Sektorový nábytek do obývacího pokoje

27.4.2017 | StanislavaV | Rubrika - Obývací stěny

Sponzorované odkazy:

Zařizujete či rekonstruujete svůj byt či dům? Pak jistě budete řešit zařízení vašeho obývacího pokoje. V tomto článku se budeme věnovat sektorovému nábytku. Přečtěte si naše rady a tipy a nechte se inspirovat!

Sektorový nábytek do obývacího pokoje

Co je to sektorový nábytek

Jedná se o nábytek, díky kterému si můžete vybavit pokoj z jednotlivých sektorů. Samozřejmě nejen obývací pokoj, ale i zbylé pokoje. Vyberte si set nábytku dle vašeho gusta a je hotovo!

sektorový nábytek

Vše je jednoduché a rychlé

Jednoduše si vyberete tu sestavu nábytku, která se vám líbí nejvíce. Objednejte a je hotovo. Na internetu naleznete spousty katalogů, které sektorový nábytek nabízejí. Fotografie jsou velmi živě zasazeny do běžných pokojů, proto si snadno představíte, jak bude v realitě vypadat. Důležité jsou při výběru ty správné rozměry, aby vám to do místnosti sedělo. Na základě domluvy s firmou je možnost vše upravit dle vašeho gusta a možností. Dále se zajímejte o funkčnost a praktičnost nábytku a v neposlední řadě také pohodlí.  Hlavně aby se vám komfortně bydlelo.

Pokoj jako od profesionálního designéra

Není třeba si hrát na profesionála, pokud zařizování pokoje nepatří mezi vaše nejoblíbenější činnosti, sektorový nábytek vám mnohé usnadní. Budete mít totiž záruku, že vše bude ladit! Vše bude v jednom stylu přesně tak, jak má být. Mnohdy bývá problém, že v každé prodejně mají tu samou variantu dřeva trošku jinou, poté řešíme malé nedokonalosti, které nám v pokoji vznikly. Ladit musí také veškeré detaily, jako jsou úchytky u skříněk a celková atmosféra určitého sektoru.

sektorový nábytek

Pečlivě si rozmyslete, do kterého dřeva chcete investovat. Bílý nábytek je nadčasový, vypadá skvěle a je stále moderní. Ovšem je třeba jej neustále opečovávat, aby nezažloutl nebo nezešedl. Černý nábytek vypadá taktéž trendy, na druhou stranu je třeba jej ladit se světlejšími zdmi a kobercem, aby pokoj nepůsobil příliš tmavě. Nejsme upíři, potřebujeme dostat do života trošku světla. Z vlastních zkušeností můžeme říci, že na tmavém nábytku jde příliš vidět prach, který bude třeba častěji otírat. Velmi praktický je například dub sonoma, který si v posledních letech našel své příznivce.

Poté je na řadě rozmýšlet nad stylem sektorového nábytku. V jakém nádechu je celá vaše domácnost? Aby obývací pokoj náhodou nevyčuhoval z vašeho osobitého stylu. Preferujete především jednoduchost a praktičnost? Máte rádi eleganci, extravaganci či nábytek dle nejnovějších trendů? Můžete zavítat i do stylů, jako je vintage, kdy zasadíte starší, pěkné kousky do interiéru. Nebo také industriální styl, který je inspirován továrenským vzhledem. Vše je na vás a vašem uvážení.

Zdroj foftografií: pixabay.com

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

5 tipů jak vybrat obývací stěnu

5 tipů jak vybrat obývací stěnu

16.2.2017 | StanislavaV | Obývací stěny

Zařizujete či rekonstruujete obývací pokoj? Pak jistě řešíte otázku obývací stěny. Co teď frčí? Co už je out? Jak zařídit obývací pokoj prakticky a vz... Celý článek

Vybíráme obývací stěnu

Vybíráme obývací stěnu

15.11.2016 | PR článek | Obývací stěny

Obývací pokoj je místností, kde odpočíváme, ale také si do ní zveme návštěvy. Přizpůsobte ji tomu. Měla by být pohodlná, ale zároveň reprezentativní. ... Celý článek

Výrazné kontrasty

Výrazné kontrasty

1.10.2015 | časopis Náš útulný byt | Obývací stěny

Osvědčená dvojice se vrací do módy. Černá totiž dokáže aktivní a dynamickou červeň usměrnit. Celý článek

Lofty neboli bývalé průmyslové budovy

Lofty neboli bývalé průmyslové budovy

17.7.2014 | časopis Náš útulný byt | Obývací stěny

Staré továrny se stávají pro bydlení velmi žádané. Načerpejte inspiraci při rozhodování o novém bytě. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii