Xenergie zkušenosti - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Xenergie zkušenosti (Ostatní)

Re: Re: Re: Re: Re:

28.4.2017 14:45 | autor:  Martin Sovák - 46.105.100.xxx

Znáte porovnávač enfocus? Přes ten jsem se k nim dostal já, byl to v podstatě balíček elektřina a plyn za zvýhodněnou cenu, jestli to má x energie ještě teď to nevím, ale já to mám tak tři roky nazpět u nich a s dodavatelem jsem spokojený.

Re: Re:

4.8.2016 14:36 | autor:  Dana - 94.100.6.xxx

Njn, a firma pak akorát na takovýhle trubce zbytečně doplácí. Hold blbá náhoda zrovna. Kdyby jste pominuli jejich obchodníky a přistoupili na smlouvu, tak by jste možná jako my přišli na to, že cenově na tomu pak ve výsledku budete líp než u toho dominanta.

Re: Re: Re:

10.2.2017 12:49 | autor:  Vostárek - 65.19.167.xxx

My jsme od dominanta taky odešli, měli jsme ho věčnost a cenově už to nebylo úplně nejvýhodnější. Takže jsme podepsali smlouvu s prodejcem co tu od nich byl. Jako joo, chvíli jsem nad tím polemizoval, jestli jsem u dělal dobře, ale vyúčtování mě pak ukázalo, že je Xenergie levnější dodavatel a je stále.

Xenergie

12.4.2017 15:23 | autor:  Marie - 162.243.166.xxx

A jste si jistá, že to byli opravdu prodejci od nich? ..u nás už jich bylo taky hafo, ale teď už mi přijde že to celkem pominulo. A na prodejce od Xenergie jsem nikdy nenarazila. Nevím jestli je to tím, že u nás byli vítězem aukce tak je máme schválený, ale od nich tu nikdá žádnej člověk nebyl. Pro mě je to firma solidní a proto jsme to s aukcí u nich zahájili a pokračujeme nadále.

Re: Xenergie

7.9.2017 7:41 | autor:  Klára Nešporová - 213.192.26.xxx

JJ taky je mají, vím to, protože jsme přes něj dělali smlouvu. Musím říct, že je to celkem fajn, protože máme pána co se tak o nás po celou dobu převodu staral a měli jsme tak komu zavolat když jsme s něčím potřebovali poradit nebo nás ještě něco napadlo.

Re:

21.10.2015 11:44 | autor:  Maestis - 83.240.67.xxx

X Energii bych hnal! Nedávno nám po baráku obcházel jejich obchoďák, vydával se za RWE a lhal jako když tiskne. Děkuji, ale radši půjdu k nějaké serizoní firmě.

8.6.2016 13:48 | autor:  Štěpán V. - 194.150.168.xxx

Já jsem o změně dřív neuvažoval, ale až co ke mě přišel člověk od nich, tak mě na tu myšlenku přivedl, že bych si za energie mohl platit míň oproti nynějšku. Probral se mnou mou současnou situaci, navrhl mi tarif na triko, což se mi teda dost líbilo. Dostala mě možná úspora, takže jsem to k nim podepsal a musím říct, že jsem se rád, že jsem se k Xenergii dostal.

31.8.2017 13:10 | autor:  Šimon - 138.197.157.xxx

Já mám s X Energie podobně dobré zkušenosti jako vy, nás k nim přivedla manželka, byla zrovna u kamarádky na kafe když k ní taky někdo dorazil z jejich zaměstnanců. Doma mi o tom říkala, tak jsem se na to na internetu podíval, vypadalo to dobře, tak jsme si to přes toho pána taky pak nechali zařídit.

9.3.2017 15:55 | autor:  Gamel - 51.15.43.xxx

A nebylo to spíš tak, že RWE vám zůstane jako distributor plynu a X energie vám bude nově dodavatelem? Mě to totiž takhle jejich prodejce podal, takže bych se hodně divil, kdyby to bylo prezentováno jinak. Na přestup jsem mu kývnul a X energie se mi teď už druhým rokem osvědčila s dobrými cenami.

Re:

30.3.2016 16:21 | autor:  Tomáš - 195.22.126.xxx

Máme je tři roky a co rok, tak se ceny vesměs kopírují. Drahotu jsme u nich nepoznali. Hodnotím je jako firmu, která se snaží svou klientelu zaujmout atraktivní cenovou nabídkou. Za mě u nich.

7.12.2016 13:49 | autor:  Marek - 185.108.128.xxx

My jsme dodavatele taky změnili na X Energie, snažíme se šetřit, kde to jen jde, protože máme starý barák bez zateplení a protopíme kvůli tomu celkem dost, takže změna na X Energii je jedním z našich pokusů jak ještě víc snížit ty pekelný náklady. Za první rok se nám to u nich zatím podařilo slušně zkorigovat.

18.7.2017 16:17 | autor:  Michal Hruška - 104.238.169.xxx

Nám doma X Energie snížila loni zálohy a letos nám je upravovali znova a ani mi nepřijde, že by jsme s elektřinu nějak extrémně šetřili. Ale žádná škoda. Plyn nám sundali o stovku, což mi přijde skoro i zbytečný, že s tím hýbali.

Re:

12.5.2016 13:52 | autor:   - 85.132.178.xxx

Dnes se na mě vrhli dva zástupci xenergie a vydávali se za distributory e-on, klam je v tom že "e-on distributor"... když sem se zeptala že nikde nevidim logo e-onu ukázali na nějaké pidi písmo v mém výpise, jakože spolupracé s e-on. Ihned po odchodu jsem volala na e-on linku a samozřejmě se potvrdilo že konkurence, přitom pán prohlašoval jak mi pouze dá levnější tarif, za celý rozhovor nepadla ani zmínka o přestupu k jinému dodavateli..

Takže za mě podvodné jednání, jo a ještě si ofotil mojí smlouvu s e-onem..což mi teda přišlo divné, ale včas jsem to nezastavila..

5.8.2016 17:19 | autor:  Podvedený zákazník - 78.156.147.xxx

Stejným podvodem dnes obchodní zástupce, podvodník, vylákal podpis smlouvy s X energie na mých rodičích. Jdu na policii.

15.9.2016 13:41 | autor:  Votava - 46.105.100.xxx

Proč se tak čertíte, zkoušel jste si firmy porovnat? ..možná by jste se až divil kolik vaši rodiče touhle jedinou změnou mohli za rok ušetřit, stačí jenom když se podívám na kalkulačku od eru a s jakoukoliv spotřebou mi vychází X energie o několik stovek levněji než kdejaká konkurenční společnost a hlavně dominantní společnosti. Občas to nechce vidět hnedka rudě

Re: Re: Re: Re:

24.5.2017 14:00 | autor:  Piero - 104.233.105.xxx

Souhlasím, nám akorát dorazilo od nich první vyúčtování a teda, že to dopadne až takhle jsem nečekal. Loni nám ceny seděly tak tak a teď jedna v podstatě jen kosmetická papírová úprava a ve vyúčtování vratka 2670,- korun. Takže rodiče by určitě taky něco ušetřili, kdyby jste jim to u nich nechal.

Re:

14.10.2016 14:46 | autor:  Karda - 77.247.181.xxx

my jsme od nich taky dostali nabídku, s tím že když si převedeme na ráz obojí, tak by jsme se měli dostat na slevu jedné zálohy co v podstatě nyní platíme za elektřinu, což je 1370kč. Tak jsme si říkali, že to jsou dobrý peníze, tak jsme to vzali.

27.6.2017 15:11 | autor:  Tomáš P. - 109.163.234.xxx

My jsme prvotně zvažovali jestli nejít do aukce do byla vyvolaná od dTestu, ale nakonec jsme si to rozmysleli kvůli tomu, že je to jen roční záležitost a my chceme mít dodavatel zajištěného dlouhodobě s nízkou cenou a X Energie nám přišla s dobrou nabídkou i cenou, kterou měla takhle postavenou smlouvu na dva roky, tak jsme to s nimi podepsali. A vypadá to s postupem času dobře.

X energie

4.11.2016 13:13 | autor:  Matěj Cejpek - 95.211.211.xxx

Ahoj, k X energii přecházím s plynem a elektřinou, dva byty. Budu u nich od 1.1.2017 a zatím komunikace a ochota na jedničku. Ptal jsem se i na mimořádné vyúčtování, není problém a myslím, že je i zdarma, ale to teď nejsem 100% jist. Za mě je určitě můžeš zkusit.

Re: X energie

23.3.2017 16:04 | autor:  Láďa Panoš - 185.165.168.xxx

My jsme u nich taky od začátku roku, odběry plynu přešly na ně a hezky navázaly. Zatím vše bez problému i platby odchází tak jak maj, takže u mě zatím s průběhem spokojenost.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii