Interiérové dveře - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Interiérové dveře (Okna a dveře)

Re: Re:

30.12.2016 11:09 | autor:  Jan I. - 188.75.176.xxx

Nn, my jsme rovnou měli vymyšlené posunovací dveře, kvůli úspoře místa a aby nikde nepřekáželi, když budou otevřené a vybrali jsme je u vekry. Všiml jsme si jich když jsme u nich objednávali na pobočce okna do domu a celkem se mi líbili, tak jsem vzal pak manželku aby se koukala, jestli by se jí u nich něco nelíbilo a ona si tam vybrala. Takže jsme asi 14 dní na to poptali i ty dveře a jsem s nimi spokojený, jsou na půl prosklený na půl dřevěný a myslím, že za tu cenu je to super.

Re:

5.7.2013 13:47 | autor:   - 95.82.151.xxx

Doporučuju dverenovak.cz.

podvodná firma Novák dveře s.r.o.

4.12.2014 9:27 | autor:  Janas.D - 81.30.229.xxx

Tak toto je naprostá katastrofa.Pane Nováku jak jste mne mohl prodat dveře,když jsou na vás vedeny exekuce což jsem zjistila na www.justice.cz ,bydliště máte na městském úřadě Husova 5 Brno,pobočku u nás nemáte jak uvádíte,montéři přijeli až z Brna,certifikát jsem do dnes nedostala.Toto by už mělo být trestné to je neskutečné.Je mne jedno jestli jsou dveře funkční u mne jste podvodník,jsem šíleně nazlobená sama na sebe.Opravdu krásné Vánoce.Vaši firmu nedoporučuji a upozorním na ni kde to jenjen půjde.J

Re: podvodná firma Novák dveře s.r.o.

3.10.2015 22:35 | autor:  zeman76

Milá dámo, vůbec nechápu, proč Vám vadí, že montážníci přijeli ,,až z Brna,,? Cožpak Vy jste neměla dopravu a montáž zdarma? I kdyby přijeli až z druhého konce světa, tak je mi to úplně jedno, hlavně, že odvedli kvalitně odvedenou práci, ne? Tedy v mém případě tomu tak bylo. A že má pan Novák exekuce? Tato informace je pro mne zcela zbytečná, jelikož já mu je platit nebudu. A že má bydliště na obecním úřadě? Vy se ho chystáte navštívit, že si zjišťujete takovéto informace? Třeba ho tam má právě kvůli takovým slídilům, jako jste Vy! Aby co nejvíce ochránil svoji rodinu a svůj majetek. V zahraničí zcela běžná věc!

Re: Re: podvodná firma Novák dveře s.r.o.

26.2.2016 16:25 | autor:  Jitka - 193.165.209.xxx

Ano pane Nováku montáž zadarmo ,doprava zadarmo. Jen jste nám pak zapomněl říct ,že vás následně v případě problému nemáme hledat ,že vás ani vlastně nikde nikdy nenajdeme. Levně placené dvakrát placené v případě nákupu dveří od vás.

Kvalitní české dveře a odvedená práce

10.7.2013 18:11 | autor:  styl-domu

Ráda bych se připojila do diskuze svým příspěvkem Sháněla jsem pro své zákazníky, kterým pomáhám ať poradenstvím nebo dodáním zboží na míru do interiérů, šikovného člověka s "rozumnými cenami" z okolí svého působiště tedy z jižní Moravy. Našla jsem http://www.truhlarstvilipold.cz/o-nas/. Pan Lipold byl velice ochotný a milý. Odvedl výbornou a především kvalitní práci. Nikdo ze zákazníků doposud neřešil reklamaci. Na závady si pan Lipold dává pozor při převzetí zboží přímo do českého výrobce. Nemohu jinak než chválit a doporučovat!

Re: Radex Poland taky ne!!

10.11.2013 18:31 | autor:  Naivka - 78.45.112.xxx

Zakoupili jsme patery dvere s oblozkami od polske firmy RADEX v prazskem BAUHAUZU a vysledek je dost podobny vasim zkusenostem - dyhy popraskane, nedotazene, probrousene, olamane. Proste totalne odflaknute dvere i oblozky. V jednech dverich zela po rozbaleni obrovska dira. Reklamace nebyla uznana. Nejdrive jim vadilo, ze je to mechanicke poskozeni a ze si mame najit odbornika, ktery je presvedci, ze to tak neni (???). Potom zase ze jsme se ozvali pozde nebo pripadne ze uz jsme je meli doma a dira byla pod obalem. Pokud uz nekdo bude tak neopatrny, ze si koupi dvere v BAUHAUZU, trvejte na rozbaleni uplne vsech casti jeste na prodejne a ucasti zamestnance prodejny. Tak mi to bylo doporuceno reklamnim oddelenim. Vezmete si s sebou ciste kartony, at si zbozi pak sami neposkodite!!!

Doporučení

22.1.2014 21:27 | autor:   - 95.82.190.xxx

Solidní firma z Brna www.dverenovak.cz

Re: Doporučení

5.12.2014 19:30 | autor:  jirča.k - 95.82.152.xxx

Pozor jsou na něj vedeny exekuce najdete to na justici.cz

interierové dveře

22.5.2014 22:42 | autor:  anastazia

bývaleho rodicia si pred asi mesiacom kupovali interierové dveře http://www.bydlimecz.cz/interierove-dvere/ a zevraj su moooc spokojny ako aj cenou a kvalitiu tak aj montazou

Re: interierové dveře

7.11.2014 16:26 | autor:  Míla - 185.12.45.xxx

Mě se líbili dveře od Sapelli vypadají luxusně, ale odradila mě cena. Hledala jsem a objevila jsem, že Vekra dělá taky dveře, což jsem netušila. Vybrala jsem od nich řadu Technik s pásky v barvě ořechu, moc hezké doporučuji.

Re: interierové dveře

27.11.2014 15:41 | autor:  iva - 193.179.186.xxx

Nemáte prosím někdo zkušenosti s firmou Boulit - vyrábí a montuje dveře? Děkuji

Re:

27.12.2014 12:36 | autor:  Milous2

Ahoj, já mám interiérové dveře od firmy Prüm design a jsem z nich nadšený, jsou kvalitní a na takový obchod velice levné, hlavní byla cena a kvalita to mi tahle firma splnila takže jsem ji vybral podivej se na jejich web a kdyžtak zajeď do obchodu, tady máš jejich web http://soho-ic.cz/cenove-akce/

30.12.2014 13:06 | autor:  RadussN

Ahoj, Milous souhlasím s tebou i já od nich mám interiérové dveře v domácnosti a jsem s nimi nad míru spokojená. jsou kvalitní a moderní ale hlavní byla cena tak proto tahle firma

Re: Re: Re:

31.12.2014 15:42 | autor:  Milous2

Já už si byt bez jejich dveří nedokážu představit, jsou fakt kvalitní a krásně se na ně dívá, je to taková moje úchylka

Re: Re: Re: Re:

10.2.2015 13:17 | autor:  Ema - 195.113.114.xxx

My šli cestou renovace starých dveří. Zůstalo jen dřevo a kování komplet nové. Kupovali jsme na www.kovani-na-dvere.eu . Pan K**drát je profesionál. Poradil a vše bylo ok, můžu jen doporučit. Navíc nás renovace přišla na půlku než nové méně kvalitní dveře.

15.10.2015 11:32 | autor:   - 188.120.222.xxx

dveře PRÜM jsou opravdu výborné - my je máme od DVEŘE CB a servis na jedničku!

Dveře Classen

20.1.2015 11:37 | autor:  Kropen - 147.229.5.xxx

Dobrý den, máte někdo zkušenost s interierovými dveřmi značky Classen, konkrétně vybírám typ Malaga HR? Prodává je mj. Bauhaus, ale při porovnání cen s jinými dodavateli (pokud počítám dveře a obložkové zárubně) jsou cenově poměrně nízko - takže mám obavy o kvalitu dveří. Za info děkuji.

Nové dveře

18.2.2015 13:59 | autor:  Monika - 82.142.110.xxx

My máme vyhlídlé dveře od http://www.dodo-dvere.cz/. Zdají se mi jako seriózní firma a kvalitní. Co myslíte?

Dveře

2.3.2015 10:10 | autor:  Hanka - 82.142.110.xxx

Zdravím, my uvažujeme nad zárubněmi od firmy http://www.dodo-dvere.cz/cz/k/Zarubne.aspx , zdají se mi kvalitní a pěkné. Co myslíte?

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii