Partners zkušenosti - Finance diskuze

Partners zkušenosti (Finance)

<12

Re: Re: ...

13.9.2017 11:25 | autor:  Jozef - 209.95.56.xxx

Podle mě je to nejdůvěryhodnější možnost někoho získat a to přes známého. Když jsem mladý tak jsem tyhle lidi vůbec nebral vážně. Teď to vidím jako chybu. Mám poradkyni od partners už 7 dlouhých let, není to tak, že bych od ní každou chvíli něco potřeboval. Ale třeba před půl rokem se mi sama ozvala jestli nemám čas na schůzku a projednali jsme spolu staré smlouvy, které chtěli aktualizovat a to by mě samotného ani nenapadlo.

Re:

18.10.2017 12:35 | autor:  TomášKrupička - 37.48.40.xxx

My máme už léta uzavřené neživotní pojištění. Potom co jsme měli několikrát problém s vytápěním sousedů se nám pojistit domácnost opravdu vyplatilo. Žena má kamarádku u firmy partners, takže to bylo celé velice rychle sjednané.

Re: Má zkušenost

3.11.2017 11:27 | autor:  Karel - 89.24.40.xxx

Partners je podle mě dobrá společnost. Sám jsem vyzkoušel jejich služby na vlastní kůži a vím, že se tam jedná na úrovni. Lidé kteří tomuhle oboru moc nerozumí by někoho takového měli vyhledat a rozšířit si obzory.

Re:

29.12.2017 10:11 | autor:  Marie - 212.79.106.xxx

Paní Míchalová nám spravuje finance už 4 roky a nemáme jí co vytknout. Dělá v této branži už hodně let a jde to na její práci vidět.

<12

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii