Doporučení na výrobce oken - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Doporučení na výrobce oken (Okna a dveře)

Re: Okna - recenze

3.1.2018 15:24 | autor:  Balint - 212.4.138.xxx

Tak to si pane Černý pojďme popovídat o přístupu vaší firmy k mé zakázce na montáž žaluzií, na které se vám nepovedlo snad nic. Od špatného zaměření, po zpožděnou a chybnou montáž boxů, přes opět zpožděnou dodávku žaluziíí.

Re:

3.4.2013 15:28 | autor:  Alča - 85.70.125.xxx

Tak jak to tady čtu, samá reklama...vykašlete se na nějaké srovnávání cen. Udělejte si 3-4 nabídky výrobců blízko vás, hlavně se zajeďte podívat na vzorky, nechte si poradit. My dělali okna na novostavbu před rokem od firmy KSK-System ze Zubří. Jsou to malí výrobci a dělají profil VEKA, myslím nejlepší na trhu s profily. Všechno klaplo na jedničku a jsme spokojeni se vším. sami se podívejte. Alča.

Re: Re:

9.6.2013 17:27 | autor:   - 94.113.135.xxx

Dobrý den, mohla by jste mi napsat na skype ladisovzvonkovich, nebo zde ohledně oken které jste si objednali od firmy ksk system, zajímá mě něco víc kolem oken od teto firmy. Děkuji moc

Re:

22.4.2013 17:33 | autor:  Jana - 194.228.32.xxx

Dobrý den,

právě vybíráme výrobce plastových oken do našeho domečku. Jsme z okolí Benešova u Prahy a narazili jsme na firmu ZMPLAST, která okna prý vyrábí přímo v Poříčí nad Sázavou... Nemáte někdo zkušenosti s touto firmou?

Děkuji

Re:

24.4.2013 21:32 | autor:  vlahav

Plastová okna, dveře od OKNOSTYLU group s.r.o. z Kuřimi
Právě jsme si nechali od firmy OKNOSTYL group s.r.o., Kuřim vyměnit okna a vchodové dveře a musím po pravdě říct, že jsem skutečně velmi spokojena. Montéři přijeli na čas, tak jako slíbili, práce jim šla velmi dobře a rychle, okna i dveře mají super kvalitu, jsem opravdu moooooc spokojená.Rozhodně si je objednám zase, ještě je na domě co měnit….Vlaďka z Bělé

Dobroplast

29.4.2013 17:51 | autor:  Kolotka - 89.190.75.xxx

Okna Dobroplast jsou na trhu nejlevnější a tomu samozřejmě odpovídá kvalita výrobků a služeb. Je třeba si uvědomit, že o výběru rozhoduje především zákazník a ten si určuje co si koupí. Nejhorší požadavky na okna mají přžedevším stavební firmy, které si většinou na nekvalitních oknech dohanějí cenu a zakazník je vůbec nezajímá. A argument na nekvaliku ??? Aspoň prý zas bude co opravovat. Tak si hlavně dobře vyberte !!!

Re:

6.5.2013 17:26 | autor:  Karel-B

My jsme loni měnili stará špaletová okna na RD za eurookna Janošík. Jako dodavatele jsme si vybrali firmu Vše pro interiér-Apolo, jednak nás zaujali cenou, ale především dokázali bezproblémů vysvětlit naše dotazy a doporučili nám i profily s nižší cenou, což se v dnešní době hned tak nestane. Montáž jim šla od ruky, bylo vidět, že to nedelají poprvé. Dodnes okna bezproblémů fungují. Doporučuju.

Re: Okno-plast PN

12.5.2013 17:37 | autor:   - 178.255.168.xxx

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s firmou Okno-plast PN z ČB? Díky

Re: oknapresinternet

23.5.2013 16:51 | autor:  Milan - 46.13.45.xxx

Mám okna od této firmy a jsem spokojen.Neplatil jsem žádnou zálohu a okna jsem měl za dva týdny.Sedm komor a tři skla za dobrou cenu,mohu jen doporučit

Re: oknapresinternet

23.5.2013 16:55 | autor:  karel - 46.13.45.xxx

Taky mám od této firmy okna.Mají moc dobrou cenu a i kvalita je dobrá.Souhlasím s kolegou a taky všem doporučuji.

Re:

25.6.2013 7:07 | autor:  EddaF

Dobrý den já bych potřeboval radu, děláme rekonstrukci bytu, přemýšlíme, že bychom vyměnili okna, ale teď jaká a odkud. Žádám vás o vaše zkušenosti a doporučení firem. Děkuji

Dobroplast

25.6.2013 13:47 | autor:  Oknař - 89.190.75.xxx

Tak Vážení. Okna od Dobroplastu beru a montuji jako nejlevnější alternativu. Je pravdou, že jejich zástupce jsem viděl 2x v životě . Předal mi štus katalogu v CZ jazyce a vysvětlil mi jak vše super funguje a jaká je super cena. Zůstalo však jen u ceny !!! Žádná z dodávek nikdy nedojde kompletní. Na reklamace reagují po 6 měsících a v krátkosti dělají si vše jak chtějí oni. Nedodržují a nectí termíny dodání a objednávek. Přildádám fotky z jejich dopravy. Takže určitě si je vyberte . Prostě super cena a super bordel. Už to řeším i přes Velvyslanectví .

Re:

26.6.2013 20:51 | autor:  LuGrou

Dobrý den a uvažujete nad plastovými, nebo dřevěnými? A od kud jste? My máme od jedné společnosti plastová okna a jsou v pořádku i za dobrou cenu.

27.6.2013 13:20 | autor:  EddaF

Dobrý den, ano uvažujeme o plastových oknech, také o montáži, ale nevíme jakou společnost, a co přesně od toho očekáváme. Už se aby jsme měli nové okna. A máte na společnost stránky?

Re: Re: Re:

21.12.2014 20:50 | autor:  Michal - 89.177.239.xxx

Doporučuji vybírat z českých výrobců, je to menší riziko než u toho dovozu.
Já jsem bral okna od firmy vekra a mám s nimi dobrou zkušenost. Okna dobrá a montáž taky.

30.6.2013 12:18 | autor:  sandramala

a od jaké společnosti máte plastová okna? A jak dlouho je máte? Jste s něma spokojená? Jaká byla doba dodání.

Re: Re: Re:

15.7.2013 21:53 | autor:  LuGrou

ahoj je to firma oknostyl, určitě jste už o ní slyšeli...já měla okna doma za čtyry týdny a s montáží byli chlapi hotovy za jeden den. Byla jsem spokojena. A co by jste dále chtěla slyšet?

p. Slotarski

16.7.2013 22:28 | autor:  Zdeněk Malimánek - 86.63.207.xxx

Po vlastní negativní zkušenosti rozhodně nedoporučujeme pana Slotarského (firma Eko-okna Mladá Boleslav). Již více než 2 roky čekáme na žaluzie a stále nikde. Jen samé sliby, cáry papíru, výmluvy a vyhrožování. Ničeho jiného se od tohoto pána nedočkáte. Proto doporučuji se mu vyhnout. Jak jsem si všiml, tak nejsem zdaleka jediný kdo mu naletěl a to nemluvím o firmě Rolux, která ho již má také na seznamu dlužníků. Přesně jak zde již někdo uváděl, dluží kam se podívá. S oknama jsme sice spokojeni, ale za ty nervy a čekání a neustálé uhánění nám to opravdu nestálo.

Re:

27.7.2013 13:17 | autor:  Petrnovak

Dobrý den rád sháním spolehlivou firmu na výměnu oken, rádi bychom vyměnili okna doma, máme jich 6, ale nemám představu o rozpočtu. Rád bych okna zabudované do konce roku.

Re:

27.7.2013 13:17 | autor:  Petrnovak

Dobrý den rád sháním spolehlivou firmu na výměnu oken, rádi bychom vyměnili okna doma, máme jich 6, ale nemám představu o rozpočtu. Rád bych okna zabudované do konce roku.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii