Vestavěné skříně 3 krát jinak

19.9.2015 | PR článek | Rubrika - Úložné prostory

Hledáte moderní a nadčasové řešení pro váš interiér? Ať už se jedná o váš domov nebo o vaše pracoviště. Vestavěné skříně můžete využít v každém prostoru a to hned na 3 způsoby.

Vestavěné skříně 3 krát jinak
 
Designové a praktické skříně
 
Jedním z důvodů, proč zvolit vestavěnou skříň je to, že maximálně využijete daného prostoru od země až ke stropu. Získáte tak spousty úložného prostoru, kterého není nikdy dost. Do horních nástavců můžete například uložit sezónní věci, které by vám jinak zabíraly spousty místa a překážely. 
 
V současnosti jsou skříně vyráběné tak, abyste měli jistotu její investice. Zhotovují se na míru z odolných materiálů. Design si tak volíte sami a záleží pouze na vás a vašem vkusu. Vybírat můžete z velké škály barev. Přiklonit se můžete jak k moderním a nadčasovým kombinacím nebo k těm veselým a extravagantním. 
 
 
Skříně jako dělicí příčky
 
Někdy je zapotřebí něco schovat. Pojezdové dveře mohou složit také jako dělící příčky. Zvolte tento způsob řešení do interiéru, ve kterém potřebujete oddělit část místnosti. Jednoduše schováte otevřenou šatnu i malou ložnici. Funkční dělící příčky se uplatní i v komerčních prostorách, za které schováte i malou kuchyňskou linku. Pracovní prostor pak nebude ničím narušen ani hučením rychlovarné konvice.
 
Navrhněte si vlastní originál
 
Máte nějaké specifické přání? Výroba atypického nábytku v dnešní době není nic neobvyklého. V současnosti můžete využívat spousty vymožeností a služeb. Nechte si poradit od zkušených designerů nebo si navrhněte vlastní návrh. Poté si pouze najděte vhodného výrobce, který vaše nároky splní. 
 
Mějte na paměti, že originalitě se mezi nekladou. Tak zapojte svou fantazii, například při realizaci takové knihovny nebo regálů. Inspirace číhá na každém kroku a internetu obzvlášť.
 
 

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Šatny a předsíně pro náročné

Šatny a předsíně pro náročné

28.9.2015 | PR článek | Úložné prostory

Také máte problém s tím kam umístit veškeré vaše oblečení od ponožek až po klobouky? Vytvořte si nadčasový koncept novodobé šatny. Celý článek

Jak vybrat vnitřní vybavení skříně? Záleží i na tom, zda bude patřit ženě nebo muži!

Jak vybrat vnitřní vybavení skříně? Záleží i na tom, zda bude patřit ženě nebo muži!

10.12.2014 | PR článek | Úložné prostory

Když už se rozhodnete investovat do pořízení vestavěné skříně, nepodceňte i správný výběr vnitřního vybavení. Ano, největší parádu před návštěvou samo... Celý článek

Inspirace pro skříň podle místností

Inspirace pro skříň podle místností

29.7.2014 | PR článek | Úložné prostory

Skříň má vypadat tak a tak, radí návodné články. Ale ze všeho nejlepší inspirací jsou fotky skříní. Pojďme se podívat, jak mohou vypadat skříně v jedn... Celý článek

Jak si správně uspořádat bydlení

Jak si správně uspořádat bydlení

5.5.2014 | časopis Náš útulný byt | Úložné prostory

Pro každého máme řešení: pevnou příčku, polopříčku nebo posuvnou stěnu... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní a prověřené vestavěné skříně vyráběné na míru společností Komandor. • Nahlédněte do fotogalerie vestavěné skříně na míru od StylishroomsHledáte moderní skříně na míru? – Vestavenky.cz