Nadčasová klasika je prostě kouzelná

19.4.2018 | StanislavaV | Rubrika - Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Kdo by odolal kuchyni v klasickém stylu? Starší generace ji preferují už po staletí. Taková kuchyně má svůj půvab i styl. Inspirujte se nadčasovou klasikou. Neodolatelné a přitom tak jednoduché jsou kuchyně v klasickém stylu.

Nadčasová klasika je prostě kouzelná

Kuchyň klasickém stylu promění celý pokoj

Kuchyně v klasickém stylu je přesně to, co bude pasovat do každého interiéru. Je však třeba dbát na velký důraz při zařizování. Zvlášť v menších bytech. Není vhodné kombinovat více stylů, výsledek pak působí příliš chaoticky. Styly se navzájem bijí a celkově to nedělá dobrotu konečnému vzhledu.

 

kuchyně v klasickém stylu

Doplňky v kuchyni hrají svou roli

Zvláště v klasickém stylu hrají velkou roli doplňky. Je proto třeba jim vyhradit zvláštní péči a s láskou a citem je vybírat.

 

Pro tento styl se skvěle hodí košíky na ovoce, živé květiny, půvabný porcelán po babičce, skleničky na koření s krásným dekorem, kostkované textilie a mnoho, mnoho dalšího.

 

kuchyně v klasickém stylu

Nic se nemá přehánět

Nepřežeňte to ovšem s doplňky. Vybírejte opravdu pečlivě. Slaďte i tu nejmenší drobnost s ostatními dekoracemi a zařízením v kuchyni i celém bytě. Výsledek pak předčí vaše očekávání.

 

Velice pěkné je vybrat si dvě až tři barvy, které se vám líbí a ty v bytě různě kombinovat. Zvláště v kuchyni, která není vždy příliš veliká, se mnoho barev neuchytí. Výsledek pak může vypadat přeplácaně až nevkusně. Do menší kuchyně vybírejte spíše světlejší a tlumené barvy jako je bílá, krémová, šedá, žlutá, pomerančová nebo světle olivová. Jsou to velice pěkné barvy a snadno se dají oživit nějakou výraznější barvou třeba červenou nebo zelenou.

 

kuchyně v klasickém stylu

Vyměňte klasiku za modernu

Klasický styl už vládne vašemu domovu léta? Chcete změnu? Pak vsaďte na moderní styl. Je elegantní, minimalistický a hodí se pro všechny generace. Snadno mu přizpůsobíte každý pokoj a zvláště kuchyně v minimalistickém moderním stylu je jako stvořená pro mistra kuchaře.

 

kuchyně v klasickém stylu

 

Zdroj fotografií: realestate.com.au, southernliving.com, rayatodorova.squarespace.com, cocokelley.com, theglitterguide.com

 

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

5 praktických tipů do kuchyně

5 praktických tipů do kuchyně

15.4.2018 | StanislavaV | Kuchyně

Zařizujete, vybíráte či rekonstruujete kuchyň? Nenechte si ujít tento článek. Poradíme vám, jak si zařídit nejen hezkou kuchyň, ale také praktickou! P... Celý článek

Novinka z dílny Schmidt – „Nano black“ kuchyně kombinuje 2 z největších letošních kuchyňských trendů

Novinka z dílny Schmidt – „Nano black“ kuchyně kombinuje 2 z největších letošních kuchyňských trendů

1.3.2018 | PR článek | Kuchyně

V čem tkví kouzlo černé barvy? Kdo ví… Možná je to v její sofistikovanosti, eleganci nebo nádechu tajemna, který z ní zcela nepochybně vyzařuje. Jisté... Celý článek

Jak mít krásný domov?

Jak mít krásný domov?

22.1.2018 | PR článek | Kuchyně

Každý chceme, aby u nás doma bylo hezky. Žít v nepořádku a prostředí, jež se nám příčí, si přeje asi jen málokdo. Je tudíž potřeba, abychom se o vlast... Celý článek

Nevíte si rady s výběrem dřezu? Poradíme vám!

Nevíte si rady s výběrem dřezu? Poradíme vám!

19.1.2018 | StanislavaV | Kuchyně

Renovujete kuchyni a nevíte si rady jaký dřez se vám bude v kuchyni vyjímat? Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii