Xenergie zkušenosti - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Xenergie zkušenosti (Ostatní)

Re: Re:

7.12.2016 13:49 | autor:  Marek - 185.108.128.xxx

My jsme dodavatele taky změnili na X Energie, snažíme se šetřit, kde to jen jde, protože máme starý barák bez zateplení a protopíme kvůli tomu celkem dost, takže změna na X Energii je jedním z našich pokusů jak ještě víc snížit ty pekelný náklady. Za první rok se nám to u nich zatím podařilo slušně zkorigovat.

Re: Re: Re:

18.7.2017 16:17 | autor:  Michal Hruška - 104.238.169.xxx

Nám doma X Energie snížila loni zálohy a letos nám je upravovali znova a ani mi nepřijde, že by jsme s elektřinu nějak extrémně šetřili. Ale žádná škoda. Plyn nám sundali o stovku, což mi přijde skoro i zbytečný, že s tím hýbali.

Re: Re: Re: Re:

12.1.2018 16:11 | autor:  Štefan U. - 46.13.186.xxx

No já nevím jak to mají teď, už jsem to delší dobu blíž neprohlížel, moc mě nebaví to studovat do detailu, ale když k nim v roce 2014 dávali plyn a posléze i elektřinu, tak ceny měli hodně nízko, proto jsem je bral. Teď jak jsme u nich zarytý, a faktury jsou v pořádku, tak víc neřeším.

Re: Re: Re: Re: Re:

15.7.2018 19:27 | autor:  Patrik -

Také už je mám nějaký pátek a podařilo se mi u nich po 4 letech získat věrnostní slevu v řádu několika málo procent, tak pokud jste to ještě nezkusil, tak jim zkuste napsat nebo zavolat jestli by tam třeba pro vás také něco neměli. Je škoda se o to ošidit. Ale pšt ode mě to nemáte. :-)

Re:

12.5.2016 13:52 | autor:   - 85.132.178.xxx

Dnes se na mě vrhli dva zástupci xenergie a vydávali se za distributory e-on, klam je v tom že "e-on distributor"... když sem se zeptala že nikde nevidim logo e-onu ukázali na nějaké pidi písmo v mém výpise, jakože spolupracé s e-on. Ihned po odchodu jsem volala na e-on linku a samozřejmě se potvrdilo že konkurence, přitom pán prohlašoval jak mi pouze dá levnější tarif, za celý rozhovor nepadla ani zmínka o přestupu k jinému dodavateli..

Takže za mě podvodné jednání, jo a ještě si ofotil mojí smlouvu s e-onem..což mi teda přišlo divné, ale včas jsem to nezastavila..

5.8.2016 17:19 | autor:  Podvedený zákazník - 78.156.147.xxx

Stejným podvodem dnes obchodní zástupce, podvodník, vylákal podpis smlouvy s X energie na mých rodičích. Jdu na policii.

Re: Re: Re:

15.9.2016 13:41 | autor:  Votava - 46.105.100.xxx

Proč se tak čertíte, zkoušel jste si firmy porovnat? ..možná by jste se až divil kolik vaši rodiče touhle jedinou změnou mohli za rok ušetřit, stačí jenom když se podívám na kalkulačku od eru a s jakoukoliv spotřebou mi vychází X energie o několik stovek levněji než kdejaká konkurenční společnost a hlavně dominantní společnosti. Občas to nechce vidět hnedka rudě

Re: Re: Re: Re:

24.5.2017 14:00 | autor:  Piero - 104.233.105.xxx

Souhlasím, nám akorát dorazilo od nich první vyúčtování a teda, že to dopadne až takhle jsem nečekal. Loni nám ceny seděly tak tak a teď jedna v podstatě jen kosmetická papírová úprava a ve vyúčtování vratka 2670,- korun. Takže rodiče by určitě taky něco ušetřili, kdyby jste jim to u nich nechal.

Re:

14.10.2016 14:46 | autor:  Karda - 77.247.181.xxx

my jsme od nich taky dostali nabídku, s tím že když si převedeme na ráz obojí, tak by jsme se měli dostat na slevu jedné zálohy co v podstatě nyní platíme za elektřinu, což je 1370kč. Tak jsme si říkali, že to jsou dobrý peníze, tak jsme to vzali.

27.6.2017 15:11 | autor:  Tomáš P. - 109.163.234.xxx

My jsme prvotně zvažovali jestli nejít do aukce do byla vyvolaná od dTestu, ale nakonec jsme si to rozmysleli kvůli tomu, že je to jen roční záležitost a my chceme mít dodavatel zajištěného dlouhodobě s nízkou cenou a X Energie nám přišla s dobrou nabídkou i cenou, kterou měla takhle postavenou smlouvu na dva roky, tak jsme to s nimi podepsali. A vypadá to s postupem času dobře.

X energie

4.11.2016 13:13 | autor:  Matěj Cejpek - 95.211.211.xxx

Ahoj, k X energii přecházím s plynem a elektřinou, dva byty. Budu u nich od 1.1.2017 a zatím komunikace a ochota na jedničku. Ptal jsem se i na mimořádné vyúčtování, není problém a myslím, že je i zdarma, ale to teď nejsem 100% jist. Za mě je určitě můžeš zkusit.

Re: X energie

23.3.2017 16:04 | autor:  Láďa Panoš - 185.165.168.xxx

My jsme u nich taky od začátku roku, odběry plynu přešly na ně a hezky navázaly. Zatím vše bez problému i platby odchází tak jak maj, takže u mě zatím s průběhem spokojenost.

Re: Re: X energie

23.1.2018 15:31 | autor:  Dan I. -

Přes týden máme studený odchov, na víkend si vždycky přitopíme, takže bych nechtěl vidět tu křivku odběru, ale sečteno podtrženo odběr je standardní a dodavatel v pořádku, o cosi jsme i ušetřili, takže na xenergii ani popel.

Re: Re: X energie

25.6.2018 14:26 | autor:  Petr -

My jsme k nim taky plynule navázali po skončení jedné smlouvy, měli jsme to s nimi domluvené s časovým předstihem, aby to právě na sebe pěkně navázalo, že jeden skončí a oni začnou. Vyšlo nám to čistě, že jsme ani nepobrali, že už bereme za sníženou cenu od Xenergie jsou šikovní, umí to zařídit dobře.

Re:

3.8.2017 18:13 | autor:  Hoďas - 176.10.104.xxx

My už jsme u X energie léta, za tu dobu jsme s nimi komunikovali max 2x a to ještě když šlo o prodloužení smlouvy a úpravu záloh, nechali jsme si je snížit, protože bylo zbytečný dostávat přeplatek skoro 5tisíc.

Re: Xenergie zkušenosti

15.9.2015 22:37 | autor:  Milan - 103.10.197.xxx

Mě oslovili Xenergie telefonicky, byl jsem zprvu zaskočen o co jde, avšak učinili mi výhodnou nabídku, tak jsem ji přijal. Ještě jsem si potom pročítal obchodní podmínky na internetu a prozatím jsou zkušenosti dobré, platíme méně.

Re: Re: Xenergie zkušenosti

18.1.2018 13:18 | autor:  Vlasta - 62.210.129.xxx

Oni fungují taky po telefonu, to jsem ani netušil, já myslel, že mají jen obchazeče. Zrovna minulý týden se tu u nás jeden takový zastavil. Týpek celkem suverén, to tady na nás vybalil, že jsem pomalu nevěděl kde mi hlava stojí. Ale nabídku měl neodolatelnou, že za rok u nich můžu ušetřit až skoro 10% z výdajů a to jak u elektřiny, tak i plynu. Tak jsem to přijal, ale nechal si to rázem taky všechno zařídit od nich. Když už s tím přišel tak ať mi to celý u mýho dodavatele zařídí. Bez problému, že je to v rámci jejich servisu. Tak zatím udělal týpek dobrý dojem.

Re: X Energie zkušenosti

20.10.2015 13:03 | autor:  Mikoška - 195.154.231.xxx

Zkrátka bych to popsal tak, že za lepší peníze stejné služby, aspoň takové mám s X Energií zkušenosti a proto u nich taky jsem a budu...

Re: Re: X Energie zkušenosti

22.2.2017 13:38 | autor:  Šejba - 176.126.252.xxx

Souhlas, moje slova. Nechápu, že v dnešní době ještě někdo může odebírat za ty prachy od klasických dodavatelů. Když za levnější cenu může prosvítit a protopit jiný kvanta. Mám s manželkou malý děcko, tak vím o čem to je. Taky dám raději přednost x-energii.

Re:

22.10.2015 20:25 | autor:  Milan - 194.228.32.xxx

Pokud topíte elektrikou tak se určitě nedostanete na 24tis, ale spíše na 42tis. A pokud máte XEnergy nebo Bohemia Energy tak se dostanete minimálně na 50tis/rok *16*

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii