Koupelny s výhledem

21.7.2015 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Koupelny a toalety

Sponzorované odkazy:

Ptáte se, jakým směrem se vyvíjí zařízení místa očisty, jaký styl je nejvíce „in“? Nespočet možností a mnoho trendů mají jedno společné – prostor se stává plnohodnotným interiérem.

Koupelny s výhledem

Ať jde o ultra moderní, retro či venkovsky laděnou koupelnu, vždy je její plus velké okno či dokonce dveře na terasu. Tento dříve zanedbávaný a ustrkovaný interiér je nyní stejně důležitý jako jiné místnosti bytu. To je v podstatě tím zásadním posunem v zařizování koupelen. Pokud tedy plánujete nový dům či větší rekonstrukci, berte v úvahu, že tmavý a malý prostor s velkým košem na prádlo není místem pro relaxaci. Koupelna dnešní doby si zaslouží mnohem víc!

U VAN stojících volně v prostoru nezapomeňte vhodně vyřešit vodovodní baterii. Lze použít buď vysokou stojánkovou, nebo vystavět vyšší soklík, jako je tomu i v tomto případě. (Duravit)

 

PROSKLENÁ stěna si jasně říká o instalaci volně stojící vany. Pak již stačí jen výraznější skříňka s umyvadlem. (Bluform)

ZMĚNIT lze i celkové pojetí prostoru. Stačí použít místo obkladů speciální stěrku či omyvatelnou výmalbu a obyčejný věšák nahradit křesílkem s odkládacím stolkem. (Inda)

VANA zakončená parapetem okna nabízí praktickou odkládací plochu. Nemusíte zde vystavovat jen kosmetiku, váza s živými květinami či několik svíček bude jistě lepší volbou. (Iris)

TAM, kde je dostatek denního světla a vlhkosti, se dobře povede i živým pokojovým rostlinám. Proč by to nemohla být právě koupelna? (Porcelanosa)

 

Zdroj: Náš útulný byt

Počet komentářů (3) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jak levně zkrášlit umakartovou koupelnu?

Jak levně zkrášlit umakartovou koupelnu?

10.9.2016 | Redakce | Koupelny a toalety

Máte ve svém bytě ještě umakartové jádro? Toužíte po krásné a nové koupelně, ale rekonstrukce nepřipadá v úvahu kvůli nedostatku financí? Chcete ji co... Celý článek

Co udělat pro to, aby byla koupelna jednou z vašich nejoblíbenějších a nejhezčích místností?

Co udělat pro to, aby byla koupelna jednou z vašich nejoblíbenějších a nejhezčích místností?

11.8.2016 | PR článek | Koupelny a toalety

Nejen ženy, ale i děti a muži tráví v koupelně denně nemálo času. Ženy i muži si rádi vychutnají dlouhou koupel s pěnou nebo koupelnovou solí, děti, p... Celý článek

Jako tenkrát

Jako tenkrát

4.4.2014 | časopis Náš útulný byt | Koupelny a toalety

Retro styl se rozšiřuje do mnoha oblastí, neunikly ani koupelny. Celý článek

Domácí lázně

Domácí lázně

23.8.2013 | časopis Náš útulný byt | Koupelny a toalety

Udělejte si pohodu ve vaně a pořádně si odpočiňte od každodenních starostí! Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii