Novinky do vaší koupelny 2017

27.1.2017 | StanislavaV | Rubrika - Koupelny a toalety

Sponzorované odkazy:

Co momentálně frčí ve světě koupelen? Jaké jsou novinky letošního roku? Pokud toužíte si zařídit koupelnu podle nejnovějších trendů a vychytávek, můžete se inspirovat tímto článkem.

Novinky do vaší koupelny 2017

Rustikální styl koupelen opět na scéně

koupelna 2017

Staré se vrací. Vintage a industriální styl je stále populárnější. Momentálním hitem je si zařizovat koupelny v rustikálním stylu. Jednou z typických věcí pro tento styl je vana umístěna doprostřed místnosti, kdy stojí na ozdobných nožkách. Zajímavé, že? Bude to vana jako pro princeznu!

Prosklené koupelny

Ne jeden luxusní hotel zařizuje koupelny v opravdu zvláštním stylu. Naprostým hitem je sprchový kout uprostřed místnosti. Nenachází se v rohu, jak jsme zvyklí, ale v prostoru. Je obložen pouze průhledným sklem a mnohdy z něj vidíte až na televizi před postelí. Nic pro stydlíny, ale své kouzlo to má!

Tzv. „vanosprcha“

koupelna 2017

Pokud si prostor ve vaší koupelně žádá pouze malý sprchový kout, nezoufejte. Na trhu najdete spousty asymetrických a různě tvarovaných van, které se vejdou i do těch nejmenších prostorů. Navíc! K těmto vanám se dá přidělat taky zástěna, takže nám vana poslouží i jako sprcha. Je to praktické a vypadá to skvěle!

Široký okraj vany

koupelna 2017

Široké okraje vany jsou velmi praktické. Můžete na ně odkládat šampony, kondicionéry, sprchové gely, pěnu na holení, mýdla, žiletky… zkrátka cokoliv vás napadne. Okraje jsou širší a širší. Nyní už není problém si na tyto vany položit cokoliv. Tak co? Zkusíte si dopřát vanu se svou drahou polovičkou, kdy na okraj položíte skleničky s vínem a plno svíček?

Rádio kdekoliv vás napadne

Ještě nedávno bylo vrcholem luxusu zabudované rádio ve sprchovém koutu, dnes je již klasikou rádio kdekoliv. Zabudované v zrcadle, na záchodě, u vany, kdekoliv vás je napadne!

I topení na ručníky může být stylové

koupelna 2017

Všichni známé otopná tělesa v podobě žebříčku, na které si skládáme naše osušky po použití. Pěkně uschnou a jsou nahřáté. Klasickým žebříkům však odzvonilo! Na výběr máte z nejrůznějších tvarů a designů. Vyberte ten, který nejlépe sedne do stylu vaší koupelny.

Zdroj fotografií: pinterest.com, s-media-cache-ak0.pinimg.com

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Koupelnové skříňky je třeba přizpůsobit prostoru

Koupelnové skříňky je třeba přizpůsobit prostoru

2.3.2017 | PR článek | Koupelny a toalety

Zvláštní místo mezi vybavením domácnosti zastává koupelnový nábytek. V této oblasti je totiž často třeba projevit značnou kreativitu, aby jednotlivé k... Celý článek

Koupelnový nábytek a vše co byste o něm měli vědět

Koupelnový nábytek a vše co byste o něm měli vědět

17.2.2017 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Vybrat nábytek do koupelny je opravdový problém. Na rozdíl od jiných místností v domácnosti je koupelna místem vlhka a s tím i spojených plísní a větš... Celý článek

Jak vybrat vanu, aneb užitečné rady a tipy

Jak vybrat vanu, aneb užitečné rady a tipy

10.1.2017 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Zařizujete či rekonstruujete koupelnu? Ačkoliv někteří dávají raději přednost sprše, najdou se tací, kteří na luxus vany nedají dopustit. Kdy jindy si... Celý článek

6 nejčastějších mýtů o hygieně v koupelně

6 nejčastějších mýtů o hygieně v koupelně

23.12.2016 | StanislavaV | Koupelny a toalety

Nevěřili byste, kolik mýtů se šíří napříč celým světem. Tento článek se bude věnovat právě mylným domněnkám, které souvisí s hygienou v koupelně. Co d... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii