Bydlení čtenářů: Povedená rekonstrukce kuchyně! - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Povedená rekonstrukce kuchyně! (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Povedená rekonstrukce kuchyně!.

bez názvu

16.6.2008 22:12 | autor:  Oranguttan -

Od rána sem nakukuju a doufám, že někdo napíše dřív, ale není Vám přáno... Musím uznat, že zábavu jste si užili dobrou, nechali jste přivydělat "drobnému živnostníku", ale jako notorický remcálista na tomto béčkovym designu neshledávám nic zásadně na řiť posazovacího- prostě nějaká "lidová tvořivost v bytovce", inspirovaná aušusovými rádobydesigny podřadných katalogů a showroomů kdejakých kachličkářů,koupelnářů a kuchyňářů.

Re:

18.6.2008 7:01 | autor:  cat -

Chtěla bych vidět tvojí kuchyň co máš doma - když jsi tak zkušený designer, určitě rád sem přiložíš fota ze své kuchyně nebo i celého bytu. Díky

Re:

18.6.2008 19:39 | autor:  Petr -

Tak by mně zajímalo, co považuješ za ten dobrý design. Pokud trendové oleštěné kachle ve svítivých barvách, tak si buď jist, že ty vyletí z móry rychlejc než Čunek z vlády. Pokud máš na mysli skutečně dobrý design renomé studií, tak zase ber v úvahu, že tam to jde do miliónu, což si drtivá většina lidí asi nemůže dovolit a tudíž berou to, na co mají...

Tohle vypadá slušně a funkčně udělaná kuchyňka a na prostorové možnosti té místnosti by se tam toho o moc líp udělat nedalo...navíc to vypadá útulně, což je u kuchyňe důležité...

Re:

17.6.2008 18:09 | autor:  Ivana -

Tato kuchyn je moc pekna asi tak nejak bych to resila i ja . Je trosku podobna me kuchyni .

Re:

17.6.2008 21:40 | autor:  Renata -

Na můj vkus moc tmavé!

Kuchyň

18.6.2008 13:12 | autor:  Gábina -

Na mě působí ta kuchyň hrozně kýčovitě. Bez vkusu, zbytečně přeplácaná. A tmavá barva je také nic moc.

Re:

18.6.2008 13:31 | autor:  Lucka -

No, mě by teda zajímalo, jaký kuchyně máte vy. Mně tahle přijde pěkná a klidně bych ji brala. Když jste tak chytrý, tak jim teda pošlete vaše fotky - vsadím se, že to nikdo z vás neudělá.

Re: Re:

20.6.2008 13:10 | autor:  Petra -

Přesně tak... nejvíc remcají a pomlouvají ti co doma mají ještě totalitní umakart :-) a návrh třeba kuchyně je pro ně nadlidský výkon. Taky nejsem zastánce tmavých barev, ale to je na vkusu každého z nás. Každopádně kuchyň má být účelná a útulná - přeci jen ta trávíme poměrně dosta času, že ???

Re: kuchyň

21.6.2008 16:51 | autor:  Radka -

Jelikož jsme si doma dělali kuchyň také sami, tak vím co to obnáší.U kuchyně je důležité aby byla funkční a aby kuchařka měla vše po ruce. Tato kuchyň se svým uspořádáním podobá té mojí s tím rozdílem, že já ji mám břízovou čili světlou.Každý si volí konečnou podobu kuchyně dle svého vkusu.A nemyslím si, že levná kuchyň je škaredá kuchyň.Ono není umění udělat pěknou kuchyň za 200000 Kč,ale udělat funkční a taky pěknou kuchyň za 50000 Kč už potřebuje trochu své šikovnosti a orientaci v nabízejících se možnostech.Rekonstrukce téhle kuchyně se podle mého názoru zdařila.

Re: Re: kuchyň

21.6.2008 20:50 | autor:  Iris -

KUCHYN JE PĚKNÁ JÁ BYCH JI BRALA

Re:

26.6.2008 14:51 | autor:  Lenka -

Jj, mě se ta kuchyň taky líbí. Tmavé barvy možná nejsou tolik atraktivní, ale z hlediska údržby je to zase super řešení. Jen si zkuste drhnout nádhernou světlou kuchyň po nějakém velikém vaření, hm?

Re: Re:

1.7.2008 9:49 | autor:  Anička -

Jj, souhlasím. Moje maminka má kuchyni světlou, a mytí nebere konce. Neříkám, že tmavá kuchyně se mýt nemusí, ale přece jen ty šmouhy nejsou tolik vidět. Takže když se pak člověku vzbouří rajská....

Re:

27.1.2011 12:00 | autor:  vilcea

Kuchyň je moc pěkná, líbí se mi barva i uspořádání

Re:

18.2.2014 18:48 | autor:  pajusa

my rekuntruovaly před Vánocema - šílené, už si raději něco takového necháme během roku a ne těsně před Vánocema, s přítelem jsme se málem picly. Navíc ještě tak tak jsme vyřešily spotřebiče, ale vše dopadlo suprově a kuchyň máme do Lka a krásně slouží

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu