Ovládněte slunce a dodejte vašemu podkroví styl

24.5.2011 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Ovládněte slunce a dodejte vašemu podkroví styl

Chci místnost zatemnit v kteroukoli denní hodinu

V prosluněném podkroví, kam denní světlo proudí střešními okny, se z přibývajících slunečných dnů můžeme těšit i doma. Jsou ale situace, kdy je potřeba střešní okna zastínit či úplně zatemnit. Když potřebujeme nerušený klid k odpočinku a delšímu snění, jsou ideálním řešením zcela zatemňující rolety VELUX, které navíc jako dekorativní prvek dodají podkroví osobitý charakter.

Zcela zatemňující rolety VELUX zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo. Díky důmyslnému technickému řešení poskytují nejlepší zatemnění místností, jaké je na trhu k dispozici. Jsou proto vhodným řešením zejména do ložnic nebo dětských pokojů.

Navíc může zcela zatemňující roleta zajímavě vaše podkroví i ozdobit. Nabídka barevných vzorů je opravdu široká, vybírat můžete až ze čtyřiceti různých dekorů. Letos je tu navíc novinka - designová kolekce zcela zatemňujících rolet VELUX od světově známého návrháře Karima Rashida. Nová kolekce nese atraktivní trendové potisky, které výborně doplní moderní interiér, a dokonce mohou být jeho výrazným dekorativním prvkem.

Ovládání rolet můžete zvolit manuální, nebo dálkové na elektrický či solární pohon. Díky postranním vodicím lištám lze roletu na okně nastavit v jakékoli pozici.

Pro příjemnou atmosféru v podkroví i během horkých letních dnů můžete zcela zatemňující roletu doplnit venkovní markýzou nebo předokenní roletou a získáte tak kontrolu nad vstupem tepla do místnosti.

Jak ušetřit?
V období od 1. května do 31. srpna 2011 můžete využít při koupi zcela zatemňující rolety VELUX 15% slevy. Ta se vztahuje i na další rolety a žaluzie VELUX. Předokenní rolety VELUX v tomto období pořídíte dokonce s 30% slevou. Dopřejte si rolety a žaluzie VELUX za příznivou cenu. Více informací najdete na www.velux.cz.

Upoutávka:
V následujícím článku se budeme věnovat dalším roletám a žaluziím VELUX, které jednoduše pomohou v podkroví regulovat světlo a přispějí k tomu, abyste se doma cítili příjemně a spokojeně.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Manželé si libují: naše podkroví se už nepřehřívá

Manželé si libují: naše podkroví se už nepřehřívá

21.6.2011 | PR článek | Okna a dveře

Petr s Alenou se před nástupem léta postarali o to, aby v podkroví jejich rodinného domu kousek za Brnem bylo stále příjemné klima i v horkých letních... Celý článek

Pracují z domova a chtěli maximální komfort.

Pracují z domova a chtěli maximální komfort.

14.6.2011 | PR článek | Okna a dveře

Dostatek denního světla a slunečních paprsků působí příznivě na naši psychickou pohodu. Přispívá také ke komfortnímu a příjemnému bydlení v podkroví. ... Celý článek

Dodejte vašemu podkroví styl

Dodejte vašemu podkroví styl

20.5.2011 | PR článek | Okna a dveře

Dny se prodlužují, světla a slunečních paprsků přibývá. Z toho máme radost snad všichni. V prosluněném podkroví, kam denní světlo proudí střešními okn... Celý článek

Světlo do všech koutů domova

Světlo do všech koutů domova

8.11.2010 | Redakce | Okna a dveře

Za účelem dosažení optimální energetické bilance architekti káží stavět menší, jednoduché, kompaktní domy, jejichž tvar se co nejvíce přibližuje čtver... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii