Zastřešenou terasu díky technologii SKYTRIUM využijete po celý rok

23.7.2016 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Zastřešenou terasu díky technologii SKYTRIUM využijete po celý rok

Téměř každý, kdo má rodinný dům se zahradou, si postaví pergolu nebo aspoň altánek. Ta pohoda při večerním posezení venku je totiž nepopsatelná. Někdo využívá venkovní prostory také ke snídani, odpolední kávě či čtení knížky. Věděli jste ale, že si tuhle pohodu můžete užívat celoročně?

I v chladném počasí či při dešti je možné pobývat venku. S pergolou ani altánkem to nejde, ale česká firma Albixon, a.s. ve spolupráci s předními architekty a designéry vymyslela inovativní řešení, které umožňuje využívat venkovní prostory celoročně. Řešení se jmenuje SKYTRIUM.

Ve sloganu této lehké konstrukce odolné proti větru, se mluví o tom, že začíná tam, kde končí zastřešení terasy. SKYTRIUM skutečně není jen obyčejná střecha. Oproti altánku a pergole má mnoho výhod. Především se jedná o to, že je konstrukce uzavřená ze všech stran, takže v zimě udrží teplotu. V létě se dá naopak otevřít (vysunovacím mechanismem) za účelem užívání si sluníčka.

elegantní možnost zastřešení terasy pomocí technologie SKYTRIUM

Jak SKYTRIUM vypadá a funguje

Základní konstrukce je hliníková, výplně jsou z polykarbonátu nebo bezpečnostního skla, které má zvýšenou odolnost. Vyrábí se v široké škále barev a třech základních typech:

· Mia – Může stát i samostatně, má moderní rovné linie a lomené řešení.

· Rio – Elegantní zaoblená varianta, která je obzvlášť odolná proti sněhu. Vhodná zejména pro horské chaty či penziony.

· Art – Minimalistický design, který se hodí ke každému modernímu domu.

SKYTRIUM se nepoužívá jen jako zastřešení posezení, ale také pro zakrytí venkovní vířivky. Velmi vhodný prvek je to rovněž pro restaurace a hotely.

SKYTRIUM – designové řešení pro zahradu i dům

 

Posledními významnými výhodami, které zmíníme, jsou jednoduchost a rychlost instalace. Montáž je snadná a rychlá. Samozřejmostí jsou různé možnosti přizpůsobení – například samostatný vstup pro domácí mazlíčky.

Chcete vědět více? Zamiřte přímo na web společnosti Albixon a.s.

Počet komentářů (8) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Vybíráme zahradní sekačku na léto

Vybíráme zahradní sekačku na léto

6.9.2016 | PR článek | Zahrada

Pravidelnou péčí o trávník zlepšujete jeho celkovou kondici. Pro správný růst a hustotu zeleného pažitu je důležité pravidelné sečení. Zahradní sekačk... Celý článek

Péče o zahradní jezírka: Jak ji zvládnout (skoro) bez námahy?

Péče o zahradní jezírka: Jak ji zvládnout (skoro) bez námahy?

24.8.2016 | PR článek | Zahrada

Ať už vaši zahradu zdobí okrasné či koupací jezírko, jedná se o citlivý ekosystém, který vyžaduje starost a péči. Jak co nejlépe a nejsnadněji docílit... Celý článek

Udělejte si pořádnou garden párty. Zahradní slavnost potěší vás i vaše přátele či rodinu!

Udělejte si pořádnou garden párty. Zahradní slavnost potěší vás i vaše přátele či rodinu!

26.11.2014 | PR článek | Zahrada

Také sníte o dokonalé zahradní párty, na kterou pozvete své přátele, kamarády vašich dětí, nebo širokou rodinu. Stačí mít dostatek prostoru, správné v... Celý článek

Podzimní symfonie

Podzimní symfonie

13.11.2014 | časopis Náš útulný byt | Zahrada

VYUŽIJTE ještě několika příjemných podzimních dnů a věnujte je své zahradě. Pokud přípravu nezanedbáte, poznáte to v celém nadcházejícím roce. Ovšem n... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii