Decentní provedení

30.8.2013 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Ostatní

Sponzorované odkazy:

Nostalgická atmosféra a technika jsou dva světy samy pro sebe. S vynalézavostí a s nápaditou renovací nábytku lze oba protiklady propojit.

Decentní provedení

 

Skříň na televizor měří celkem 185 x 124 cm. Díky nástavci vysokému 137 cm a širokému 85 cm působí dostatečně masivně a nabízí velký úložný prostor. Nástavec je vyroben z prken těchto rozměrů: 2 kusy 130 x 31 cm (boky), 2 kusy 81,5 x 31 cm (dno a vrchní strana), 2 kusy 130 x 42 cm (dveře). K tomu přibudou podle potřeb také poličky. Jednu lištu z umělého štuku širokou 7 cm uřízněte na pokos, slepte z ní horní římsu a upevněte ji pomocí špalíčků nahoru na skříň. Z komody demontujte úchytky, komodu zbruste, otřete prach po broušení a natřete dvakrát bílou barvou.

Oblepení: skříň, římsu z umělého štuku a komodu dvakrát natřete bílou barvou. Po důkladném zaschnutí oblepte plánované pruhy široké 2 a 10 cm z obou stran malířskou lepicí páskou.

 

 

Nátěr: Smíchejte šedou a okrovou barvu a natírejte pruh plochým štětcem shora dolů, aby tu a tam prosvítal ještě světlý podklad.

Broušení: Podle výše uvedeného návodu naneste pruhovaný dekor také na spodní komodu. Na horní desce vytvořte patinu tím, že hrany lehce obrousíte brusným papírem.

 

 

Zdroj: Náš útulný byt

 

Prohlédněte si další články na téma inspirace skříní:

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Vůně dálek

Vůně dálek

12.11.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Oslovila vás na letní dovolené atmosféra Orientu nebo vás tento směr již dlouho láká? Inspirujte se a zařiďte si v tomto duchu svůj koutek nebo místno... Celý článek

Přírodní tóny

Přírodní tóny

18.9.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Málokterá kombinace barev a materiálů působí tak uklidňujícím dojmem – olivově zelená krásně vynikne se světlým masivním dřevem Celý článek

Za inspirací na podzimní veletrhy ABF

Za inspirací na podzimní veletrhy ABF

21.8.2013 | PR článek | Ostatní

V září se na čtyři dny opět promění letňanský areál PVA EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení. 26. 9. startuje soubor tří podzimních veletrhů, k... Celý článek

Letní dovolená s vůní dálek

Letní dovolená s vůní dálek

18.6.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Každý někdy zatouží po klidném odpočinku na mořském břehu, na míle vzdáleném od městského ruchu... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii