Našli jsme nejchytřejší robotický vysavač! - Elektronika diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Electro World.

Našli jsme nejchytřejší robotický vysavač! (Elektronika)

Toto téma se vztahuje k článku Našli jsme nejchytřejší robotický vysavač!.

otázka

18.2.2014 21:54 | autor:   - 109.80.167.xxx

Otázka je, jestli není rychlost na škodu u robotických vysvačů...

Re: otázka

19.2.2014 7:40 | autor:  Vašek - 82.142.100.xxx

Otázka je , zda lze nazývat eletrické koště vysavačem :-)

Re: Re: otázka

1.3.2014 10:42 | autor:  filip.dolny@seznam.cz

Vašku, takových posměšků jsem už viděl na internetu hodně, ale koberec je čístý a podlaha taky a máme doma víc času na jiné věci

Re: Re: Re: otázka

2.3.2014 10:01 | autor:  Vašek - 82.142.100.xxx

Filipe,
je zásadní rozdíl mezi vysavačem a elektromechanickým koštětem. Neprodávám ani jedny, ale pohybuji se v oboru domácích spořebičů bezmála 25 let. Realizoval jem přes 1000 interierůa mám pochopitelně zpětné vazby i vlastní úsudek. Ideálním řešením je centrální vysávání ev. VYSAVAČ s rotačními kartáči -o kobercích se vůbec nebavme, tam nemá robot žádnou šanci. Dokáže zametat - nikoliv vysávat! tvrdé podlahy, přesto nezvládne rohy a prach. Jeho sací výkon a kapacita zásobníku mu zkrátka neumožňují a nikdy umožňovat nebudou plnoodnotný úklid srovnatelný s vysavačem. Jde o módní doplněk......, za pár let po nich pes neštěkne, ale do té doby se spousta výrobců a prodejců napakuje na zákazníchích jako jste prmiňte i Vy.

Re: Re: Re: Re: otázka

14.3.2014 16:48 | autor:  filip.dolny@seznam.cz

Souhlasím s Vámi jen nepůl. Asi to bude věcí řešení každého vysavače. Ale dělal jsem si doma test, když jsem vysál koberec klasickým a pak jsem tam vpustil robotický vysavač. Divil byste se, kolik toho v koši ještě bylo.

Re: Re: Re: Re: otázka

14.3.2014 16:52 | autor:  filip.dolny@seznam.cz

Je fakt, že některé robotické vysavače mají malý koš, ale jsou takové, které mají i několikanásobně větší než konkurence. Je to taky o nějaké časové investi před koupí. Dnes je hromada informací na internetu a dá se slušně srovnat z aktuální nabídky robotických vysavačů. Já jsem se snažil pečlivě vybrat a zatím nemůžu říct nic proti a rozhodně nelituju pěnez za náš robotický vysavač.

Re: Re: Re: Re: Re: otázka

18.3.2014 14:24 | autor:   - 109.80.167.xxx

a co máte? Předpokládá že asi Irobot Rumba jako všichni

Re: Re: Re: Re: Re: Re: otázka

20.3.2014 17:29 | autor:  filip.dolny@seznam.cz

ne, nemám rumbo, nejsou marketingová ovce. Psal jse, že jsem si pečlivě vybíral! Mám Robzone a jsem naprosto spokojenej

Re: otázka

1.3.2014 10:39 | autor:  filip.dolny@seznam.cz

mám robotický vysavač, řekl bych že šnek zrovna neí a uklizeno po něm taky je

Re: Re: otázka

2.3.2014 0:03 | autor:   - 109.80.167.xxx

jo, ale když jezdí rychle, tak musí dřív vybít baterku a taky víc vířit prach ne?

Re: robotický pomocník

20.10.2014 11:25 | autor:  JarkaZ456

Dobrý den,
my jsme teď kupovaly robot. vysavač mámě k padesátinám. Za mě super, bydlí ve velkém domě, a přece jen, je ráda za každého pomocníka. My jsme měli to štěstí, že jsme využili možnost vypůjčení a vyzkoušení vysavače domů, za poplatek 100Kč za den.
Kdo je ze severu Čech koukněte sem: http://www.proprofiky.cz/Roboticke-vysavace/
Mě tato možnost upřímně nedchla, udělali jsme si s manželem výlet (naštěstí to nemáme tak daleko) a vyzkoušeli, jestli nekupujeme zajíce v pytli. Vlastní zkušenost je totiž nad všechny testy, recenze a zkušenosti.

Re:

26.2.2018 17:05 | autor:  Kamila V. - 178.255.168.xxx

Ten vypadá moc dobře, my si zrovna dneska objednali z Mall.cz robotický vysavač Elektrolux PUREi9, tak jsem zvědavá, jaký bude Mají tam ode dneška akce na zboží pro domácnost, tak když tak doporučuji mrknout přímo na leták - https://www.letakomat.cz/mall-cz/pece-o-domacnost-od-pondeli-26-02-2018/

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii