Chcete bydlet v prestižní pražské čtvrti? Přestěhujte se na Vinohrady do Rezidence Churchill

9.7.2018 | PR článek | Rubrika - Nové hnízdo

Vinohrady jsou místem, pro každou generaci, nabízí širokou škálu kulturních, sportovních, gurmánských i společenských aktivit. Mladé i tradiční kavárny, luxusní restaurace i dnes tolik moderní a oblíbená bistra. Do divadla, opery či klubu je to všude pěšky blízko a máte-li chuť zajít na farmářský trh vydáte se na Náměstí Míru či Jiřího z Poděbrad.

Chcete bydlet v prestižní pražské čtvrti? Přestěhujte se na Vinohrady do Rezidence Churchill

A právě snadná pěší dostupnost do centra Prahy a sousedství Riegrových sadů jsou benefitem nově vznikající Rezidence Churchill, která má adresu v Italské ulici.

Hledáte-li komfort s příchutí luxusu, máte rádi funkční a originální design a toužíte spojit své bydlení s přírodou a blízkostí centra, pak je čas zaměřit pozornost na luxusní bytyv Rezidenci Churchill.

 

Rezidence Churchill se pyšní originální architekturou

Bydlení ve vysokém standardu, důraz kladený na vysoce kvalitní přírodní materiály, unikátní architektura od ateliéru Aukett, klimatizace a moderní technologie, funkční design bytů. Toto je jednoznačně charakteristika Rezidence Churchill, kterou najdete i pod výrazem „luxusní byty Praha“. Projekt je aktuálně ve výstavbě, předpokládané dokončení je na jaře 2020. V prodeji je projekt od března 2018, a v současné době je padesát procent bytů prodáno.

 

Jaké byty Churchill nabídne?

Nabídka je pestrá a každý si zde jistě najde své ingredience pro ideální bydlení – apartmány se zahrádkami, menší byty pro jednotlivce, prostorné byty pro rodiny s dětmi.  V nabídce jsou byty v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Z apartmánů ve vyšších patrech se otevírá panoramatický výhled na Pražský hrad či Státní Operu a Muzeum, ve spodních patrech jsou byty s předzahrádkami. V podstatě každá jednotka má nějakou svou přednost. Stačí si jen vybrat ten správný byt.

Z Rezidence Churchill budete mít centrum na dosah ruky, a do zeleně coby krok. Riegrovy sady budou vaším sousedem. Vinohrady vzbuzují emoce stejně jako Rezidence Churchill. Vzbudila zvědavost i ve Vás, je tedy nejvyšší čas podívat se na prodej bytů Praha Vinohrady.

 

 

 

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Sháníte rodinné domy u Prahy? Pospěšte si, 50 % jich je prodáno

Sháníte rodinné domy u Prahy? Pospěšte si, 50 % jich je prodáno

12.7.2018 | PR článek | Nové hnízdo

Současný realitní trh je poměrně omezený, tedy alespoň v hlavním městě. Nemovitosti se rychle rozprodávají zejména v rámci developerských projektů. Zř... Celý článek

Rezidence Modřanka – 5 důvodů, proč si ji zamilovat

Rezidence Modřanka – 5 důvodů, proč si ji zamilovat

5.3.2017 | PR článek | Nové hnízdo

Klidná oblast Modřan nacházející se na jižním okraji Prahy byla proslulá pěstováním vína, rybářstvím a později i cukrovarnictvím. Název této městské č... Celý článek

Kupujete byt v Praze? Metr čtvereční vás vyjde i na 70 000

Kupujete byt v Praze? Metr čtvereční vás vyjde i na 70 000

4.3.2017 | PR článek | Nové hnízdo

Bytů v Praze začíná ubývat. Vyplatí se vám koupě investičního bytu? Přečtěte si, jaké máte možnosti a na co byste se měli při výběru lokality zaměřit.... Celý článek

REZIDENCE PARK MASARYKOVA: Tak trochu prezidentské bydlení

REZIDENCE PARK MASARYKOVA: Tak trochu prezidentské bydlení

14.2.2017 | PR článek | Nové hnízdo

Ve svých pětačtyřiceti letech jsem zásadních životních rozhodnutí neudělal moc, ale na některá jsem opravdu pyšný. Třeba když jsem si přiznal, že druh... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii