011 | PR článek | Rubrika - Dekorace

TENDENCE – již 16. ročník veletrhu interiéru a designu

Na letošní podzim se opět připravuje tradiční, v pořadí již 16. ročník mezinárodního veletrhu interiéru a designu TENDENCE 2011. Tato událost proběhne opět v podzimním termínu od 15. – 18. září 2011 na Výstavišti Praha Holešovice.

Veletrh Tendence má za sebou již 15 úspěšných ročníků, naším mottem vždy bylo naplnit význam slov TRADICE – KVALITA – PRESTIŽ. Tendence bude opět složena z části zaměřené na dekorace, stolování a bytový textil a z části nábytkové. Letošní ročník je doplněn o souběžné výstavy Fórum kuchyní a Světlo a design. Novinkou je znovuoživení veletrhu BONEXPO, který se zaměřuje na dárky a exkluzivní předměty a bude také probíhat společně s veletrhem Tendence.

Veletrh TENDENCE, který se již tradičně těší vysoké účasti z řad vystavovatelů i návštěvníků, má i letos svá velká lákadla. V sekci nábytku se představí řada renomovaných vystavovatelů. Jedním z takových je například společnost DE.FAKTO DESIGN s.r.o., DesignOutlet.cz., OXYGENIC s.r.o., Saffron Sleeping Concept, Stakohome Network s.r.o. a mnoho jiných.

Letošní největší událostí bude společná prezentace společností Himolla, K+W Pölstermöbel a Mobax. Tyto společnosti tvoří jeden velký stánek o velikosti 600 m2. Německá jednička v čalouněném nábytku společnost Himolla Polstermöbel se představí na veletrhu Tendence poprvé. V nabídce této společnosti naleznete moderní i klasické sedací soupravy, relaxační křesla a nábytek do jídelen. Zastoupení pro ČR má společnost Mobax ČR, s.r.o.

V rámci veletrhu Tendence opět připravujeme i sekci Fórum kuchyní. Po loňském úspěšném startu představí i letos řadu novinek a současných trendů z tohoto oboru. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace celé řady kuchyňských spotřebičů a spotřebičů do domácnosti.

Kromě kvalitního a designově propracovaného zboží bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Oblíbená přehlídka top design se uskuteční i v letošním roce a půjde opět o zajímavou podívanou. Připraveny jsou i další dvě soutěže se společnostmi Exit 112 a Alhambra.

Změny chystáme i pro samotný areál Výstaviště Praha Holešovice. Navýšena bude kapacita parkoviště a připraveny budou také nové restaurace a kavárny. Určitě upozorníme na novou sushi restauraci, kterou pro Vás připraví společnost Culinaria šéfkuchaře Honzy Řepy. Tato společnost pořádá i kurzy výroby sushi.

Věříme, že i letošní ročník veletrhu Tendence zůstane příjemnou, krásnou a přínosnou akcí, která se stane inspirací pro zařizování Vašich domovů. Další informace na webových stránkách veletrhu www.tendence.eu.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Záclony a závěsy, praktické i dekorativní.

Záclony a závěsy, praktické i dekorativní.

30.9.2011 | PR článek | Dekorace

Záclony a závěsy na oknech jsou u nás téměř samozřejmostí. Prostě záclony patří k oknu, rozptylují nám ostré sluneční světlo, chrání soukromí i tlumí ... Celý článek

Vyhlášení soutěže o vstupenky na veletrh Tendence

Vyhlášení soutěže o vstupenky na veletrh Tendence

8.9.2011 | Redakce | Dekorace

Před týdnem jsme vyhlásili soutěž o 24 čestných vstupenek na mezinárodní veletrh interiéru a designu Tendence, který se uskuteční 15. – 18.9.2011 na V... Celý článek

Domov, co dýchá francouzskou elegancí a nadčasovostí

Domov, co dýchá francouzskou elegancí a nadčasovostí

16.8.2011 | PR článek | Dekorace

Naštěhovali jste se právě do nového bytu a obklopují vás kromě nevybalených krabic jen bílé stěny? Víte, že stojíte před nelehkým úkolem zařídit nové ... Celý článek

Jak vykouzlit v bytě tu pravou letní atmosféru

Jak vykouzlit v bytě tu pravou letní atmosféru

10.8.2011 | PR článek | Dekorace

Všeobecně platí, že čich je nejintenzivnějším z lidských smyslů. Vůně dokáže tělo i mysl povzbudit, dodat energii, ale i zklidnit a dopřát relaxaci. Z... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii