Tvořme s Hornschuchem a potěšme sebe i své blízké

2.7.2012 | PR článek | Rubrika - Dekorace

Tvořme s Hornschuchem a potěšme sebe i své blízké

Kromě novinek, na které se tento rok můžete těšit, jsme Vám připravili také mnoho nápadů pro jednoduché zkrášlení a zmodernizování Vašich domovů! Nejedná se pouze o designové záležitosti, která se týkají interiérů a snížení nákladů šetřením financí! Jste zvědaví, o čem je řeč? Budeme Vás ještě chvíli napínat a postupně Vám tento rok představíme mnoho efektivních, levných a módních záležitostí!

Starý web v novém stylu Vám přehledně a snadno ukáže, co můžete tuto sezónu v eshopu čekat! Katalogy, kolekce, motivy, rozšíření nabídek – to vše a mnohem více naleznete na www.HORNSCHUCH.cz .

Soutěž - oBydleni.cz si ve spolupráci s HORNSCHUCH.cz připravilo soutěž o zajímavé ceny. Více se dozvíš ZDE.

Jako první ze série nápadů, jak netradičně využít samolepící folie od firmy Hornschuch CS, jsme Vám představili ozdobné květináče, které dokážou rozjasnit každý interiér. Fotky těchto produktů si můžete prohlédnout níže.

Jako další přichází inspirace pro výrobu módních doplňků, kterou nejedna z nás zajisté ocení. Stačí trocha fantazie, a mohou nás zdobit roztomilé sponky, které si samy vyrobíme. Dozdobíme ty, které nám leží doma v šuplíku a uděláme z nich takové, které budeme rády nosit. Nebo Vám snad chybí pouzdro na uložení zrcátka, které má ostré hrany? Nechte se inspirovat výrobky, které jsme vytvořili my. Potřebujete jen nápad a samolepící folie. Levné náklady a vlastnoruční práce potěší ve výsledku. Ať to bude roztomilá mašlička, zdobící Vaši dcerku, či účelné pouzdro.

Těšte se na další nápady! Nejedná se pouze o šetření peněz či zkrášlení Vašich domovů. Nabízíme Vám především nevyčíslitelné bohatství, získané během sbližování - ať s rodinou či přáteli. Zkuste si při tvorbě zasoutěžit o nejlepší nápad! Ať vyhrajete či prohrajete – nikdo Vám již nevezme radost z času, který jste prožili a efektivně proměnili v zábavnou hru! A když nic jiného – alespoň můžete svým výtvorem udělat radost někomu dalšímu! Vždyť co potěší více – konfekční výrobek, či vlastnoruční tvorba? Ti z Vás, kteří jsou nakloněni druhé variantě, se tento rok mohou těšit na další ukázky z naší dílny!

Těšte se na mnoho novinek, které jsme pro Vás letos připravili!

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Moderní a svůdné závěsy

Moderní a svůdné závěsy

31.7.2012 | časopis Bydlení | Dekorace

Chcete rychle a originálně zařídit nebo proměnit domov a navíc zastínit okna? Inspirujte se aktuálním výběrem z nejzajímavějších letošních kolekcí záv... Celý článek

Oblékáme stěny

Oblékáme stěny

30.7.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Pokud přemýšlíte o inovaci svého interiéru, je úprava stěn většinou tou nejjednodušší formou. Celý článek

Naše výroba

Naše výroba

4.5.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Zkuste se při zařizování svého interiéru, ale i při jiných nákupech zamyslet nad tím, odkud všechny ty výrobky pocházejí. Získáte zas jiný pohled na v... Celý článek

Revoluce v interiérovém designu

Revoluce v interiérovém designu

27.3.2012 | časopis Panel Plus | Dekorace

V architektuře bylo údajně již všechno nové řečeno… Společnost J.A.P. ovšem dokázala i přes toto tvrzení přijít s Grafosklem - absolutní novinkou, kte... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii