Za inspirací na podzimní veletrhy ABF

21.8.2013 | PR článek | Rubrika - Ostatní

V září se na čtyři dny opět promění letňanský areál PVA EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení. 26. 9. startuje soubor tří podzimních veletrhů, který minulý rok přilákal téměř 25 000 návštěvníků na expozice 432 vystavovatelů.

Za inspirací na podzimní veletrhy ABF

Hlavním veletrhem ze souboru je FOR INTERIOR – veletrh nábytku, interiérů a designu, na kterém se představí řada špičkových českých i zahraničních nábytkářů. Z osvědčených českých výrobců se zúčastní například společnost Dřevojas vyrábějící skvělý koupelnový nábytek, firmy ROTT a  UNIS-N se svou tradiční dřevěnou výrobou nebo držitelé Grand Prix z jarních veletrhů – společnosti Nadop a Kaplan nábytek.     

Ze zahraničních nábytkářů si určitě nenechejte ujít expozici výrobce sedacích souprav Ponsel nebo společnosti Tempur,  s jejími unikátními matracemi, které se mohou pochlubit materiálem certifikovaným americkou vesmírnou společností NASA. 

oBydleni.cz ve spolupráci s ABF vyhlašuje soutěž o 16 volných vstupenek na soubor těchto veletrhů. Soutěž najdete ZDE

Žádný interiér se neobejde bez vhodných bytových doplňků, které najdete na veletrhu FOR DECOR & PRESENT. Renomované firmy nabídnou designové koberce, tapety, osvětlení i bytový textil. Naším tipem je expozice Selene, kde si můžete prohlédnout jedinečné designové osvětlení z dílny italské Artemide nebo české rodinné firmy Vavex, která vyrábí přes 1000 druhů tapet. Také pro milovníky floristiky a stolování bude připraveno mnoho atraktivních stánků. Nedílnou součástí veletrhu je i sekce dárkových předmětů, které bude vévodit reprezentativní expozice firmy BRAND GIFTS nabízející luxusní manažerské doplňky světoznámých značek. 

Třetím ze série veletrhů je FOR GASTRO & HOTEL, jehož tématem je gastronomické zařízení, vybavení hotelů a restaurací. K vidění bude špičkové vybavení jako jsou nože F. DICK, které předvede společnost ORS, , ukázku luxusního stolování připraví společnost Candola, která předvede také švýcarské příbory SOLA SWITZERLAND.  Z technologií a zařízení pro gastronomii se budou prezentovat firmy RETIGO, PEKASS, WINTERHALTER, GASTROART, IMESO, SCA Tork  a další.  

Veletrhy bude doprovázet bohatý doprovodný program plný soutěží a přednášek, kterému bude vévodit velká návštěvnická hra „Podzimní favorit veletrhů“, která na základě hlasů od návštěvníků rozhodne o nejpopulárnějším exponátu podzimu. A jakou cenu získá jeden z návštěvníků? Poukaz na sestavu na míru vyrobeného koupelnového nábytku svitavské firmy Dřevojas v ceně 50 000 Kč. 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Přírodní tóny

Přírodní tóny

18.9.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Málokterá kombinace barev a materiálů působí tak uklidňujícím dojmem – olivově zelená krásně vynikne se světlým masivním dřevem Celý článek

Decentní provedení

Decentní provedení

30.8.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Nostalgická atmosféra a technika jsou dva světy samy pro sebe. S vynalézavostí a s nápaditou renovací nábytku lze oba protiklady propojit. Celý článek

Letní dovolená s vůní dálek

Letní dovolená s vůní dálek

18.6.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Každý někdy zatouží po klidném odpočinku na mořském břehu, na míle vzdáleném od městského ruchu... Celý článek

Květy nejen ve váze

Květy nejen ve váze

28.5.2013 | časopis Náš útulný byt | Ostatní

Motivy přejaté z přírody preferují romanticky založení lidé Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii