Bar, kde se cítíte dobře, můžete mít i doma. Stačí zvolit správné barové židle

4.1.2016 | PR článek | Rubrika - Kuchyně

Bar, kde se cítíte dobře, můžete mít i doma. Stačí zvolit správné barové židle

V těchto dlouhých, studených měsících se rádi a často uchylujeme do tepla domova. Povídáme si, posloucháme hudbu, zveme si návštěvy, sledujeme televizi, nebo čteme či přemýšlíme o životě.

 

 

Jestliže hledáte způsob, jak doma nalézt další místo pro trávení volného času, pořiďte si domácí bar a krásné barové židle. Stačí mít kousek místa v kuchyni či obýváku navíc a bar může být během pár dnů či týdnů postaven. Řemeslníci jsou rychlí a na přání dokáží vyrobit takřka cokoli.

Židle si vyberte pečlivě

Jakmile najdete někoho, kdo vám bar zhotoví, začněte se poohlížet po židlích. Bar a barové židle do kuchyně by společně měli ladit. Zohlednit je dobré i barvu podlahy, kuchyňské linky, výmalby či bitového textilu v kuchyni.

Určitě volte typ, který bude disponovat dostatečně prostorným sedátkem a opěrkou pro záda. Jistě byste neradi, aby se větší muž nebo žena na židli neposadili, protože by jim byla malá. Výborným řešením jsou barové židle bez opěrky, nebo s opěrkou, která je do tvaru L. I opěrky do obloučku jsou příjemné, jen pozor, aby nezasahovaly až do stran židle a tak omezovali prostor na sezení.

Zvažte, zda chcete otáčivé židle, nebo ne. Je to docela praktické, i když si to zprvu možná neuvědomíte. Nemusíte poposedávat, jednoduše se otočíte. Velmi pozorní buďte při výběru materiálů, z nichž má být sedátko zhotoveno. Výborným řešením je plast, koženka, ale i pevné textilie, které jsou dnes tak důmyslné, že je vyčistíte hadříkem.

Vybírejte na stránkách Hawaj.cz

Internetový e-shop Hawaj.cz nabízí mnohé barové židle, ale nejen ty. Najdete zde i kancelářské židle, nafukovací postele, trampolíny, zahradní grily, párty stany a mnohé další praktické vybavení do domácnosti i na zahradu. Právě teď můžete využít zajímavé akční ceny kancelářských i barových židlí a ušetřit tak peníze na nákup vánočních dárků. Udělejte si radost a oživte váš domov ještě do Vánoc.

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Stolování na úrovni: Jak udělat na návštěvy ten správný dojem?

Stolování na úrovni: Jak udělat na návštěvy ten správný dojem?

23.9.2016 | PR článek | Kuchyně

Chystá se k vám návštěva. Dům je naklizený, večeře se vaří, vypadáte skvěle. Co ještě zbývá? Přeci správně prostřený stůl! Pojďme se společně podívat ... Celý článek

Vybíráte kuchyňskou linku? Investujte do kvalitního dřeva s hezkým designem

Vybíráte kuchyňskou linku? Investujte do kvalitního dřeva s hezkým designem

11.8.2016 | PR článek | Kuchyně

Kuchyně je srdcem každého rodinného domu nebo bytu a proto bychom měli lpít na tom, by vypadala skutečně dobře a především, aby se nám v ní skvěle vař... Celý článek

Kam dát lednici a kam dřez? Základ je zvolit vhodný tvar kuchyně

Kam dát lednici a kam dřez? Základ je zvolit vhodný tvar kuchyně

23.2.2015 | PR článek | Kuchyně

Od sporáku ke dřezu, od dřezu k myčce, z myčky do skříňky. Tohle je jedna z několika cest, které v kuchyni musíte opakovaně zvládat. Aby vám práce šla... Celý článek

Stolování s tradicí

Stolování s tradicí

11.7.2014 | časopis Náš útulný byt | Kuchyně

K zařízení jídelny přistupujte se stejnou pečlivostí, s jakou vybíráte kuchyňskou linku. Příjemné prostředí nejlépe navodíte pomocí přírodních materiá... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii