Výměna střešních oken za nová se vyplatí

4.7.2011 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Výměna střešních oken za nová se vyplatí

Výměny střešních oken se nemusíte obávat. Jde o rychlou a čistou práci, nová okna budou mít mnohem lepší vlastnosti. Tento krok se vám vyplatí i finančně, na úspoře energií.

Nové okno = větší úspory a vyšší kvalita bydlení

Dnešní okna mají mnohem lepší užitné a tepelně-izolační vlastnosti a dokážou tak uspořit více energie za vytápění než střešní okna vyráběná před 10 či 15 lety. Náročným podmínkám z energetického hlediska vyhoví střešní okna VELUX s nízkoenergetickým trojsklem 65 se součinitelem prostupu tepla Uokna = 1,0 W/m2K. Do budov v hlučných lokalitách jsou zase vhodná střešní okna VELUX s dvojsklem 60 proti hluku a přehřívání. Kromě dřevěných oken najdete v nabídce VELUX i bezúdržbová plastová střešní okna s dřevěným jádrem.

Jednoduchá a rychlá výměna

Řada majitelů střešních oken výměnu odkládá kvůli obavám, že práce a následný úklid potrvají týdny. Pokud je ale nové okno stejně velké jako to původní a neprovádí se výměna ostění, nezabere výměna okna díky speciálnímu zateplenému lemování EW / EL 2000 víc než hodinu času. Není třeba si dělat starosti ani s výměnou střešního okna jiné značky za okno VELUX - při zachování stejné velikosti jde i v tomto případě o poměrně rychlý a čistý zásah. Při výměně okna i s ostěním doporučujeme použít prefabrikované ostění VELUX LSB, výměna pak trvá přibližně 2 hodiny.

Investice, která se vyplatí

Výměnou starého okna za nové získáte okno s mnohem lepšími parametry a užitnými vlastnostmi. Kvalitnější tepelná izolace a nově přidané zateplené lemování přispívá k vyššímu komfortu bydlení. Časově je výměna starého okna za nové méně náročná než renovace střešního okna, která obnáší výměnu zasklení, těsnění či přebroušení a obnovu laku a trvá více než 1 den.

Od 1.5. do 31.10.2011 VELUX poskytuje na výměnu oken 10% slevu. Náklady si můžete sami propočítat pomocí aplikace Konfigurátor výrobků na www.velux.cz, kde najdete i kontakty na certifikované montážníky.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Prosklené dveře jsou nejlepším lékem na deprese

Prosklené dveře jsou nejlepším lékem na deprese

26.8.2011 | Redakce | Okna a dveře

Je všeobecné známo, že nedostatek denního světla škodí zdraví. Sluneční paprsky mají pozitivní vliv na metabolismus, imunitu nebo odolnost vůči stresu... Celý článek

Nevyhazujte peníze oknem!

Nevyhazujte peníze oknem!

8.7.2011 | PR článek | Okna a dveře

Zatéká Vám do Vašeho domu škvírami mezi okny? Rozpadá se Vám třicet let starý parapet? Celý článek

Manželé si libují: naše podkroví se už nepřehřívá

Manželé si libují: naše podkroví se už nepřehřívá

21.6.2011 | PR článek | Okna a dveře

Petr s Alenou se před nástupem léta postarali o to, aby v podkroví jejich rodinného domu kousek za Brnem bylo stále příjemné klima i v horkých letních... Celý článek

Pracují z domova a chtěli maximální komfort.

Pracují z domova a chtěli maximální komfort.

14.6.2011 | PR článek | Okna a dveře

Dostatek denního světla a slunečních paprsků působí příznivě na naši psychickou pohodu. Přispívá také ke komfortnímu a příjemnému bydlení v podkroví. ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii