Ocenění TOP Panel 2011 pro izolační desku Fasrock L frézovaný

15.3.2011 | PR článek | Rubrika - Stavba

Ocenění TOP Panel 2011 pro izolační desku Fasrock L frézovaný

Frézovaná lamela Fasrock L pro zateplení stropů spodem je novinkou v sortimentu izolací ROCKWOOL®.

Přináší řešení pro kvalitní zateplení stropů nad sklepními prostory a nad terénem, u kterých je při výběru izolace zapotřebí dbát jak na tepelněizolační vlastnosti, tak na zvukové i protipožární vlastnosti. Její výhodou je mimo jiné i skutečnost, že v technických prostorech (např. kotelny, garáže) je možné ji ponechat bez další povrchové úpravy a u ne zcela rovných podkladů lamela umožní optické „vyrovnání“ povrchu díky své hraně zkosené o 16 mm pod úhlem 45°.

Fasrock L frézovaný v sobě rovněž spojuje všechny výhody izolací z kamenné vlny ROCKWOOL a je ideální např. pro izolace podlah přízemních bytů umístěných nad studenými suterény. Své kvality potvrdil vítězstvím v soutěži TOP Panel 2011.

Soutěž TOP Panel 2011 vyhlásilo na stránkách internetového časopisu Bydlet v panelu vydavatelství Net Press Media ve spolupráci se společností Incheba. Jaké výrobky, technologie, realizace a služby jsou z pohledu uživatelů, obyvatel, bytových a panelových domů nejžádanější? Odpověď právě na tyto dotazy přinesla zmíněná čtenářská hlasovací soutěž.

Samotná soutěž byla rozdělena do čtyř kategorií: vybavení interiéru, exteriér domu (regenerace), služby a realizace. Podmínkou pro zařazení do soutěže byla vhodnost řešení pro panelový dům a byt. Do čtvrtého ročníku soutěže TOP Panel bylo přihlášeno 43 výrobků, technologií, realizací a služeb určených pro panelové domy. V soutěži hlasovalo celkem 5 602 účastníků.

Izolační deska Fasrock L frézovaný obstála v silné konkurenci, zvítězila v kategorii Exteriér a získala prvenství. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání ocenění proběhlo 18. února 2011 v rámci slavnostního večera veletrhu Pragointerier. Cenu za společnost ROCKWOOL převzala marketingová manažerka Ing. Dana Hochmannová.

Hodnota ocenění pro frézovanou lamelu Fasrock L má pro společnost ROCKWOOL o to větší význam, že o něm rozhodli samotní uživatelé a je výzvou k dalšímu rozvoji. Podrobné informace o izolaci Fasrock L frézovaný najdete na stránkách www.rockwool.cz.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Pasivní dům GS PASIV 2 boduje u odborníků i veřejnosti

Pasivní dům GS PASIV 2 boduje u odborníků i veřejnosti

8.4.2011 | PR článek | Stavba

Plánujete nové a nízkonákladové bydlení, neradi riskujete a sázíte na doporučení odborníků? Jestliže ano, je pro vás projekt multi-komfortního domu GS... Celý článek

Ochrana před nadměrným hlukem s izolacemi ROCKWOOL

Ochrana před nadměrným hlukem s izolacemi ROCKWOOL

22.3.2011 | PR článek | Stavba

Ticho léčí… Tvrzení, které se může některým jevit jako klišé, na druhou stranu se jedná o naprosto opodstatněný fakt, který by se neměl přehlížet. Hlu... Celý článek

S Ceresitem na MS v hokeji

S Ceresitem na MS v hokeji

14.3.2011 | PR článek | Stavba

Značka Ceresit je i letos oficiálním partnerem MS v hokeji, které se uskuteční na Slovensku od 29. 4. do 15. 5. Součástí marketingových aktivit je tak... Celý článek

Designo - nová generace střešních oken: Moderní design a technologie budoucnosti

Designo - nová generace střešních oken: Moderní design a technologie budoucnosti

11.3.2011 | PR článek | Stavba

Společnost Roto stavební elementy s.r.o., výrobce plastových i dřevěných střešních oken a solárních systémů, se na českém trhu pohybuje již sedmým rok... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii