7 let záruka u Oresi - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

7 let záruka u Oresi (Kuchyně)

<12

Re: Re:

7.8.2015 15:05 | autor:  Lenka - 209.95.32.xxx

Netuším, co nejčastější, ale měli jsme s tím na jedněch dvířkách taky problém, sice to nebylo moc vidět, ale vadilo mi to a bylo mi jasné, že to bude třeba řešit. Moc jsem nevěřila, že se to povede obhájit, avšak nebyla to potíž, vyměněno kus za kus.

Re: Re: Re:

17.3.2017 8:59 | autor:  Romanka - 62.210.129.xxx

Dobrý den, my s oreskou máme hodně podobou zkušenost, my jsme zase při montáži zjistili že je škrábnutý dřez, tak druhý den přijeli rovnou z novým a bez problému vyměnili, ještě to docela dobře navazovalo, že odejeli okolo 7 večer a okolo té 8 ráno přijel, takže to ani nebyl moc žádný problém.

Re:

6.8.2015 8:04 | autor:  Jarda - 82.142.100.xxx

Jen reklamní kecy zaměstnanců Ohnesi, zřejmě řízené PR, protože každý den je tady jeden až dva pochvalné žblepty, kdo chce vědět co jsou skutečně zač, měl by si přečíst jinou diskusi na těchto stránkách, která má suverénně největší počet příspěvků na tomto webu a 90% negativních, tomu říkám objektivní hledisko, protože tolik negativních recenzí z tolika IP adres žádné reklamní oddělení nemůže zajistit, nehledě na to, že proč by to kdokoliv dělal že?

27.9.2015 22:02 | autor:  Maruška - 212.96.160.xxx

Takže tvrdíš, že se zárukou budou jen problémy ?

Re: Re: Re:

5.10.2015 21:15 | autor:  Marek L. - 192.42.116.xxx

My jsme teda záruku už odzkoušeli, když se tchýni začal loupat laminát na dvou skříňkách. Dohledali jsme ke kuchyni papíry, zavolali tam a do dvou týdnů dovezli dvoje nová dvířka. Všechno bez dohadů, problému nebo jakýchkoliv obstrukcí.

Re: Re: Re: Re:

6.10.2015 8:45 | autor:  Jarda - 82.142.100.xxx

A přijde ti normální, že se něco loupe ?

Re:

14.2.2017 14:01 | autor:  Lenka Kadeřábková - 109.163.234.xxx

Za oresi jsem šla když jsem si chtěla nechat udělat návrh do našeho domu na kuchyň do tvaru U. Nakonec jsme se rozhodli pro kuchyň do tvaru L s ostrůvkem, protože na m2 se nám to vešlo daleko líp a zdálo se mi to i o hodně přehlednější než jak jsme to zamýšleli před tím. Když to vidím v prostoru teď u nás, tak si upřímně ani neumím představit, že by kuchyň byla postavena jinak. Kdyby totiž byla do U jak jsem to chtěla, tak by mě ve spoustě místech překážela, ona by se vešla dobře, ale nebylo by to tak přehledné.

7.7.2017 13:01 | autor:  Alenka Blažková - 46.101.116.xxx

Zdravím, já měla stejný problém, ale trvala jsem na kuchyni do tvaru U. Můžu říct že se s tím u oresi docela dobře poprali, sice je kuchyň malinká, ale nic mi nepřekáží a je praktická. Většinu spotřebičů mám v rovině pracovní desky, aby bylo více úložného prostotu dole, což jsem taky chtěla, jsem totiž takový prcek.

<12

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii