Plastové vchodové jak je neznáte

21.11.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Plastové vchodové dveře poskytují výhodný poměr cena – kvalita. Žádané jsou i díky snadné údržbě a zajímavým designovým možnostem. Seznamte se také s plastovými dveřmi s překryvnou hliníkovou výplní.

Plastové vchodové jak je neznáte

Vchodové dveře podle Vašeho gusta

Plastové vchodové dveře jsou vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. Představují vhodnou volbu zejména k novým plastovým oknům. Velmi dobře tak lze sladit barvu oken i dveří.

Plastové dveře jsou podobně jako plastová okna vyrobeny z plastového profilu. Tvarovou a rozměrovou stabilitu zajišťuje masivní výztuha v rámu i křídle dveří. Výplň dveří je buď kvalitní izolační zasklení, nebo izolační výplň, kterou lze volit v široké škále provedení. Zajímavé možnosti poskytují kombinace s bočními nebo horními nadsvětlíky.

Plastové vchodové dveře s překryvnou výplní

Značka VEKRA nabízí také plastové vchodové dveře s překryvnou hliníkovou výplní. Vylepšení dveří spočívá v tom, že z venkovní strany se na dveřní křídlo pevně připojí hliníková deska. Ta kryje křídlo i výplň a po obvodu pak přiléhá na pryžové těsnění rámu dveří.

Překryvná výplň přispívá k podstatnému vylepšení vlastností plastových dveří. Celkově je zpevní, lépe odolávají svěšování i případnému poškození. Zlepší se také zvuková a tepelná izolace.

Velkou výhodou těchto plastových dveří je zcela hladký design, který velmi usnadňuje jejich čištění. Široká nabídka designových možností a barevných variant plastových vchodových dveří s překryvnou výplní umožňuje vybrat si dveře podle vlastního vkusu.

VEKRA dodává plastové vchodové dveře standardně s tříbodovým bezpečnostním zámkem. Kování je plně seřiditelné, na přání je možné dveře osadit elektronickými bezpečnostními a ovládacími prvky. Samozřejmostí je široká nabídka madel, klik, dopisních vhozů a dalších prvků. Samozřejmostí je hliníkový práh s úplně přerušeným tepelným mostem pro účinnou ochranu před prochlazováním, průvanem, prachem i vlhkostí.

VEKRA je tradiční český dodavatel oken a dveří. V nabídce jsou okna a vchodové dveře pro každý typ stavby.  VEKRA to je Vaše jistota správné volby.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Stavební pouzdra JAP – elegantní řešení pro posuvné dveře

Stavební pouzdra JAP – elegantní řešení pro posuvné dveře

6.1.2014 | PR článek | Okna a dveře

Posuvné dveře okamžitě změní styl interiéru. Oproti otočným dveřím šetří místo a dokáží zajímavě členit prostor interiéru. Při instalaci posuvného pou... Celý článek

Dřevěné vchodové dveře v novém

Dřevěné vchodové dveře v novém

2.12.2013 | PR článek | Okna a dveře

Dřevěné vchodové dveře jsou estetickou vizitkou i spolehlivou ochranou každého domu. Jejich výběr je ale třeba dobře promyslet, jedině kvalitní dveře ... Celý článek

Sháníte nová okna a vchodové dveře? Zvažujte pořádně

Sháníte nová okna a vchodové dveře? Zvažujte pořádně

12.11.2013 | PR článek | Okna a dveře

Okna a vchodové dveře jsou podstatnou součástí našich domovů. Jejich výběru je proto nutné věnovat dostatek času a pozornosti. Proto jsme si pro Vás p... Celý článek

Dodatečné hliníkové křídlo se žaluzií TROCAL AddOn

Dodatečné hliníkové křídlo se žaluzií TROCAL AddOn

31.10.2013 | PR článek | Okna a dveře

Úvodem je na místě zdůraznit, že hliníkové křídlo s žaluzií lze dodatečně namontovat prakticky na každé okenní křídlo, čímž podstatně zvýší estetické ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii