Dřevěné vchodové dveře v novém

2.12.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Dřevěné vchodové dveře jsou estetickou vizitkou i spolehlivou ochranou každého domu. Jejich výběr je ale třeba dobře promyslet, jedině kvalitní dveře mohou dlouhodobě splnit očekávání.

Dřevěné vchodové dveře v novém

Proč dřevěné vchodové dveře?

Dřevěné dveře představují prověřenou klasiku a poctivou kvalitu. Jejich masivní konstrukce představuje perfektní ochranu domova nejenom před chladem, vlhkostí, prachem, ale i před nezvanými návštěvníky.

Tradiční česká značka oken a dveří VEKRA nabízí nově dřevěné vchodové dveře ve čtyřech produktových řadách. V jednotlivých řadách je na výběr hned ze tří stavebních hloubek 68, 78 a 94 mm. Z rozšířené nabídky typů a designových variant si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci, navíc si každý může sladit nová okna a vchodové dveře přesně podle svých představ.

Dřevěné dveře i okna VEKRA mají vysoce kvalitní povrchovou ochranu, která je dlouhodobě spolehlivě chrání. Při prakticky neomezené životnosti tak vyžadují jen velmi jednoduchou údržbu.

Dřevěné vchodové dveře - výborná ochrana Vašeho domova

Dřevěné vchodové dveře se vyznačují výbornou tvarovou a rozměrovou stabilitou. Čtyři produktové řady dřevěných dveří VEKRA: STANDARD, LINIE, SMART a TREND poskytnou možnost zvolit si individuální řešení na míru potřebám každého domu. Na výběr je z desítek designových možností, v kombinaci s bočními či vrchními nadsvětlíky a zajímavými doplňky je tak možné vytvořit zcela originální bránu pro Váš domov.

Standardně jsou dřevěné dveře VEKRA osazeny tříbodovým bezpečnostním zámkem, zafrézovanými masivními dveřními závěsy a ocelovými západkami. Na přání je možné osadit dveře také elektronickými bezpečnostními a ovládacími prvky.

Samozřejmostí je široký výběr doplňků, klik, dopisních vhozů a dalších prvků, které pomohou doladit vstup do domu či bytu do posledního detailu.

Pro nejnáročnější zákazníky je určena nabídka dřevohliníkových dveří, které představují odolné a nadčasové řešení. Díky hliníkovému opláštění jsou dveře prakticky bezúdržbové. V nabídce je široká škála barev i žádaných dekorů dřeva. Více na www.vekra.cz.

Počet komentářů (4) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Dveře PORTA DOORS – mnoho variant a použití

Dveře PORTA DOORS – mnoho variant a použití

29.1.2014 | PR článek | Okna a dveře

Že jsou dveře významným architektonickým prvkem vašeho bydlení a musí plnit mnoho funkcí, je jasné. Zvolte dveře PORTA DOORS od významného evropského ... Celý článek

Stavební pouzdra JAP – elegantní řešení pro posuvné dveře

Stavební pouzdra JAP – elegantní řešení pro posuvné dveře

6.1.2014 | PR článek | Okna a dveře

Posuvné dveře okamžitě změní styl interiéru. Oproti otočným dveřím šetří místo a dokáží zajímavě členit prostor interiéru. Při instalaci posuvného pou... Celý článek

Plastové vchodové jak je neznáte

Plastové vchodové jak je neznáte

21.11.2013 | PR článek | Okna a dveře

Plastové vchodové dveře poskytují výhodný poměr cena – kvalita. Žádané jsou i díky snadné údržbě a zajímavým designovým možnostem. Seznamte se také s ... Celý článek

Sháníte nová okna a vchodové dveře? Zvažujte pořádně

Sháníte nová okna a vchodové dveře? Zvažujte pořádně

12.11.2013 | PR článek | Okna a dveře

Okna a vchodové dveře jsou podstatnou součástí našich domovů. Jejich výběru je proto nutné věnovat dostatek času a pozornosti. Proto jsme si pro Vás p... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii