DANKUCHEN? - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

DANKUCHEN? (Kuchyně)

DANKUCHEN?

23.6.2008 13:22 | autor:  peta -

dobrý den, máte nějakou zkušenost s rakouskými kuchyněmi DANKUCHEN?

Re: DANKUCHEN?

24.7.2008 22:19 | autor:  bear - 85.160.94.xxx

já osobně ne, ale známí si ji pořídili, a je super. Jsou z ní přímo nadšeni, mají rádi moderní design.Kuchyň má všechny možné ptákoviny.Fascinoval mě výklopný kráječ, nebo třeba šuplíky v soklu. Ovšem nejvíc luxusní je pracovní deska z jakési jabloně, tuším, že říkali americké. Koupili ji v Brně.

Re: DANKUCHEN?

23.7.2009 12:49 | autor:   - 85.92.55.xxx

malý výběr,průměrná kvalita a vysoká cena - úroveň nedosahuje ani Korynu ale cena ji vysoko překračuje

Re: Re: DANKUCHEN?

24.10.2009 12:34 | autor:   - 88.103.0.xxx

a kde se mohu o tom presvedcit ?Vy s nimi mate zkusenost ? (pokud nejste konkurence).

Re: Re: DANKUCHEN?

27.10.2009 16:39 | autor:   - 85.161.179.xxx

Nechápu, proč píše někdo něco takového - asi nekalá konkurence. My jsme s manželkou vybírali kuchyň docela dlouho a prošli jsme si i Hanáka, Sykoru a Korynu (mimo jiné), a nakonec jsme si vybrali kuchyň u Dankuchen v Brně a jsme z ní nadšeni. 1) paní nám zpracovala perfektní designový návrh (např. oproti otřesné Koryně a Sykorovi ) a celkově máme kuchyň za cenu Koryny (Sykora i Hanák byli dražší), ale máme podstatně lepší materiál a vybavení, na které ani jeden z těchto výrobců ani nedosahuje. Kuchyń máme už 2 roky a je fantastická, skvěle se udržuje a má spoustu vychytávek a úložného prostoru. Musím říct, že i můj dobrý kamarád, který je stolař, tak musel uznat, že takto by to rozhodně nezvládl a že je kuchyň fakt perfektní. Je luxusní a cenově vyšla dle našich představ, takže já můžu opravdu Dankuchen doporučit. Pokud budete chtít, můžu přiložit i fotky. Mějte se. H.

Re: Re: Re: DANKUCHEN?

31.7.2012 18:20 | autor:   - 178.248.252.xxx

Obrázky by byly fain a také cena by mě zajímala. V současnosti mapuji trh kuchyní a je to džungle. Prodejci chválí jen svoje a na komkurenci nadávají. Nejlepší je kontakt se zákazníky. Díky za odpověď

6.5.2010 9:54 | autor:  Karin - 82.142.121.xxx

Dobrý den,

dostala jste položkový rozpočet ke kuchyni? Mně totiž pouze řekli celkovou cenu a v návrhu smlouvy nemám ani počet a druh jednotlivých skříněk, to se mi zdá celkem dost neseriozni....
Karin

7.5.2010 13:07 | autor:   - 89.203.158.xxx

Byl jsem se na ně kouknout na výstavě v Brně a i laikovy je jasné,že v porovnání s čekými výrobci se jedná o nábytek podprůměrné hodnoty.O designu ani nemluvě

Re: Re: Re: Re: DANKUCHEN?

12.4.2012 1:02 | autor:  Mirek - 83.208.2.xxx

Co to je za blábol? Který Český výrobce vyrábí lepší kuchyně než Rakouské Dan Küche? Nějaký příklad? Název firmy? To, že umíte psát je super, ale není vhodné psát kdejakou kravinu! Dnes neexistuje český výrobce kuchyní v kvalitě firem Dan Küche, Nobilia, Alno, Nolte, Schüller a podobně!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: DANKUCHEN?

13.11.2012 10:31 | autor:   - 109.164.73.xxx

zase jeden zapálený dealer "německých" kuchyní. Chce to ale nějaké argumenty, ne řeči. tak jako je blbost ten horní příspěvek - tak ještě větší blbost je ten váš. Tkzv. německá kvalita - je dávno pryč, zeptejte se například mechaniků co dělají do aut, zeptejte se na elektro, zeptejte se na cokoliv. A navíc - produkty které dělají tkzv. pro východní trhy mají svá specifika - jednoduše řečeno jsou jiné než pro západ = o mnoho menší kvalita - Tečka.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: DANKUCHEN?

15.2.2013 13:03 | autor:  Karel - 46.13.243.xxx

Dobrý den, musím zde napsat poznatek s kuchyní Dankuchen. Podle mě až tak nezáleží, jestli je kuchyně česká, německá, rakouská nebo jiná. Za vše mluví praxe, kterou každý bohužel nemá, ale od toho jsou tu tyto diskuze. Jak už zde někdo psal, měli jsme kuchyni Dankuchen 3 roky, instaloval jsem ji sám s otcem (trvalo to déle, jelikož jsme to dělali po večerech, ale byla to skládačka - dostanete korpusy a ne placaté krabice, jako z Ikea) a během těch 3 let s kuchyní nenastal sebemenší problém, nemusel jsem ani seřizovat dvířka a zásuvky, vše fungovalo dokonale tak, jak jsme to nastavili při instalaci. Materiál kvalitní - povrchy stálé, drží barvu i tvar, mechanizmy bez potíží. A pro mne jsou tyto poznatky zcela zásadní a stačí nám k tomu, abychom i teď, když se stěhujeme do většího bytu, opět pořídili kuchyni od Dankuchen. Designově obdobné kuchyně lze pořídit u každého, o to nejde, zdaleka nejdůležitější je však ta praktická zkušenost a tu máme s Danem zcela pozitivní. Doporučuji se obracet přímo na sl. Matulkovou (Praha, Brno), s ní jsme dělali oba návrhy a vše fungovalo na 1.

Re: Re: Re: Re: DANKUCHEN?

30.7.2010 18:12 | autor:   - 88.103.0.xxx

to je přece super, skrýt se v anonymitě, a pomluvit konkurenci, která mě štve... že ano ?

Re: kuchyně Dankuchen

27.9.2012 12:09 | autor:   - 88.101.44.xxx

Kuchyň jsem vybírala téměř rok, nakonec jsem si nechala sestavit kuchyň v Praze Korunovační ulici. Po dlouhé době jsem měla fajn pocit, že jsem zákazník a nic není nemožné. Paní Katce jsem řekla svou představu jak finanční, tak i vzhled kuchyně, předala jsem projektovou dokumentaci a ona nám "vystřihla" takovou kuchyň, kterou chodí obdivovat všichni naši známí. Vše probíhalo v přátelském duchu za neustálé konzultace se mnou. Doporučila nám i spotřebiče, ve všem fundovaně poradila. Poměrně brzy bylo vše vyrobeno a montéři přijeli kuchyň nainstalovat. Žádný problém, super spolupráce, velká spokojenost. Kuchyň je luxusní s prima vychytávkama, prostě právem v Rakousku na trhu č.1.

Re:

26.8.2014 21:26 | autor:  Tomas - 89.24.179.xxx

Kuchyna super, pristup pobocky v Prahe Pruhonicich tragicky co sa tyka komunikacie a nejakej proaktivity.
Kuchynu nam montovala nejaka ich externa firma a osadena je presne behom jedneho dna. Kazdopadne z centraly boli dodane nespravne dvierka na pracku a toto sa nasledne tiahlo skoro pol rokapricom 2x prisli s nepravnym dielom. Pri instalacii zavesnych skriniek nam zaroven monteri pri vrtani poskodili pandomo stierka v kupelni na druhej strane steny a toto doposial pobocka nieje schopna vysporiadat po viac ako roku (skusili sme to opravit ale na pandome to dost dobre nieje mozne bez viditelnych flekov).
Takze s touto pobockou na e-mail zabudnite, po telefone vam vacsinou povedia ze sa na to pozru a zavolaju k comu vacsinou nedojde takze volate znovu. Pripravte sa v pripade problemov na frustraciu, ak to daju na prvu dobru tak s kuchynou budete spokojni.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu