Poradna - návrh a realizace kuchyňských projektů

26.10.2012 | Redakce | Rubrika - Poradna

Poradna - návrh a realizace kuchyňských projektů

Sponzorované odkazy:

Server obydleni.cz Vám přináší novou poradnu s designérkou Ivou Drgáčovou, která se zabývá návrhem a realizací kuchyňských projektů. Po získání profesního certifikátu v Holandsku započala svou, dnes již dlouholetou, praxi zde v Čechách. Se svými klienty pracuje převážně v terénu a přináší jim nejen znalosti světových trendů bydlení, ale i praktické rady při nákupu samotném.

 

"Postavit dobrou kuchyň není tak jednoduché jak by se zdálo. A pokud padnete do ruky „rádoby odborníkům“ může se pro vás stát nová kuchyň noční můrou a ne splněným snem, jak jste si původně přáli. Jenže jak na to, když zorientovat se v dnešním moři kuchyňského trhu není vůbec snadné? Těm z vás, kteří mají pocit, že v tom trošku plavou, nebo že se dokonce topí, nabízím svou pomocnou ruku."

"Kuchyněmi se zabývám již dlouhá léta a kladu si za cíl dívat se na tuto problematiku nejen očima designéra/projektanta, ale i očima ženy, která ráda vaří. Jen tato kombinace bohatých zkušeností a praktického pohledu na věc může totiž zaručit, že vaše nová kuchyň splní vše co od ní očekáváte. A jistě mi dáte za pravdu, že nevím-li si rady, je rozhodně lepší, zeptat se včas, než pak „plakat nad rozlitým mlékem“...Což ve špatně postavené kuchyni může platit doslova a do písmene :o)"

Takže neváhejte a ptejte se. Jsem tu pro vás.

Dotazy a příspěvky nám prosím pište přímo do diskuze pod tímto článkem - na vše Vám paní Iva Drgáčová ráda odpoví.

Iva Drgáčová - projekty kuchyní

Počet komentářů (103) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Poradna: Vytápění pomocí automatického kotle

Poradna: Vytápění pomocí automatického kotle

28.8.2014 | Redakce | Poradna

Poptávka po automatických kotlích na pevná paliva roste. Důvodem jsou dotační programy, zpřísňování emisních norem i neochota uživatelů chodit často d... Celý článek

Poradna Feng shui

Poradna Feng shui

17.10.2011 | Redakce | Poradna

Na oBydleni.cz jsme si pro Vás připravili profesionální poradnu zdarma se zkušenou konzultantkou Feng shui L. Djemelovou, která se už dlouhé roky věnu... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu