Dveřní kliky jako otázka elegance, vkusu a smyslu pro detail

6.8.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Kování na dveře se používá od jeho vzniku a to nejen jako nezbytný doplněk ke dveřím, aby byly funkční a plnily cílený účel, ale především na sídlech panovníků a u reprezentativních budov plnily vždy dveřní kliky také designový účel – doplňovaly interiér a šperkovaly ho svým vzhledem. Nejinak je tomu i dnes v moderních interiérech a budovách, kde je cit pro eleganci patrný na vybavení a celkovém vzhledu.

Dveřní kliky jako otázka elegance, vkusu a smyslu pro detail

Tvar a provedení interiéru – oken, dveří, vybavení v místnosti – to vše vždy určovalo styl, které by mělo dveřní kování mít a za dobu, po kterou se kliky na dveře používají, se také vyvíjelo. 

 

Kování na dveře opravdu pro každého!

My bychom vám rádi představili dveřní kování, které bylo vyvinuto na základě průzkumu přání dnešních zákazníků a také podle moderního stylu. Mezi mnoha vysoce designovými a nadčasovými klikami ke dveřím, které působí velice elegantně a neotřele, si ale vyberou i vyznavači klasického interiéru, masivního nábytku a stylového zařízení interiérů. Na své si přijde zkrátka každý, díky rozmanitosti vzhledů a různým stylům materiálu. 

Dveřní kliky určeny do každého interiéru – elegantní, výrazné a vkusné – jsou kliky ke dveřím z řady Luce a Cartier. Jde o dveřní kliky osázené broušenými kamínky na jejich hmatníku, což jim dodává eleganci a styl. Kamínky jsou od Swarovského a stačí si jen vybrat tvar a povrchovou úpravu kliky tak, aby perfektně ladila se zbytkem a účelem místnosti. Většina dveřního kování od firmy Dorro je nadčasových a určených do moderního interiéru, ale i vyznavači klasiky si přijdou na své – pokud objeví řadu dveřního kování vyvinutou právě pro ně a nazvanou Royal.  

Různé druhy povrchů... 

Nerez

Dveřní kliky jsou samozřejmě různého provedení a z různých materiálů tak, aby vyhovovaly přesně svému účelu. Kování na dveře může být nenáročného provedení například do restauračních zařízení a komerčních prostor a tvar i materiál může dnes být zajímavým designovým doplňkem celého interiéru. Například dveřní kliky z řady Metro je osvědčenou a výborně funkční volbou pro ty, kteří hledají prvky nekomplikované a nenáročné. Bude vám dlouho a dobře sloužit a výborně se hodí jako funkční doplněk do kancelářských prostor, hotelů či restaurací. Jde o úpravu Nerez. 

Zlatý

Další povrchová úprava, kterou můžete zvolit, je nazvaná Zlatý. Kliky na dveře ve zlatém provedení vypadají velice draze a dokáží dodat interiéru na hodnotě. Nemusejí být kombinovány jen s nábytkem se zlatými prvky – jsou velmi vhodné do stylových interiérů, ale v nabídce naleznete i modely do moderních prostor. Pokud chcete zapůsobit, Zlaté kliky na dveře jsou výbornou volbou.  

Satin Chrome

Pokud zvolíte úpravu s názvem Satin Chrome, zvolili jste dveřní kování matné stříbřité úpravy vhodné do běžných interiérů, které nabízíme v nejvíce variantách tvarů . Provedení Satin Chrome je velice žádanou úpravou klik na dveře a působí nevšedně i univerzálně. Můžete si vybrat přesně svůj styl za velmi příznivé ceny.  

Matný Nikl

Provedení dveřního kování nesoucí název Matný Nikl nepůsobí chladně jako například kliky na dveře s úpravou Satin Chrome. Mohou působit teplejším dojmem a přitom si zachovávají velice luxusní styl dveřního kování. Matný Nikl působí nadčasově a jedná se o velice zajímavou úpravu dveřních klik neboť při pohledu z různých úhlů může tato dveřní klika měnit odstín podle síly světla, které na ni dopadá.  

 

 

Pokud chcete originální a kvalitní funkční dveřní kování, které váš interiér obohatí a neokouká se, klika na dveře od firmy Dorro je určitě správná volba.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Únik tepla v oblasti okenního parapetu vyřešen – přichází KOMMERLING E_Clip

Únik tepla v oblasti okenního parapetu vyřešen – přichází KOMMERLING E_Clip

3.10.2013 | PR článek | Okna a dveře

Tenká spára mezi okenním rámem a stavebním otvorem je většinou vyplněna montážní pěnou. V dolní části u parapetu však bývá tuhý podkladní profil, kudy... Celý článek

Únik tepla v oblasti okenního parapetu vyřešen – přichází TROCAL E_Clip

Únik tepla v oblasti okenního parapetu vyřešen – přichází TROCAL E_Clip

24.9.2013 | PR článek | Okna a dveře

Tenká spára mezi okenním rámem a stavebním otvorem je většinou vyplněna montážní pěnou. V dolní části u parapetu však bývá tuhý podkladní profil, kudy... Celý článek

Stínění oken – stylově, levně, přívětivě

Stínění oken – stylově, levně, přívětivě

8.7.2013 | PR článek | Okna a dveře

Ačkoli sluneční energie patří mezi žádoucí a také prakticky využitelné, v současném bydlení nejsou intenzivní sluneční paprsky vždy vítané. Technik st... Celý článek

Dveřní kliky, které padnou každé domácnosti

Dveřní kliky, které padnou každé domácnosti

4.6.2013 | PR článek | Okna a dveře

Dveřní kliky jsou mechanická zařízení používaná k zavírání a otevírání dveří a dalších podobných záklopných mechanismů. Dveřní kliky jsou viditelně vy... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii