Sádrovláknité desky a systémy FERMACELL – 6 výhod a argumentů

28.2.2011 | PR článek | Rubrika - Stavba

Sádrovláknité desky a systémy FERMACELL – 6 výhod a argumentů

S deskami FERMACELL lze montovat konstrukce s vysokou pevností, požární odolností a zvukovou a tepelnou izolací. Velký důraz je kladen i na stavebně-biologickou nezávadnost materiálu FERMACELL.

Realizace zdravých staveb se systémy FERMACELL
Desky umí přijímat přebytečnou vlhkost a vydávat ji do suchého vzduchu v prostoru. Vyvážený poměr tepelné izolace a akumulace tepla zajišťuje příjemné a zdravé klima v prostoru. Významným příspěvkem ke kvalitě bydlení je i nová deska FERMACELL greenline, která je díky oboustranné povrchové úpravě desek účinnou látkou na bázi keratinu schopna přijímat škodliviny ze vzduchu a trvale je vázat.

Vysoká stabilita, pevnost a odolnost sádrovláknitých desek
O únosnosti stěn s deskami FERMACELL vypovídá i fakt, že deska snese zátěž 50 kg na hmoždinku. A pro srovnání odolnosti vůči nárazu - jedna deska FERMACELL tl. 12,5 mm je pevnější než dvě odolné protipožární 12, 5 mm tl. sádrokartonové desky se skelnými vlákny!

Optimální protihluková ochrana
Suché konstrukce s těmito deskami mají výborné akustické vlastnosti i díky inteligentní kombinaci materiálů a skladby konstrukce, montované stěny s deskami FERMACELL mají vyšší hodnoty vzduchové neprůzvučnosti než s běžnými sádrokartonovými deskami.

Spolehlivá protipožární ochrana
Sádrovláknité desky a systémy FERMACELL mají zařazení třídy reakce na oheň A2, to znamená, že patří mezi nehořlavé materiály. Konstrukce opláštěné deskami FERMACELL dosahují požární odolnosti od 15 do 120 min.

Vynikající možnosti rychlých tvůrčích úprav interiéru se snadným upevňováním
Konstrukce FERMACELL jsou postaveny racionálně v krátké době. Bez vysychání, bez špíny a bez problémů se statikou. Sádrovláknité systémy jsou určeny pro použití od sklepa až po střechu, pro staré domy i novostavby, pro dílčí řešení až po celé objekty. Nechybí podlahové prvky, které tlumí zvuk kroků, tepelně izolují a brání šíření ohně a jsou vhodné pro hospodárnou sanaci starých objektů i pro novostavby. Samozřejmostí je kompletní program příslušenství.

Více informací najdete na www.stavetchytre.cz

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

S Ceresitem na MS v hokeji

S Ceresitem na MS v hokeji

14.3.2011 | PR článek | Stavba

Značka Ceresit je i letos oficiálním partnerem MS v hokeji, které se uskuteční na Slovensku od 29. 4. do 15. 5. Součástí marketingových aktivit je tak... Celý článek

Designo - nová generace střešních oken: Moderní design a technologie budoucnosti

Designo - nová generace střešních oken: Moderní design a technologie budoucnosti

11.3.2011 | PR článek | Stavba

Společnost Roto stavební elementy s.r.o., výrobce plastových i dřevěných střešních oken a solárních systémů, se na českém trhu pohybuje již sedmým rok... Celý článek

RYCHLÍ UŠETŘÍ

RYCHLÍ UŠETŘÍ

9.2.2011 | PR článek | Stavba

EKONOMICKÉ STAVBY PŘINESLY VE SVÉM BULLETINU DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ O VLIVECH, KTERÉ MOHOU PO ROCE 2012 VÝRAZNĚ KOMPLIKOVAT VÝSTAVBU NOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ.... Celý článek

VELETRHY MODERNÍHO A ÚSPORNÉHO BYDLENÍ

VELETRHY MODERNÍHO A ÚSPORNÉHO BYDLENÍ

21.1.2011 | PR článek | Stavba

Stavební sezónu 2011 jako již tradičně otevře souběh stavebních veletrhů, jejichž pořadatelem je veletržní správa Terinvest. V letošním roce se souběh... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii