Nový byt a dům 2008

21.1.2008 | Redakce | Rubrika - PR články

Nový byt a dům 2008

Sponzorované odkazy:

S blížícím se příchodem jara tak jako každý rok pro Vás veletržní správa Terinvest, spol. s r.o. připravuje již 14. ročník mezinárodního veletrhu staveb, renovací, bydlení a interiérů - Nový byt a dům. Bude se konat ve dnech 28. února až 2. března 2008 v prostorách Pražského veletržního areálu Letňany (PVA Letňany – Praha).

Tak jako v posledních dvou letech je Nový byt a dům součástí souběhu několika veletrhů a společně s Dřevostavbami, Moderním vytápěním a Aquasetem tvoří logicky propojený soubor veletrhů s obdobnou tématikou – stavba, rekonstrukce a bydlení. Svým zaměřením a načasováním prakticky zahajuje sezonu staveb a rekonstrukcí.

Letošní ročník veletrhu Nový byt a dům již tradičně představí novinky a zajímavosti v oblasti stavby, renovace a rekonstrukce a v návaznosti na avizované zvyšováním nákladů za energii nebudou chybět ani úsporné a ekologické stavební a izolační materiály.

Silné zastoupení budou mít opět výrobci oken a dveří. Chybět nebudou ani společnosti z oblasti stavebních materiálů v čele s firmami jako Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. a KB - Blok Systém, s.r.o.

V rámci doprovodného programu veletrh navazuje na současnou situaci ve stavebnictví a pro návštěvníky veletrhu je připravena názorná přehlídka zdících a stavebních materiálů. Zadáním pro výrobce/obchodníky se stavebním materiálem bude postavení stěny s průřezem, která by ilustrovala použitý stavební a pojivový materiál. V rámci stanoveného harmonogramu by poté zástupci firem fundovaně pohovořili o svém artiklu a vyzdvihli jeho výhody, izolační přednosti atd. a samozřejmě rádi zodpovědí jakékoliv otázky z publika.

14. ročník veletrhu Nový byt a dům se pomalu blíží a chystáte-li se po letošní zimě k renovaci či rekonstrukci nebo dokonce plánujete stavbu domu, zapište si do svých diářů termín 28. 2 – 2. 3. PVA Letňany Praha. Věříme, že letošní ročník pro Vás bude opět velkou inspirací a pomůže Vám najít ať už firmu či materiály, které dokáží uspokojit Vaše nároky na pohodlnost, účelnost a modernost Vašeho bydlení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Vychází březnové číslo časopisu Dům a zahrada!

Vychází březnové číslo časopisu Dům a zahrada!

22.2.2008 | časopis Dům a zahrada | PR články

Do prodeje přichází další číslo časopisu Dům a zahrada. Tentokrát zde můžete zjistit, jak se nám v příštích letech s rostoucím zdražováním energií pro... Celý článek

Vychází únorové číslo časopisu Dům a zahrada!

Vychází únorové číslo časopisu Dům a zahrada!

28.1.2008 | časopis Dům a zahrada | PR články

Po měsíci přichází nové číslo časopisu Dům a zahrada. Najdete zde například několik zajímavých reportáží z redakčních návštěv rodinných domů. Dozvíte ... Celý článek

PRAGOINTERIER  - veletrh plný zážitků

PRAGOINTERIER - veletrh plný zážitků

4.1.2008 | Redakce | PR články

Nároky na bydlení se velmi rychle mění, požadavky na kvalitu vybavení rostou, móda nám diktuje nové trendy v tvarech, barvách i vzorech - a výrobci ... Celý článek

Vychází nové číslo časopisu Dům a Zahrada!

Vychází nové číslo časopisu Dům a Zahrada!

19.12.2007 | časopis Dům a zahrada | PR články

Po měsíci přichází nové číslo časopisu Dům a Zahrada, ve kterém se dočtete např. kam se posunulo a jak se změnilo “bydlení“ 19 let po nástupu demokra... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii