Silvestr je tu! Jste správně připraveni?

31.12.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Sponzorované odkazy:

Silvestr a oslava Nového roku je velkou událostí pro celou rodinu. Všichni přátelé za chvíli přijedou a je na čase zkontrolovat počet šampaňského, vychladit nápoje, připravit chlebíčky a obložené talíře a hlavně silvestrovskou tabuli. Připravili jsme pro vás pár tipů, abyste okouzlili všechny vaše návštěvníky, dokonale nazdobeným stolem. Inspirujte se.

Silvestr je tu! Jste správně připraveni?

Tabule plná lesku a světel

silvestrovská tabule

Velmi jednoduchá kombinace černé a bílé, doplněná o zářivé doplňky okouzlí každého. Výzdoba je velmi jednoduchá, postačí pár svícnů se svíčkami, bílé vázy s obarvenými větvičkami, které můžete ozdobit třeba světýlky.

Nostalgická výzdoba

silvestrovská tabule

Krásné talíře s hodinami jsou opravdu kouzelné a perfektně se hodí pro tento den. Ubrousek můžete doplnit o masku, kterou si pak můžete nasadit při večerním tančení či zábavě. Stůl pak stačí vyzdobit třeba stužkami, které přes ostrý nůž nebo nůžky zvlníte do krásných spirálek.

V jednoduchosti je krása

silvestrovská tabule

Krásna, přitom velmi jednoduchá výzdoba jsou baňky, stužky a karnevalové čepice. Vykouzlí krásnou silvestrovskou tabuli během pár minut. Pokud nemáte karnevalové čepice, postačí barevný papír, který smotáte do kuželu.

Krásná zlatá

silvestrovská tabule

Nádherná a dech beroucí je výzdoba ve zlaté a bílé barvě. Obyčejný porcelán se se zlatými doplňky promění v luxusní dekoraci. Použít můžete svícny, vázy, do kterých naaranžujete květiny, talířky, mističky nebo zlaté pohárky na šampaňské.

Trocha luxusu

silvestrovská tabule

Krásně prostřenou tabuli můžete mít také díky jednobarevnému ubrusu třeba v čerené nebo černé barvě, doplněném o bílé talíře a větvičky, které položíte doprostřed stolu. Přidejte pár svíček a tabule je připravená na silvestrovskou večeři.

Nezapomeňte na silvestrovský dort

silvestrovská tabule

O půlnoci s přípitkem si můžete také rozkrojit krásný silvestrovský dort, na kterém si pochutná nejeden mlsný jazýček. Krásně vypadá a také tak chutná.

Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Stoly i stolky do vaší domácnosti, aneb 4 skvělé tipy

Stoly i stolky do vaší domácnosti, aneb 4 skvělé tipy

9.1.2017 | StanislavaV | Tipy a rady

Stoly a stolky jsou nedílnou součástí každého interiéru. Objevují se v obývacím pokoji, kuchyni, jídelně, dětském pokoji i pracovně. Správným výběrem ... Celý článek

7 jednoduchých DIY nápadů pro váš interiér

7 jednoduchých DIY nápadů pro váš interiér

5.1.2017 | StanislavaV | Tipy a rady

Těchto sedm krásných dekorací a vychytávek si můžete vytvořit doma za pár korun. Krásně doplní každý interiér a budete nadšeni z výsledku své práce. N... Celý článek

Jak vybírat koupelnový nábytek

Jak vybírat koupelnový nábytek

30.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Zařizujete či rekonstruujete svou koupelnu, ale nevíte si rady? Pak jste tady správně. V tomto článku se dozvíte pár tipů a rad, jak si vybrat koupeln... Celý článek

Jak vybrat interiérové dveře

Jak vybrat interiérové dveře

29.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Zařizujete či rekonstruujete si byt, pak jistě vybíráte nové interiérové dveře. A že je to pořádná fuška! Jak vybrat ty nejlepší, abyste za pár let ne... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii