Kuchyně na míru??? - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Kuchyně na míru??? (Kuchyně)

Re: Re:

17.11.2016 11:33 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Tak snad už tady té reklamy bylo dost ne? To ani teď, kdy výroby nevědí, co dřív a mají plno na mnoho měsíců dopředu nemáte práci? No to asi moc kvalitní firma nebudete..............

Re:

19.11.2016 12:26 | autor:  Naďa123

Co se týče kuchyně tak tato firma opravdu umí

Re:

20.11.2016 23:57 | autor:  Kateřina Vln.

Děkuji za info všem my to s nimi zkusíme.

Re: kuchyne

19.12.2016 17:01 | autor:  Tereza - 62.245.125.xxx

Dobrý den,
chceme si pořídit novou kuchyni, na míru. Už nějakou dobu koukáme po netu a našli jsme dobré ohlasy na www.interiery4u.cz chci se zeptat, zda s nimi také máte nějakou zkušenost?

Re:

12.2.2017 14:48 | autor:  Marek - 85.71.187.xxx

Také jsem si nechal dělat kuchyni na míru, s vizualizací předem, byl jsem překvapen, že nakonec nestála tolik jak jsem si myslel :-)

20.2.2017 19:28 | autor:  Petr - 37.218.240.xxx

Kdo Vám ji dělal?

Re: Re: Re:

22.2.2017 21:25 | autor:  Marek - 78.45.142.xxx

Dělala mi to tato firma www.interiery4u.cz

Re:

20.2.2017 18:29 | autor:  thomas.redkolf

Měl bych otázku... je vážně tak lehké sestavit kuchyňskou linku jako se o tom píše tady: http://www.gsmagazin.cz/montaz-nove-kuchynske-linky-spravny-postup nebo je to trošku složitější? Víte stěhuji se do nového bytu, kde není nic zařízené... Tak budu rád předem za odpovědi

21.2.2017 8:50 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Dobrý den,

podobný blud jsem dlouho nečetl. Montáž kuchyňské linky je náročná řemeslná činnost vyžadující specifické nářadí a pomůcky a ZEJMÉNA dostatek zkušeností a zručnosti. Pohybuji se v oboru přes 20 let (návrhy), u většiny montáží jsem osobně přítomen a netroufl bych si linku namontovat zcela sám, raději to svěřím montérům.
Je velká spousta maličkostí, jež je třeba pohlídat a které v žádném návodu nenajdete, nemluvě třeba také o křivých stěnách či úhlech - nežijeme v ideálním světě a žádný zedník nezdí s přesností na milimetry, nábytek se však již vyrábí na desetiny....
Další věcí je množství různých spotřebičů vyžadujících specifické přípravy pro montáž, zkrátka i sebezručnější řemeslník bez praxe nedá složitější linku správně dohromady, každá je jiná, takže nějaký universální návod je utopie, navíc slušná firma dodá své zboží právě včetně odborné montáže. Z mých zkušeností jsou jako montéři dokonce lepší např. strojní zámečníci než truhláři (čest vyjímkám), mají totiž větší smysl pro přesnost a detail.
Ano, ono se to vždycky nějak "zbastlí", ale na výsledku je to vidět, funkčně i opticky..........

Re:

22.5.2017 22:08 | autor:  Clarissa333

Kuchyň je jedna z nejdůležitějších místností v ddomě, je třeba aby byla jak se patří

Re:

24.5.2017 15:39 | autor:  tt.novak23

Nechala jsem si udělat kuchyň přes interiery4u, skvělá domluva a odvedli dobrou práci, doporučuji.

Re:

24.5.2017 21:53 | autor:  HelenaK

Manžel je truhlář, takže jsem se zařizováním neměla nejmenší potíže

Re:

25.5.2017 10:57 | autor:  Cecilie

Tak to máš dobré, taky by se mi líbilo mít doma truháře

Re:

27.6.2017 15:30 | autor:  Anabel - 46.105.100.xxx

Já jsem se dlouho rozhodovala mezi truhlářem a studiem, ale nakonec vyhrálo studio, protože žádného truhláře neznám a ani v okolí nikdo zkušenosti neměl, u studia jsem si byla jistější co se týče záruky a tak takže jsem nakonec vybrala oresi a jsem spokojená.

28.6.2017 14:54 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

Prosím, PROSÍM !!! nenazývejte Ohnesi studiem............

28.6.2017 21:57 | autor:  Ivoš58

Nevím, jestli vám to ještě pomůže, když už máte vybráno v Oresi. Tam jsme taky kdysi, asi před dvěma lety vybírali kuchyň, ale pak jsme v jednom e-shopu na internetu narazili na tzv. sektorové kuchyně. Z velkého množství designů a rozměrů jednotlivých skříněk si pohodlně vyberete ty, které se vám hodí a líbí, nahážete to vše do košíku a pak jen čekáte, až vám je dovezou, případně i smontují. Cena je úplně někde jinde než u kuchyní na míru nebo z Oresi a podobných jako studií. Kuchyň zatím funguje jak má, zatím nic neodpadlo a vypadá pořád dobře.

30.6.2017 9:39 | autor:   - 77.48.177.xxx

Dobrý den,
a kde jste kuchyň zakoupil? Hledáme do našeho domku pěknou kuchyni, ale máme trochu atypické rozměry, tak bychom si chtěli sestavit něco podle sebe. A u truhláře výjde strašně draho.

Re: Re: Re: Re:

22.7.2017 20:11 | autor:  Leena - 37.187.129.xxx

Zdravím, též jsem dosti atypickou kuchyňku řešila, bohužek na dvakrát.. Poprvé byla snaha řešit vše nábytkem z prodejního řetězce, bylo to dosti nešikovné a někde bylynevyužité "mezery". Po 3 letech od tohoto nám manžel k výročí něchal udělat vizualizaci, ta nás tak nadchla, že jsme si kuchyň nechali udělat od lidí, kteří se v tom přece jen orientují, máme krásnou kuchyň na míru.

Re: Re: Re: Re:

23.7.2017 20:35 | autor:  Max - 51.15.34.xxx

když se dcera stěhovala do svého, řešili jsme její kuchyň, též prapodivný prostor, také se studiem a nelitujeme

30.6.2017 9:46 | autor:  Petr dogo

A poradíte, kde jste našel dobrou sektorovou kuchyni? Potřebujeme najít kuchyni do bytu pro nájemníky, která nebude drahá, ale bude za slušnou cenu. Přecijen tady nikdy nevíte jak se nájemníci budou chovat a současná kuchyně není dostačující.
Děkuji.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii