Vánoční osvětlení nejen na stromeček

6.10.2014 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Nedávno jsme se s celou rodinou přestěhovali do nového domu, který jsme si několik let vlastními silami budovali. Bohužel jsme se rozhodli, že se vlastními silami také přestěhujeme a to byla chyba. Nepodařilo se nám vše dokonale zabezpečit a kamarádova dodávka společně se závěsným vozíkem se při přejezdu výmolů stala pohřebištěm skleniček, zrcadel a naneštěstí i vánočních světýlek.

Vánoční osvětlení nejen na stromeček

Nebudu vám lhát, světýlka jsem obrečela. Měla jsem je ještě po babičce. Byl to takový ten klasický komunistický světelný řetěz, kde žárovičky připomínaly svíčky. Samozřejmě se náhradní již nedají sehnat a tak jsem se musela s mou nostalgickou výzdobou navždy rozloučit.

 

Kde hledat vánoční osvětlení?

Začala jsem tedy hledat nové vánoční osvětlení na stromeček. Hned po pár minutách sedění u počítače jsem narazila na stránku www.vanocni-osvetleni.net. V kamenných obchodech jsem nikdy nevěnovala osvětlení na stromeček moc velkou pozornost, ale jejich výběr mě jednoduše nadchnul.

 

Ta pravá vánoční jiskra

Vím, že barevné žárovičky nepatří mezi ty nejmodernější nebo nejvkusnější, ale já je mám prostě ráda. Ve zmiňovaném e-shopu jsem si objednala rovnou dvoje, protože jeden řetěz vystačí možná tak na metrový stromek. My však máme v novém domě dostatek prostoru na pořádnou dvoumetrovou jedličku.

Domů mi přišla úhledně zabalená krabička, ve které bylo naše nové vánoční osvětlení na stromeček. Všechno funguje tak, jak má a na světýlka je radost pohledět. Kamarádka mi poradila, abych si pořídila rovnou led řetězy. Mají být údajně bezpečnější a hlavně energeticky úsporné (a komu by se o Vánocích nehodila nějaká ta koruna navíc).

Už teď se nemůžu dočkat, až se na Štědrý den probudím a společně s dětmi si ozdobíme stromeček. Vánoční osvětlení dokáže dodat Vánocům ten pravý třpyt a když jsem viděla, co mají ještě všechno v nabídce, nevěřím, že si do Vánoc neobjednám ještě minimálně vánoční osvětlení do okna.

Počet komentářů (3) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jak na vánoční výzdobu bytu a osvětlení

Jak na vánoční výzdobu bytu a osvětlení

10.11.2015 | PR článek | Osvětlení

Málokterá sváteční příležitost nabízí kreativním dekoratérům takovou šanci rozehrát v domě svůj um, jako Vánoční svátky. Může se zdát, že je na sháněn... Celý článek

Zima skončila a my řešíme venkovní osvětlení

Zima skončila a my řešíme venkovní osvětlení

1.4.2015 | PR článek | Osvětlení

Venkovní osvětlení – to je to, co mě nyní trápí. Jaro je tady a nám stále svítí nad venkovními dveřmi 60W žárovka. Všem sousedům jsme jen pro smích. S... Celý článek

Sviťte doma úsporněji, díky zářivkám!

Sviťte doma úsporněji, díky zářivkám!

26.5.2014 | PR článek | Osvětlení

Pokaždé když se podíváme na výpis odběru elektrické energie, protočí se nám panenky. A přitom existuje tak jednoduché řešení, které by nám každoročně ... Celý článek

Jak chytře naštvat manželku novinkou na OBZORU

Jak chytře naštvat manželku novinkou na OBZORU

10.3.2014 | PR článek | Osvětlení

Každý kluk či chlap miluje moderní technologie a různé vymoženosti. To se ale nedá říct o většině žen, které se těmto věcem chtějí zdárně vyhnout a mí... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii