Bar, kde se cítíte dobře, můžete mít i doma. Stačí zvolit správné barové židle

4.1.2016 | PR článek | Rubrika - Kuchyně

Bar, kde se cítíte dobře, můžete mít i doma. Stačí zvolit správné barové židle

V těchto dlouhých, studených měsících se rádi a často uchylujeme do tepla domova. Povídáme si, posloucháme hudbu, zveme si návštěvy, sledujeme televizi, nebo čteme či přemýšlíme o životě.

 

 

Jestliže hledáte způsob, jak doma nalézt další místo pro trávení volného času, pořiďte si domácí bar a krásné barové židle. Stačí mít kousek místa v kuchyni či obýváku navíc a bar může být během pár dnů či týdnů postaven. Řemeslníci jsou rychlí a na přání dokáží vyrobit takřka cokoli.

Židle si vyberte pečlivě

Jakmile najdete někoho, kdo vám bar zhotoví, začněte se poohlížet po židlích. Bar a barové židle do kuchyně by společně měli ladit. Zohlednit je dobré i barvu podlahy, kuchyňské linky, výmalby či bitového textilu v kuchyni.

Určitě volte typ, který bude disponovat dostatečně prostorným sedátkem a opěrkou pro záda. Jistě byste neradi, aby se větší muž nebo žena na židli neposadili, protože by jim byla malá. Výborným řešením jsou barové židle bez opěrky, nebo s opěrkou, která je do tvaru L. I opěrky do obloučku jsou příjemné, jen pozor, aby nezasahovaly až do stran židle a tak omezovali prostor na sezení.

Zvažte, zda chcete otáčivé židle, nebo ne. Je to docela praktické, i když si to zprvu možná neuvědomíte. Nemusíte poposedávat, jednoduše se otočíte. Velmi pozorní buďte při výběru materiálů, z nichž má být sedátko zhotoveno. Výborným řešením je plast, koženka, ale i pevné textilie, které jsou dnes tak důmyslné, že je vyčistíte hadříkem.

Vybírejte na stránkách Hawaj.cz

Internetový e-shop Hawaj.cz nabízí mnohé barové židle, ale nejen ty. Najdete zde i kancelářské židle, nafukovací postele, trampolíny, zahradní grily, párty stany a mnohé další praktické vybavení do domácnosti i na zahradu. Právě teď můžete využít zajímavé akční ceny kancelářských i barových židlí a ušetřit tak peníze na nákup vánočních dárků. Udělejte si radost a oživte váš domov ještě do Vánoc.

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Vybíráte kuchyňskou linku? Investujte do kvalitního dřeva s hezkým designem

Vybíráte kuchyňskou linku? Investujte do kvalitního dřeva s hezkým designem

11.8.2016 | PR článek | Kuchyně

Kuchyně je srdcem každého rodinného domu nebo bytu a proto bychom měli lpít na tom, by vypadala skutečně dobře a především, aby se nám v ní skvěle vař... Celý článek

Stolování s tradicí

Stolování s tradicí

11.7.2014 | časopis Náš útulný byt | Kuchyně

K zařízení jídelny přistupujte se stejnou pečlivostí, s jakou vybíráte kuchyňskou linku. Příjemné prostředí nejlépe navodíte pomocí přírodních materiá... Celý článek

3 důvody, proč je dobré investovat do značkové kuchyně

3 důvody, proč je dobré investovat do značkové kuchyně

1.7.2014 | PR článek | Kuchyně

Zařizujete si domov? Dnes Vám řekneme, proč byste neměli při vybírání kuchyňské linky sledovat pouze cenu, ale také značku. Celý článek

Napnutý rozpočet

Napnutý rozpočet

20.6.2014 | časopis Náš útulný byt | Kuchyně

Návrh a realizace interiéru není vždycky jen věc designu, barevnosti materiálů a dispozičních řešení, často hraje největší roli finanční limit rodiny. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu