Vánoční solární světla, aneb ozdobte si dům

19.12.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Sponzorované odkazy:

Hledáte způsob jak si efektně, snadno a levně vyzdobit zahradu? Pak se porozhlédněte po solárních světlech. Vaše zahrada a okolí domu bude nádherně vánočně blikat a již z dálky váš dům budou sousedé obdivovat.

Vánoční solární světla, aneb ozdobte si dům

Veškerá solární světla fungují na principu, kdy se přes den baterky nabíjejí a jakmile se setmí, rozsvítí se vám zahrada plná světýlek. Nepotřebujete žádný elektrický proud! Je to snadné na údržbu, lehké ke koupi a tato světýlka se chvástají také dlouhou životností.

Ozdobte keře pomocí solárních řetězů

vánoční solární světla

Naprostou klasikou jsou keře/jehličnany v květináčích na zahradě, které ozdobíte řetězy. Vytvoříte si tak několik vánočních stromečků. Večer bude světelný řetěz vypadat přímo kouzelně.

Zakoupit si můžete také solární kvetoucí keře. Ty zabodnete do květináče či půdy a budete jen čekat, až se večer rozzáří. Na výběr máte z různých stylů a tvarů + samozřejmě barev. Jsou libo růžové květy? Nebo raději modré?

Světelné řetěze můžete umístit kamkoliv

vánoční solární světla

Tyto řetěze mají nespočetně využití. Máte mnoho možností. Umístit je můžete například na terasu, na pergolu nebo podél plotu. Bydlíte-li v panelovém domě, ozdobit si můžete také balkon. Je na vás jakou barvu světýlek zvolíte (bílá, žlutá, červená…), na trhu existují i řetězy, které blikají různými barvami.

Světelný déšť okouzlí každého

vánoční solární světla

Světelný déšť je na první pohled prostě nádhera! Vypadá efektně a při tom je to taková drobnost. Umístit jej můžete na zábradlí, do oken… kamkoliv vás napadne. Dodá vašemu bydlení to pravé vánoční kouzlo.

Solární lampičky jsou malé a efektní

vánoční solární světla

Lampička bude nádherně vypadat za oknem. Náhodní kolemjdoucí potěší výhled na blikající okno domu. Navíc tato věcička rozhodně není jen sezónní záležitost, využít se dá i v jiných ročních obdobích než jen v zimě.

Dozdobit si uličky zahrady můžete také pomocí solárních lamp (osvětlení). Rozsviťte vaši příjezdovou cestu nebo chodníček od branky ke dveřím. Některé lampičky vypadají skutečně stylově. Nebojte se zabrouzdat do stylu vintage s lucernou.

Zdroj fotografií: https://pixabay.com/, https://cz.pinterest.com/

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

9 tipů jak na retro bydlení

9 tipů jak na retro bydlení

26.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Retro styl se je dnes velmi oblíbený. Jeho kouzlo je nepřekonatelné. Retro doplňky, plakáty na stěnách, odvážné barvy nábytku, elegantní tapety to vše... Celý článek

Jak proměnit obývací pokoj za pár korun

Jak proměnit obývací pokoj za pár korun

25.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Přemýšlíte o proměně obývacího pokoje, ale zjišťujete, že nemáte dostatek financí na její realizaci? Omyl! Internet je plný skvělých nápadů na proměny... Celý článek

Jak zabalit vánoční dárky - 12 překrásných tipů

Jak zabalit vánoční dárky - 12 překrásných tipů

17.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Vánoce už jsou skoro za dveřmi a je nejvyšší čas, zabalit všechny vánoční dárky. Inspirujte se našimi tipy a zabalte vánoční dárky s láskou a fantazií... Celý článek

Jak ozdobit vaše balkóny a terasy před Vánoci, aneb 5 jednoduchých tipů

Jak ozdobit vaše balkóny a terasy před Vánoci, aneb 5 jednoduchých tipů

15.12.2016 | StanislavaV | Tipy a rady

Ani na balkóny nebo terasy byste neměli v období Vánoc zapomínat. Ozdobit jej můžete snadno a hravě a výsledek je dokonalý a kouzelný. Na takovém balk... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii