špatné stavební firmy - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

špatné stavební firmy (Bydlení čtenářů)

Re: Souček

12.9.2013 23:40 | autor:   - 46.135.112.xxx

Doporučuji všem, aby při stavbě domu nejdříve prohnali jména všech lidí ve zvažované firmě internetem. Je zde určitá šance, že se o někom z nich dovíte věci, které Vás odradí od záměru. Tito lidé totiž často mění firmy a pod novým jménem pak dělají ty samé věci.
My jsme stavěli s firmou Souček Stavební s.r.o., tato firma byla zprostředkována firmou Retail House. Že jsou to zloději, jsme se dozvěděli až příliš pozdě. Jednatel Lubor Souček vybral peníze dopředu a pak totálně zadluženou firmu prodal nedohledatelnému člověku ze Slovenska a nechal za sebou desítky klientů, s rozestavěnými (zaplacenými)domy.
Zůčastnění na tomto podvodu jsou za firmu Souček Stavební: Lubor Souček (jednatel),Martin Souček prokurista (obchod a zahraničí),Gustav Římovský (technik, stavbyvedoucí),Jan Miroš (technik - dřevostavby),Alena Vitásková (účtárna),Jitka Popelková (administrativa).
Za zprostředkující firmu Retail House: Martin Chour.

Re: Kalita Lukáš

5.10.2013 19:35 | autor:   - 213.129.136.xxx

DÁVEJTE SI POZOR NA KALITU LUKÁŠE VEZME SI OD VÁS ZÁLOHU A NIC VÁM NEPOSTAVÍ.OKRÁDAL I ZAMĚSTNANCE NEPLATIL MZDY,VYUŽÍVAL S MANŽELKOU LIDI.FIRMU K`L PROFI VYTUNELOVALI,ZALOŽILY NOVOU K23 a.s,KTEROU TAKY ZLIKVIDOVALI PONĚVADŽ UTRÁCELI FIREMNÍ PENÍZE NA VÝLETY JAKO JSOU MALEDIVY ATD.

Re: Re: Kalita Lukáš

14.10.2013 12:51 | autor:   - 212.80.76.xxx

Dobrý den, je tady někdo, kdo by měl osobní reference na firmu Lomax: Jsou spolehlivý?,dodržují termíny v čas podle dohody?,nenápálí vás na ceně?
Chci si od nich vzít sekční garažová vrata, je to dost peněz, tak chci spolehlivou firmu.

rekonstrukce

22.10.2013 12:30 | autor:  zuzaneta - 62.129.52.xxx

Já znám velice dobrou firmu, nechala jsem si u ní dělat rekonstrukci celého bytu a byla jsem moc spokojená, takže jak si tady čtu ty vaše příspěvky....zkuste

https://www.facebook.com/pages/Reko-Stav/641667495854503?fref=ts

Re: rekonstrukce

22.10.2013 12:31 | autor:  zuzaneta - 62.129.52.xxx

jmenuje se REKO-STAV

Re: rekonstrukce

11.11.2013 14:36 | autor:  Činčila - 88.101.19.xxx

Já mohu doporučit stránky www.rekonstrukce.cz. Zadala jsem tam poptávku na rekonstrukci bytového jádra. Druhý den mi volali, vyptali se na detaily a do dvou dnů jsem dostala 3 kontakty na vhodné firmy. Firmy se všechny chovaly slušně, daly cenové nabídky a my si vybrali jednu z nich - a byli jsme spokojení. I pak nám volala příjemná paní z www.rekonstrukce.cz, aby zjistila, zda jsme spokojení a jak se firma chovala. Fakt super přístup.

Re:

26.11.2013 1:20 | autor:   - 89.190.64.xxx

Pozor na rádobystavebníky STAZ Marián Mihok, Lýdia Mihoková,Cerekvice nad Bystřicí a okres Hradec Králové, tragédie prostě, nebrat.

Petr Faják - PAMIX s.r.o.

22.1.2014 11:17 | autor:  Dvořák - 90.181.184.xxx

Důrazně varuji před panem Petrem Fajákem. Nyní společnost Pamix spol. s r.o., předtím Buggystav s.r.o. Uzavřel smlouvu na zhotovení rodinného domku. Vybral zálohu 200 tisíc Kč na materiál, práci však neodvedl. Nejdřív výmluvy proč nemůže stavět, Nakonec telefony nezvedá, na e-maily nereaguje a pošta si nepřebírá. Pokud má někdo podobné zkušenosti, kontaktujte mě na sirradek@seznam.cz

Re: Petr Faják - PAMIX s.r.o.

6.1.2017 7:59 | autor:   - 109.81.209.xxx

Tohle napsal největší vychcanek jmenuje se Cizek zaplať pánbůh ho potrestal (otrávil se pro svoji hamižnost)

Petr Faják - PAMIX s.r.o.

22.1.2014 11:19 | autor:  Dvořák - 90.181.184.xxx

Důrazně varuji před panem Petrem Fajákem. Nyní společnost Pamix spol. s r.o., předtím Buggystav s.r.o. Uzavřel smlouvu na zhotovení rodinného domku. Vybral zálohu 200 tisíc Kč na materiál, práci však neodvedl. Nejdřív výmluvy proč nemůže stavět, Nakonec telefony nezvedá, na e-maily nereaguje a pošta si nepřebírá. Pokud má někdo podobné zkušenosti, kontaktujte mě na sirradek@seznam.cz

špatná zkkušenost

11.2.2014 15:15 | autor:  Jarda Nedám

velmi nekvalitně odvedena výměna oken dřevěných za plastová, nedoděláno, stavební firma nadále nekomunikuje, přikládám pár záběrů.

Turský Miroslav

11.2.2014 16:25 | autor:  Jarda Nedám

velmi špatně provedena výměna oken dřevěných za plastová
některými okny profukuje, jedno okno špatně usazeno s rozdílem bočních stran o 6 cm
firma nekomunikuje, proto zde přidávám upozornění na fa:
a pro ukázku pár obrázků:

Stavební firma
Miroslav Turský
J. Misky 12/77
Ostrava - Dubina 700 30

Stavební servis Praha Šmakal Roman

24.3.2014 14:53 | autor:  Jakub - 213.192.59.xxx

Pokud chcete řešit, že Vám pan Šmakal :
- nepředá stavbu a odejde před jejím dokončením bez jediného slova a pak Vám nebude brát telefony (nedodělal dlažbu, elektřinu, voda je ve stavu viz níže, neodvezl odpad ze stavby, nedozdil okna z venkovní strany) – pan Šmakal se vyjádřil, že nedodělal stavbu, protože mu došly finance (v průběhu stavby nás ujišťoval, že s penězmi není problém!) – ale to že by se to nějak mohlo vyřešit už nechtěl slyšet, protože již měl jiný Kšeft.

- prohodí vám ventil teplé a studené vody na baterii – při zpětné reklamaci nám oznámil, že se to dá normálně používat

- rozteč ventilů u baterie udělá 125mm (dle normy má být 150mm, baterie 125mm se nevyrábí) – při zpětné reklamaci nám oznámil, že se to dá normálně používat

- prohodí dlažbu – řekneme mu, v chodbě jí udělejte světlou a u dveří tmavou – udělal to samozřejmě přesně naopak

- před dokončením jsme zjistili, že otvory na dveřní obložky jsou o 10cm vyšší než mají být! Nutno dodat, že po naší připomínce to pan Šmakal s nevolí opravil.

Pokud chcete toto řešit, tak Vám pana Šmakala doporučuji.

Nutno dodat, že dost práce u nás pan Šmakal udělal, ale tímto závěrem a absolutní nekomunikací, bych jej nikomu nedoporučil!!!

Termín se prodloužil cca o 4měsíce! Část zavinil dodavatel oken, protože je dodal s měsíčním zpožděním. Pan Šmakal samozřejmě nemohl pracovat, když nemá okna = celkové prodloužení stavby o 4měsíce.

Absolutně nedoporučuji!

Více i zde: http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/20715-sta

Re: Stavební servis Praha Šmakal Roman

23.5.2015 8:11 | autor:   - 213.180.53.xxx

Dobrý den,
reaguji na další špínu na internetu.Všem kdo nejsou spokojení radím vždy stejně - NECHME UDĚLAT NEZÁVAZNOU KALKULACI KDE SE PŘESNĚ UKÁŽE O KOLIK JSEM NĚKOHO OŠIDIL.
Za druhé - PROČ SE MI PROZATÍM NIKDY NESTALO,ŽE BY JSTE POSTUPOVAL NĚKDO PODLE ZÁKONA A PROSTĚ NEREKLAMUJETE PODLE ZÁKONA?
Protože ono vlastně není co reklamovat???
K prohození vody mohlo dojít.Ale má to opět svoje pozadí - Pokud si vzpomenu,že chci baterii jinde než se původně dohodlo,tak se takováto lapálie přihodit může.
Rozteč baterií - Udělejte mi je podle těch starých co tady byli - tedy 125.
Obložky - Výška zadaná firmou dodávající obložky.Při změně dodavatele změna výšky - úprava ZDARMA
Pan Klena řekne půl roku před pokládáním dlažeb jejich pokládku - během stavby skladbu pozmění(muselo se část dlažeb přeobjednat a vrátit).Pak se nemůže divit,že se stane chyba.Na tu mohl při realizaci kdykoliv upozornit protože v domě celou dobu rekonstrukce bydlel v patře.
Prodloužení dodávky - V první řadě nebylo vůbec zřejmé jaké práce nás čekají protože nebyl přesný projekt a soupis potřebných prací.Vše se pouze odhadovalo protože projekt byl dělaný panem Klenou - Snížení stávajících podlah - ale nikdo netuší co je pod podlahou atd.
Okna - dodání o 3 měsíce později - Mohl jsem je možná nakraslit...
A do třetice - Změna dispozic při rekonstrukci,kdy se mění oproti původnímu návrhu příčky a tím i obsah prací.
Přikládám projekt.Finanční stránka byla zřejmě dobrá když si na ní nestěžuje zadavatel.
POMLUVY !!

Pozor na Stavby Secký

24.3.2014 20:52 | autor:   - 93.91.240.xxx

Dobrý večer,
varuji na Ostravsku před stavitelem panem Jiřím Seckým (Stavby Secký, IČ: 740 82 167), který nejen, že svou práci dělá nekvalitně (několikrát musel předělávat vnitřní omítky, srovnávat el.zásuvky, venkovní fasádu dělat nadvakrát atd.), ale navíc vůbec nedodržuje české normy (všechny přípojky - kanalizační, vodovodní, dešťová i elektro dal do jednoho výkopu). Navíc kvůli špatně provedeným opěrným zídkám s chybějící dilataci došlo k posunutí zateplovacího polystyrénu a zvlnění fasády. Při reklamaci místo, aby svoji chybu napravil, tak vůbec nereaguje na emaily ani telefony.

Re:

17.4.2014 10:32 | autor:  jarda.calabek

Jestli máte záměr stavět ze společností Flexidomy s.r.o. dostanete dům za rozumnou cenu, ovšem pozor na kvalitu domy se vyrábí v polsku www.domymax.pl , zjistil jsem to podle vyhledávaní obrázků přes google. Dále ma firma až moc referencí za necelý rok působení, taky zvláštní. Rakouské certifikáty na Polské domy mi připadnou taky směšné. Jednatel společnosti je ročník 1990, jistě bude mít hodně zkušeností, nicméně doména flexidomy je na nějakého pana Dočkala, který podle adresy figuruje v jiné stavební společnosti, tak to ve mě vyvolává spousty otazníku. Domy vypadají na pohled pěkně, zkusím se podívat do nějakého realizovaného, snad mě tam pustí.

diplomová práce žádost o názor

17.4.2014 12:39 | autor:  Vítek Machal - 188.175.58.xxx

Dobrý den
Za účelem vypracování diplomové práce na téma LED osvětlení a jeho prodej, bych Vás rád požádal touto cestou o vyplnění krátkého dotazníku, který Vám zabere méně než 1 minutu.
Dotazník najdete na tomto odkazu: http://bit.ly/Q8MsBL

Moc děkuji Vítek Machal

Sbíjený vazník KASPER CZ

22.4.2014 18:05 | autor:   - 77.236.201.xxx

Pokud zvažujete sbíjený vazník, vyvarujte se firmy KASPER CZ (www.kaspercz.cz). Tváří se jako odborníci, ale bohužel sbíjený vazník neumí ani navrhnout. O montáži ani nemluvě. Jsou schopni montáže, která ani neodpovídá současným standardům v montáži sbíjených vazníků. Vazník vám posadí na věnec na dřevo (dřevěné špalíčky) bez kluzek, takže vazník se nemá kam pnout a pnutí v něm trhá věnec a následně zeď. A návrh? Vazníky mají dovolený průhyb na 14m cca 2-3 cm. Vazníky od firmy KASPER klidně 8 - 10cm. A dokonce jsou schopni vám ho vyprojektovat a osadit na pevný strop. Vlastní konstrukce je také vcelku otřesná. Neslícovaná, mnohde vůle i 1cm. V mém okolí se již proti firmě vedou i soudní spory. Více v diskuzi na http://forum.tzb-info.cz/122524-lupani-sbijeneho-vazniku. Firmu KASPER CZ (www.kaspercz.cz) rozhodně neoporučuji!!

Re: JVJ TECH, Jakub Miczka

27.4.2014 14:33 | autor:  KAREL - 77.48.245.xxx

Dobrý den,
chtěl bych upozornit na firmu JVJ TECH pana Miczky z Albrechtic u Č.T. Nespolehlivý, předražený, nedodožování termínů! Známým dělal před rokem okna a dodnes jim nebyl schopný dodat vnitřní parepaty.

Re:

3.9.2014 16:42 | autor:   - 85.207.208.xxx

pozor na topenare valouch Bruntal je to hodne spatna prace

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii