ŠOKUJÍCÍ AKCE: Naplnění bombičky CO2 ZDARMA v síti OKAY Elektrospotřebiče

14.1.2014 | PR článek | Rubrika - Elektronika

Rezignovali jste na balené vody a vyrábíte si limonádu sami doma? Tak poslouchejte. Naplníme Vám bombičku ZDARMA. Podrobné informace najdete v článku.

ŠOKUJÍCÍ AKCE: Naplnění bombičky CO2 ZDARMA v síti OKAY Elektrospotřebiče

Ty zprávy přicházejí ze všech stran. Čím dál víc obyvatel České republiky opouští zastaralý koncept nákupu balené vody v supermarketu a přechází na domácí výrobu sody. Pijeme čistou vodu z kohoutku nebo si život osladíme domácí limonádou vyrobenou z čerstvé vody a kvalitního sirupu.

Značka LIMO BAR vstoupila v Česku do segmentu domácí výroby sody jako druhá, zato však  přinesla řadu inovací. Naše technologie FSS, BBT či Click&Fix učinily výrobu domácí sody rychlejší, příjemnější a efektivnější. Díky unikátní technologii Turbo značky LIMO BAR vyrobí zákazníci z jediné bombičky CO2 až 135 litrů perlivé vody.

Nyní bourá LIMO BAR hranice znovu. V prosinci 2013 jsme naplnili 2000 z vás bombičku zdarma. Akce měla obrovský úspěch a ohlas, proto jsme se rozhodli ji zopakovat. A dokonce s dvojnásobným počtem bombiček CO2. Co proto musíte udělat? Stačí navštívit stránku bombickaco2.cz, poslat registrační SMS za pouhé 3 Kč, vygenerovat a vytisknout voucher s jedinečným kódem a přinést společně s prázdnou bombičkou do kterékoliv prodejny OKAY Elektrospotřebiče.

 

Výměnou za vaši prázdnou bombičku a voucher vám obratem vydáme plnou bombičku LIMO BAR. Pro zapojení do akce navštivte web bombickaco2.cz a registrujte se. Na této stránce najdete rovněž podrobné informace o bombičkách LIMO BAR. Dozvíte se například, že každá bombička LIMO BAR splňuje přísnou certifikaci TÜV a vyhovuje evropské směrnici 2010/35EU.

Ukážeme vám, že bombičky LIMO BAR jsou plně kompatibilní s konkurenčními výrobníky a že každé naplnění doprovází certifikát bezpečnosti. Vše důležité se dozvíte na webu www.bombickaco2.cz.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Aku nářadí nabízí pohodlnou práci a nezávislost

Aku nářadí nabízí pohodlnou práci a nezávislost

14.9.2016 | PR článek | Elektronika

Každá dílna si zaslouží vysoce kvalitní vybavení, které splňuje ta nejpřísnější kritéria. Jestliže i vy chcete mít vše v pořádku pro případ, že dojde ... Celý článek

Naučíme vás šetřit čas i peníze

Naučíme vás šetřit čas i peníze

12.6.2013 | PR článek | Elektronika

Zvládnout rodinu, domácnost a kariéru vyžaduje spoustu energie a času. Umíte s ním nakládat? Víte, že investice necelých 7.000 Kč vám může ušetřit sto... Celý článek

iRobot představuje nového robota na čištění bazénů a čističe okapů

iRobot představuje nového robota na čištění bazénů a čističe okapů

18.1.2013 | PR článek | Elektronika

iRobot, globální lídr v robotice, představil nového robota na čištění bazénů Mirra 530 a zahájil celosvětový prodej robotického čističe okapů Looj 330... Celý článek

Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE)

Krutá pravda o robotických vysavačích (aneb VY HO POTŘEBUJETE)

21.11.2012 | PR článek | Elektronika

Miluji vůni čistého bytu. Miluji voňavou kuchyň, naleštěná zrcadla a hlavně podlahu a koberce bez vlasů, chlupů a prachu. Jenže na každodenní vysávání... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu