Partners zkušenosti - Finance diskuze

Partners zkušenosti (Finance)

<12

Re: Re: Re: Partners zkušenosti

19.6.2017 14:18 | autor:  Břenislav

Měl dal kontakt můj bratranec, který si u partners nechával zřizovat životko. Jako nebál bych se nic, a zkusil bych kontaktovat samotnou pobočku, plus je v tom, že pokavad by vám někdo nesedl třeba jako člověk, což se může stát vždycky, nabídnou vám někoho jiného. Já osobně jsem jen koukal na zkušenosti, pro mě čím dýl člověk dělá v oboru, tím líp odvedená práce, ale to je jen můj pohled na věc.

Re:

4.8.2017 9:30 | autor:  Vojtěch - 212.79.106.xxx

Sám za sebe, mužu říct, že právě díky partners jsme dosáhli na hypotéku. Nechápal sem vlastně ani moc jak se to povedlo, ale je to tak. Se ženou jsme měli něco málo stranou a jelikož mám přiznáno opravdu málo, než na co si přijdu reálně, tak s tím byl docela problém. Ono stačí pravdivě říct jak na tom vlastně vaše rozpočty jsou a u nás to šlo už pak rychle. Vypracováním peněžního plánu do budoucna to začalo, takže za mě doporučuju, ulehčí vám to práci.

Re: ...

16.8.2017 14:01 | autor:  Petr - 89.238.186.xxx

Nepovím vám přímo jak je to s hypotékou, jelikož do té jsme ještě se ženou nešli, ale dostali jsme kontakt na partners od dcery, kterým jejich paní sjednávala životní pojištění pro jejího manžela, který dělá fyzicky náročnou práci a jsou spokojení. My chceme rekonstruovat chalupu, tak budeme teprve schůzku mít, a jsem zvědavý co nám poradí co tak čtu tak z toho mám i dobrý pocit, že to dopadne dobře.

Re: Re: ...

13.9.2017 11:25 | autor:  Jozef - 209.95.56.xxx

Podle mě je to nejdůvěryhodnější možnost někoho získat a to přes známého. Když jsem mladý tak jsem tyhle lidi vůbec nebral vážně. Teď to vidím jako chybu. Mám poradkyni od partners už 7 dlouhých let, není to tak, že bych od ní každou chvíli něco potřeboval. Ale třeba před půl rokem se mi sama ozvala jestli nemám čas na schůzku a projednali jsme spolu staré smlouvy, které chtěli aktualizovat a to by mě samotného ani nenapadlo.

Re:

18.10.2017 12:35 | autor:  TomášKrupička - 37.48.40.xxx

My máme už léta uzavřené neživotní pojištění. Potom co jsme měli několikrát problém s vytápěním sousedů se nám pojistit domácnost opravdu vyplatilo. Žena má kamarádku u firmy partners, takže to bylo celé velice rychle sjednané.

Re: Re:

28.2.2018 12:18 | autor:  David - 89.24.37.xxx

Dobrý den Tomáši, mohl bych se takhle veřejně zeptat na kontakt na tu poradkyni? Chceme kvůli synovi taky jít do té neživotní pojistky, teď nám na školním lyžáku udělal docela malér…Kdyby to teda nevadilo a šlo to, dal bych vám sem email?

Re: Re: Re:

20.3.2018 10:30 | autor:  TomášKrupička - 37.48.16.xxx

Davide zdravím, není problém. Kontakt vám dát můžu, napište mi sem email, ale jde o to odkud také jste. Naše poradkyně spravuje především Prahu. Ona sama je z Prahy. Jestli vám můžu doporučit ještě jednu možnost tak to je se podívat na jejich webovky zadat si kraj ze kterého poradce hledáte. Vyjede vám záznam a pak už si o tom konkrétním člověku na internetu dost zjistíte. Taky jedna z variant.

Re: Re: Re: Re:

11.4.2018 9:51 | autor:  David - 89.24.37.xxx

Jsem z Prahy, tak mi nebude dělat žádný problém se sejít stou vaší. Já už jsem takhle hledal ale těch poradců je fakt hodně tak vůbec nevím kterého oslovit. Raději bych někoho alespoň takhle se zkušeností. Budu rád když mi na tu vaší poradkyni z partners pošlete kontakt můj email je: david.pospisil@centrum.cz

Re: Má zkušenost

3.11.2017 11:27 | autor:  Karel - 89.24.40.xxx

Partners je podle mě dobrá společnost. Sám jsem vyzkoušel jejich služby na vlastní kůži a vím, že se tam jedná na úrovni. Lidé kteří tomuhle oboru moc nerozumí by někoho takového měli vyhledat a rozšířit si obzory.

Re:

29.12.2017 10:11 | autor:  Marie - 212.79.106.xxx

Paní Míchalová nám spravuje finance už 4 roky a nemáme jí co vytknout. Dělá v této branži už hodně let a jde to na její práci vidět.

Re:

26.5.2018 21:26 | autor:  Ela -

Dobrý den, pokud sháníte půjčku, chtěla bych Vám doporučit Honzík půjčku, kde najdete veškeré bankovní i nebankovní společnosti. Vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější na www.pujckahonzik.cz

Partners recenze

17.7.2018 13:36 | autor:  Jakub - 77.87.240.xxx

Tak pokud bych mohl říct svůj názor na tuto společnost tak za sebe si dovolím tvrdit že je to jedna z těch dobrých. Celá naše rodina využíváme služeb jednoho finančního poradce z partners už nějakou řádku let, začal pomáhat mým rodičům a ted už i nám a to že nám pomohl mohu tvrdit i tím, že máme schválenou hypotéku na barák a začínáme stavět. Bez jeho kontaktů by jsme byly možná tak na začátku a to vlastně nikde. Pokud by někdo chtěl doporučení, nemám problém se s dotyčným zkontaktovat a dát údaje(samozřejmě po domluvě s poradce). Přeji vám hezký den a snad bude tahle moje zkušenost pro někoho přínosná.

Re: Partners recenze

24.7.2018 9:10 | autor:  Theodor - 37.48.23.xxx

Souhlasím s vámi. Máme zkušenost velice podobnou. Partners mě sami oslovili a nabídli své služby. Ze začátku jsem k téhle branži necítil až takovou důvěru, ale postupem času se toho hodně změnilo.

Re: Partners recenze

8.8.2018 7:40 | autor:  MichalPotočný - 89.238.186.xxx

Partners mají podle mého dobré jméno na trhu. Dřív jsem tomu moc nedával, ale postupem času se věci hodně změnili. Poradce od nich samozřejmě mám, takže sám vím o čem mluvím a osobně jsem docela zvědavý na jejich nový projekt ohledně životní pojištovny, protože si chci životko uzavřít.

Partners recenze

23.8.2018 8:26 | autor:  MartinČížek - 46.135.43.xxx

My spolupracujeme s panem Hatlapatkou z této firmy Partners a jsme moc spokojení. Jde na něm vidět velké nadšení a že tuhle práci dělá rád a pro nás, pro lidi kteří tomuhle bussinesu moc neholdují. Máme sním zatím po pár schůzkách ale i tak mám ze všeho dobrý pocit. Takže za mě partners konkretně pan Hatlapatka dobrá volba.

Re:

4.9.2018 16:05 | autor:  pecka82

i my jsme jejich služby využili a narozdíl od jiných s nima máme dobrou zkušenost

partners zkušenosti

12.9.2018 11:47 | autor:  kateřina - 37.48.53.xxx

Máme to stejně. Měli jsme teda kontakt od rodičů mého partnera, a je to starší pán z partners ale super. Jako ve všem jsme si vyšli vzájemně vstříc a pomohl nám a ne jednou.

Re:

14.9.2018 14:27 | autor:  Olus49

Ja nechci nikoho hanit.. ale moc dobre zkusenosti s nima s manzelem nemame

Re: Re:

30.9.2018 15:29 | autor:  nanna

nevíš jaké jsou podmínky k získání uvěru od Modre pyramidy? Čeká nas rekonstrukce a našli jsme to jako vohdně výhodný uvěr práve na tu rekonstrukci https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni

<12

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii