Odpočívejte nebo cestujte, úklid již není Vaší starostí.

19.10.2011 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Odpočívejte nebo cestujte, úklid již není Vaší starostí.

Chcete se vracet z práce do uklizeného bytu? V tom případě vsaďte na robotické vysavače, které budou uklízet za Vás.

Vy tak můžete odpočívat, být se svými blízkými nebo třeba cestovat. A když cestovat, tak stylově s luxusními kufry, které můžete nyní získat jako dárek k robotickým vysavačům Ecovacs.

Značka Ecovacs neustále pracuje na výzkumu a vývoji svých výrobků a důkazem je více než 30 milionů spokojených zákazníků po celém světě. Nyní přináší na český trh novinku v podobě robotického vysavače nejvyšší kvality - Deepoo D76. S ním bude úklid ještě jednodušší.

Dva v jednom

Tento vysavač je výjimečný oproti svým robotickým kolegům svou speciální nabíjecí stanicí. Do ní je zasazen ruční vysavač, který zcela bezprašně vysaje a vyčistí obsah zásobníku na nečistoty z robotického vysavače. Výrazně se tím zjednoduší vysypávání nečistot z robotického vysavače. Navíc ruční vysavač se dá využít také samostatně. Jednoduše vyjmete ruční vysavač, připojíte ohebnou hadici a můžete vysávat prostory nedostupné pro robotický vysavač. Příslušenství, které je součástí balení nabízí také teleskopickou trubici, kartáčovou, polštářovou a štěrbinovou hubici. Také hubici na prach a velmi praktický pás k zavěšení na rameno.

Podlahový robotický vysavač nabízí komfortní vysávání na hladkých podlahách, rotační kartáč zvyšuje účinnost vysávání na kobercích. Ecovacs D76 si dobře poradí i se zvířecími chlupy. Díky velkému zásobníku na nečistoty oceníte téměř bezúdržbový úklid podlah.

Nejvyšší model obsahuje 45 bezpečnostních senzorů, zajistí plynulý pohyb po podlaze, zabrání pádu ze schodů a narážení do překážek. Senzory rozpoznají blížící se překážku, vysavač přibrzdí a vyhodnotí změnu trasy. Vybírat můžete ze 4 režimů úklidu. Pro běžný úklid je určen mód automatický, který místnost vysává více směry tak, aby byla důkladně čistá. Pokud vysavač narazí na více nečistot na jednom místě, sám zahájí intenzivní úklid, začne se pohybovat do spirály tak, aby mu nic neuniklo. Režim podél stěn je určen pro vysávání těsně u stěny, případně nábytku. Lokální úklid je doporučen, pokud se v domácnosti vyskytne větší množství nečistot, tak dát vysavač na místo, zapnout lokální úklid a vysavač bude intenzivně vysávat do vybití.

Ecovacs D76 nejen kvalitně vysává, ale udržuje v čistotě i prostředí domova. Na povrch vysavače je nanesena vrstva nanočástic stříbra s kladným elektrickým nábojem Ag+. Stříbro proniká do bakterií a jejich buňky se rozpadají. Mikroorganismus ztratí možnost růst, rozmnožovat se a následně umírá.

Pro vymezení prostoru, kde chcete, aby vysavač nevysával, doporučujeme využít magnetické pásky. Bez nutnosti zapínání a doplňování baterií stačí magnetickou pásku nalepit na podlahu a ta zajistí díky magnetickému poli, které je kolem ní, aby zde vysavač nevjel. Může být použita na hladké podlahy nebo ji lze umístit i pod koberec.

Mluví a tančí

Robotický vysavač Ecovacs D76 umí mluvit a tančit. V šestém programu „DEMO“, komentuje svou práci, informuje o překážkách a změnách režimu úklidu. Například v okamžiku, kdy narazí na více nečistot, toto ohlásí a změní režim úklidu na intenzivní. Po intenzivním úklidu se sám vrací zpět do automatického režimu.

Vysavač Ecovacs D76 dokáže nejenom za Vás pracovat, ale umí Vás i pobavit. Tancuje po podlaze v rytmu hudby, která je na paměťové kartě.

Udělejte si radost hned dvakrát!

Od října do konce roku 2011 Vám Ecovacs udělá radost hned dvakrát. Nejen, že bude za Vás uklízet, ale ve speciální nabídce získáte také dárek v podobě designového setu dámských cestovních zavazadel. Tyto trendové kufříky získá každý zákazník, který si koupí vysavač Ecovacs Deepoo - modely D76, D73 a D58.

Více informací získáte na www.ecovacs.cz

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

To nejlepší pro vaše víno!

To nejlepší pro vaše víno!

28.11.2011 | PR článek | Elektronika

Rádi si doma sednete nad sklenkou kvalitního vína? V tom případě pro Vás bude domácí vinotéka to pravé řešení, které Vám poskytne dokonale vychlazené ... Celý článek

Pro milovníky starých časů

Pro milovníky starých časů

2.11.2011 | PR článek | Elektronika

Stejně jako se střídají módní trendy v oblečení či účesech, mění se i móda v segmentu spotřební elektroniky. Retro je opět tady! Celý článek

Vítejte ve světě dokonalých televizorů!

Vítejte ve světě dokonalých televizorů!

3.10.2011 | PR článek | Elektronika

Máte rádi výjimečné, ale přitom praktické a jednoduché věci? V tom případě Vás určitě zaujme novinka na trhu v podobě LED televizoru Hyundai řady 924... Celý článek

Našli jsme nejchytřejší robotický vysavač!

Našli jsme nejchytřejší robotický vysavač!

26.9.2011 | PR článek | Elektronika

Geniální nápady přicházejí většinou z čista jasna, geniální produkty naopak procházejí evolucí. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii