4 tipy, jak vnést Boho styl do vašeho interiéru

4.1.2017 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Sponzorované odkazy:

Boho styl zachycuje bezstarostnou a experimentální podstatu stejnojmenného životního stylu. Interiérová výzdoba v tomto stylu je plná uměleckých prvků, barev, vzorů. Správně vybranými prvky docílíte uvolněného, pestrého a velmi zábavného vzhledu. Vytvoříte zcela odlišnou a osobitou atmosféru.

4 tipy, jak vnést Boho styl do vašeho interiéru

Výhody Boho stylu

boho styl

Velkou výhodou tohoto stylu je, že můžete kombinovat, jak si přejete, protože bohémský vzhled je velmi tolerantní. Můžete kombinovat zcela odlišné vzory nebo barvy dohromady, míchat staré s novým a tvořit jedinečné kombinace. Používají se zářivé barvy, syté odstíny, zejména ty s červenými nebo fialovými odlesky. Barvy mohou být tlumené nebo syté. Můžete zkombinovat několik předmětů nebo dekorací do jednoho celku nebo rozmístit různě po pokoji. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete tento styl vnést do vašeho interiéru.

Pryč s nudnými pravidly!

boho styl

Tradiční design s jasnými pravidly a kombinacemi barev je v tomto stylu zapomenut. Boho styl dává možnost všem texturám a detailům vyniknout v celé jejich kráse. Klíčem k úspěchu je předložit záměrně “chaotický” vzhled.

 

boho styl

 

Různé druhy textur na závěsech, koberečcích, polštářích, doplňcích, obrazech a mnoho dalším můžete snadno kombinovat ať už s rustikálním, klasickým nebo moderním stylem. Boho styl jde zkrátka ke každému zařízení interiéru. Stačí jen věřit své fantazii a nechat se unést množstvím barev, vzorů a dekorací.

Kde mohu vše najít?

boho styl

Pokud nevíte kde hledat dekorace nebo doplňky v Boho stylu, zkuste se podívat po různých bazarech nebo na internetu. Naleznete zde mnoho krásných kousků, které oživí váš interiér. Trocha barev nebo vzorových látek dokáže proměnit i obyčejný starý nábytek v dokonalý kousek v Boho stylu.

Nebojte se široké škály vzorů a barev

boho styl

Svou inspiraci pro Boho styl můžete hledat také u květinových dětí. Vzory, které nosily v šedesátých letech se dokonale hodí pro Boho styl. Také etnické vzory se hodí pro Boho styl. Syté barvy nebo květinové vzory, že nejdou k sobě? V Boho stylu se to dá všechno sladit. Stačí se pořádně zadívat na svíčky, polštáře, závěsy, přehozy, potahy, koberečky a všechno dalšího. Umět sladit správné odstíny a vzory dohromady, které vytvoří krásný a jedinečný vzhled celého domova.


Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com/, https://www.loombrand.com

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Stoly i stolky do vaší domácnosti, aneb 4 skvělé tipy

Stoly i stolky do vaší domácnosti, aneb 4 skvělé tipy

9.1.2017 | StanislavaV | Tipy a rady

Stoly a stolky jsou nedílnou součástí každého interiéru. Objevují se v obývacím pokoji, kuchyni, jídelně, dětském pokoji i pracovně. Správným výběrem ... Celý článek

7 jednoduchých DIY nápadů pro váš interiér

7 jednoduchých DIY nápadů pro váš interiér

5.1.2017 | StanislavaV | Tipy a rady

Těchto sedm krásných dekorací a vychytávek si můžete vytvořit doma za pár korun. Krásně doplní každý interiér a budete nadšeni z výsledku své práce. N... Celý článek

Silvestr je tu! Jste správně připraveni?

Silvestr je tu! Jste správně připraveni?

31.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Silvestr a oslava Nového roku je velkou událostí pro celou rodinu. Všichni přátelé za chvíli přijedou a je na čase zkontrolovat počet šampaňského, vyc... Celý článek

Jak vybírat koupelnový nábytek

Jak vybírat koupelnový nábytek

30.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Zařizujete či rekonstruujete svou koupelnu, ale nevíte si rady? Pak jste tady správně. V tomto článku se dozvíte pár tipů a rad, jak si vybrat koupeln... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii