Jak vybrat správné venkovní osvětlení?

3.5.2013 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

V dnešní době pro venkovní osvětlení doporučujeme výhradně LED svítidla. Venkovní LED svítidla mají dlouhou životnost (až 50.000 hod), vysokou svítivost a velmi nízkou spotřebu elektrické energie. Venkovní LED svítidla uspoří až 90% el. energie oproti běžným světelným zdrojům.

Jak vybrat správné venkovní osvětlení?

Venkovní osvětlení by mělo být bezúdržbové, což kvalitní LED svítidla splňují. U venkovního osvětlení se soustředíme na 2 směry. První je venkovní osvětlení samotného domu, kde osvětlujeme fasádu a  vchod pomocí nástěnných venkovních svítidel. Příjezdovou cestu osvětlujeme pomocí venkovních sloupkových svítidel a venkovních lamp nebo vestavných venkovních svítidel v zemi. Pergolu je pak vhodné nasvětlit pomocí venkovních stropních nebo závěsných svítidel. V druhé fázi se pak soustředíme na osvětlení zahrady, kde zvýrazňujeme její prvky, jako jsou stromy, keře, jezírka, kameny a cesty pomocí LED venkovních bodových směrových svítidel. U venkovních LED svítidel je možné si zvolit barvu (studená bílá nebo teplá bílá) a intenzitu světla, která Vám vyhovuje.

Prohlédněte si video, kde se dozvíte rady, tipy pro správný výběr venkovního osvětlení od světelného designéra Radka Kovaříka.

 

Kde pořídit kvalitní venkovní osvětlení výhodně?

Na webu Rozsvitsi.cz naleznete přehledný sortiment venkovního osvětlení za nejnižší ceny. Vybírat můžete z více jak 600 druhů venkovních, solárních svítidel a LED žárovek. Navíc pokud nakoupíte do 31.5.2013 získáváte extra slevu z nejnižších cen ještě 5%!

   

Nechte si zdarma navrhnout venkovní osvětlení

Pokud si chcete venkovní svítidla prohlédnout naživo - neváhejte navštívit nejmodernější světelná studia KOJI lights v Praze, Protivíně a Jihlavě, kde Vám svítidla předvedeme a připravíme Vám návrh venkovního osvětlení a zahrady na míru zdarma! Navštívíme Váš objekt a pomůžeme Vám vybrat to správné venkovní osvětlení.

Více informací včetně fotogalerie realizací naleznete na Rozsvitsi.cz

 

Počet komentářů (2) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Další články k tématu: LED svítidla, Venkovní osvětlení

Související články

Vánoce jsou tady a co na stromek či dům - klasické žárovkové nebo moderní LED osvětlení?

Vánoce jsou tady a co na stromek či dům - klasické žárovkové nebo moderní LED osvětlení?

27.11.2013 | PR článek | Osvětlení

Vánoční osvětlení patří k vánocům po dlouhá léta zcela neodmyslitelně. Někde se lidé předhánějí v tom, kdo bude mít lépe vyzdobený dům, města a vesnic... Celý článek

Přisviťte si!

Přisviťte si!

25.10.2013 | časopis Náš útulný byt | Osvětlení

Dekorativní stojací svítidla doladí interiér a pomohou dotvořit požadovanou atmosféru. Celý článek

Temné světlo noci

Temné světlo noci

16.1.2014 | časopis Náš útulný byt | Osvětlení

Černá je stále „in“, přesvědčit jsme se o tom mohli na letošním veletrhu Heimtextil. Celý článek

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

Pořídit si LED osvětlení se vyplatí

15.1.2013 | PR článek | Osvětlení

Také Vás trápí vysoká spotřeba elektrické energie za svícení? Pokud chcete svítit a zároveň spořit, kvalitní LED osvětlení Váš problém vyřeší. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii