10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

24.7.2017 | StanislavaV | Rubrika - Koupelny a toalety

Sponzorované odkazy:

Plánujete novou koupelnu? Chcete útulné a nádherné místo, kde budete moci po práci relaxovat. Užít si příjemnou koupel nebo sprchu a budete si to užívat jako v lázních? Inspirujte se našimi tipy a zařiďte si kouzelnou koupelnu.

10 tipů pro vaši útulnou koupelnu

1. V první řadě musí být koupelna praktická a plně funkční.

 

2. Přemýšlejte nad prostorem jako celkem při výběru vhodného místa pro vanu, toaletu i sprchu.

 

koupelna

 

3. Vše do posledního detailu laďte do jednoho stylu. Chcete provensalský styl nebo moderní? Chcete se cítit jako ve welness centru nebo v útulné venkovské koupelně?

 

4. Dbejte na kvalitní materiál. Koupelna je místem kde je hodně vlhkosti. Je třeba proto vybrat vysoce odolný materiál, který těmto podmínkám odolá.

 

koupelna

 

5. Nezapomeňte ani na správné osvětlené. Přemýšlejte o jeho správném umístění i správné barvě pro vytvoření kouzelné atmosféry.

 

6. Koupelna není jen místností, která plní jistou funkci. Dejte jí lázeňskou atmosféru. Stane se tak místem, kde si můžete odpočinout a uvolnit se.

 

koupelna

 

7. Buďte nápadití. Myslete prakticky. Ozdobte jednu stěnu koupelny nápaditou tapetou, jedinečným motivem dlaždic nebo originálním obrazem.

 

8. Používejte měkké i tvrdé materiály a struktury, abyste rozbili tvrdost většiny použitých materiálů v koupelně. Využijte textilii a vsaďte na sprchové závěsy, ručníky, okenní závěsy nebo cokoliv jiného.

 

koupelna

 

9. Vytvořte si lázeňský sprchový kout. Luxusní sprchy dokáží skvěle napodobit požitek jako ze skutečných lázní. Stačí si vybrat tu správnou hlavici.

 

10. Dbejte také na správný výběr podlahy. Měla by být odolná vůči vodě i proti skluzu. Přesto by měla vypadat atraktivně. Keramické nebo kamenné dlaždice jsou trefou do černého.

 

Zdroj fotografií: decoholic.org

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Levná proměna koupelny, aneb několik inspirací

Levná proměna koupelny, aneb několik inspirací

5.9.2017 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Rádi byste rekonstrukci koupelny, ale nemáte momentálně dostatek financí? To ale vůbec nevadí. Internet je plný skvělých nápadů, jak na takovou rekons... Celý článek

Vylaďte koupelnu do venkovského stylu. Poradíme vám jak na to

Vylaďte koupelnu do venkovského stylu. Poradíme vám jak na to

19.3.2017 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Interiér ve venkovském stylu je velmi moderní a pohltí snad každého z nás. Proměna koupelny do venkovského stylu nemusí být nijak náročná po finanční ... Celý článek

Dbejte o svůj nábytek také v koupelně

Dbejte o svůj nábytek také v koupelně

7.3.2017 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Koupelna patří k místům, které jsou v domácnosti nejtěžší na údržbu. Mnohdy se musíme nutit do toho, abychom se vrhli do generálního úklidu koupelny… ... Celý článek

Koupelnové skříňky je třeba přizpůsobit prostoru

Koupelnové skříňky je třeba přizpůsobit prostoru

2.3.2017 | PR článek | Koupelny a toalety

Zvláštní místo mezi vybavením domácnosti zastává koupelnový nábytek. V této oblasti je totiž často třeba projevit značnou kreativitu, aby jednotlivé k... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii