tzv.finský domek - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

tzv.finský domek (Ostatní)

<12

Re: Re: Re: Re: Re: Prtojektová dokumentace

29.10.2016 12:04 | autor:   - 91.103.166.xxx

Dobrý den, také jsme po dlouhých tahanicích koupoili půlku finského dvojdomku. Mohl bych i já požádat o projektovou dokumentaci. Děkuji mnohokrát velmi byste nám pomohli.
email: mazudo1@seznam.cz

Re: Re: Re: Re: Prtojektová dokumentace

6.11.2016 18:18 | autor:   - 212.79.110.xxx

Dobrý den,
právě kupujeme finský domek a zvažujeme postup rekonstrukce. Jakákoli dokumentace k domu by nám velice pomohla. Byla byste tak hodná a zaslala nám nějaké podklady? Děkuji a přeji hezký den. Tuzar Ondřej, tuzarondrej@gmail.com

18.1.2017 13:45 | autor:   - 194.228.54.xxx

Dobrý den
mohu také poprosit o projektovou dokumentaci finského domku. Děkuji.
QestEmtec@seznam.cz

5.6.2017 21:14 | autor:  Finský domek - 91.103.167.xxx

Dobrý den, mohl bych také poprosit o dokumentaci finského domku, jelikož nemůžeme žadný sehnat, chceme postavit vlastní.
Děkuji Mazurek mazudo1@seznam.cz

Re: Re: Prtojektová dokumentace

9.11.2015 15:42 | autor:  marci-89.29.54xxx - 89.176.128.xxx

Dobrý den,
s manželkou uvažujeme o koupi finského domku (dvojdomku). Ještě před koupí, bychom rádi věděli co nejvíce o konstrukci a vlastnostech finského domku. Rádi bychom také koupi a následnou rekonstrukci dopředu konzultovali s projektantem.
Chtěl bych vás poprosit, zda by jste byla ochotná nám poslat oskenovanou dokumentaci k finskému domku. Velmi by jste nám tím pomohla.
Děkuji Vám předem za ochotu a přeji hezký den.

Pavel Novosad
Email:p.novosad@gmail.com

15.1.2017 17:47 | autor:   - 62.71.209.xxx

Dobry den chci rekonstruovat finsky domek a moc by jsem potreboval , jestli by jste mi mohla zaslat tu dokumentaci na email:rudanek7@atlas.cz dekuji

9.8.2017 19:31 | autor:  prajda

Dobrý den,už jsem ani nevěřil,že by někdo mohl mít nějakou projektovou dokumentaci finského dvojdomku. Prosím také o zaslání jakékoliv verze.Chystáme se předělávat a nevíme si rady co je co.Předem moc děkuji - na e-mail prazakvlasta@seznam.cz

1.1.2018 8:21 | autor:   - 193.85.230.xxx

Dobrý den,mám stejný problém jako ostatní pokud by bylo možné poskytnout projektovou dokumentaci,byli bychom vám moc vděční , děkuji burdovi. slivnik@seznam.cz

29.9.2010 16:27 | autor:  Tomáš - 88.102.255.xxx

Dobrý den, Marcelo, právě kupujeme byt ve finském dvojdomku v Pardubicích a sháníme kvůli přestavbě bytu projektovou dokumentaci. Velice by nás zajímala ta, kterou píšete, že máte. Mohli bychom se s Vámi nějak spojit? Ozvala byste se nám, prosím? Děkuji Vám. Můj mail: medicopter@tiscali.cz
S pozdrave, Tomáš

Re: Re: Re: Prtojektová dokumentace

13.11.2015 14:06 | autor:   - 81.92.148.xxx

Dobrý den - chtěl bych pouze zeptat zda víte - jaké jsou ve finkých domcích - konkrétně v Pardubicích nosné zdi - předpokládám že určitě mezi kuchyní a obývákem - ale jedná se mi o to - chtěl bych vybourat kus zdi mezi špajzem a koupelnou - ale jen tu část v chodbičče - do koupelny ložnice kuchyně a do špajzu - ve výšce nynějších dveří - tedy by se bouralo pouźe cca 80cm x 190cm ---- ale nejsem si jistý zda to taky není nosná zeď - vím co lidi přestavují tak zbourají špajz a prodlouží tím kuchyň ale nwm o zdi mezi koupelnou a špajzem - díky

13.11.2015 14:08 | autor:  David - 81.92.148.xxx

Prosím pošlete svou odpověď na adresu anakain@seznam.cz

Re:

14.9.2016 17:57 | autor:  chelsea63

Dobrý den,
řeším také rekonstrukci "finského"
domku a marně sháním půdorysy.
Vím, že typů těchto domů bylo postaveno několik,
jedná se mi o dvojdomky, které jsou postaveny
například v Brné v Ústí nad Labem.
Děkuji za tip,
kde půdorysy získat.

Petr Novák

Re:

6.1.2017 15:10 | autor:   - 62.128.27.xxx

Pokud někdo má projekty tzv. finského domku prosím též přeposlat.
ees.cb@post.cz

Re: projektová dokumentace

20.6.2017 18:11 | autor:   - 37.48.0.xxx

Dobrý den.
I já bych měl velkou prosbu o zaslání dokumentace pro rekonstrukci finského domku.
Byl bych moc vděčný za zaslání na email
milda.zdanice@seznam.cz
Jsem ochotný i za příplatek, odměnu.
Děkuji

Re:

12.7.2017 19:35 | autor:  machayda

Zdravím vespolek,

jsem už asi sto padesátý, ale i já bych rád požádal dobrou duši o zaslání projektové dokumentace k finskému domku. Naše se bohužel nezachovala. machayda@gmail.com

Děkuji pěkně!

Re:

9.8.2017 20:01 | autor:  prajda

Dobrý den,také zoufale hledám jakoukoliv projektovou dokumentaci k finskému domku.Chystáme se předělávat naší polovinu a nevíme co si můžeme dovolit.Pokud někdo máte moc prosím o zaslání čehokoliv týkajícího se finského dvojdomku.Předem děkuji a kdyžtak na e-mail prazakvlasta@seznam.cz

Prosba

16.11.2017 0:10 | autor:  Kaculjetka - 85.161.168.xxx

Dobrý den,
mohu také poprosit o projektovou dokumentaci finského domku (Pardubice-Ohrazenice).
Děkuji.
Kaculjetka@seznam.cz

<12

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii