Obývák - Pohovky a křesla diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální asko leták.

Obývák (Pohovky a křesla)

Toto téma se vztahuje k fotografii Obývák - pohovka.

Pohovka

25.6.2008 14:10 | autor:  Lucy -

Tak tenhle obýváček bych teda brala. Akorát bych se možná o tu bílou pohovku trošku bála. Nešpiní se to?

Re: Pohovka

30.6.2008 22:03 | autor:  jaja -

Pro rodinu s malými dětmi to není.

Re: Pohovka

16.7.2008 10:25 | autor:  kacuela - 80.250.11.xxx

Špiní, jako všechno, ale je to textilní kůže, takže se dá naštěstí omývat :-)

Re:

26.11.2008 9:24 | autor:  jolana

Renovuji si můj MALÝ obýváček a tahle sedajda by se mi tam akorád šikla. Mohli by jste poradit kde jí mám hledat?

Re: Re:

8.12.2008 15:32 | autor:  kacuela - 80.250.11.xxx

Tahle je z Aska. Myslím, že jí stále mají v nabídce, viděla jsem jí asi před měsícem ve Štěrboholích :-)

Re: pohovky

29.12.2008 19:21 | autor:  akcinoli - 85.132.183.xxx

Chtěla bych se jen vyjádřit k postavení pohovky...v současném před bílou stěnou zaniká její atraktivita, před oranžovou stěnou by získal její vhled o sto bodů více....jinak regál s cd podporuje stísněnost prostoru.:-)Hezký den

Re: Re: pohovky

6.12.2009 16:33 | autor:  jirka_22_ - 62.168.43.xxx

Souhlasím s Akcinoli, barevně obrátit stěny.. Tato sedačka je rohová, tak by se patřilo ji umístit do rohu a též umístění akvária není příliš atraktivní řešení.. stojan s věží a cd zásobníky je už podle mého názoru přežitek. Taburet by mohl být ve stejné barvě jako sedačka..Současně obraz se mi zdá vzhledem k výšce sedačky příliš vysoko.. Hezký den..

jakou sedačku?

7.1.2010 16:13 | autor:  LenkaJ - 83.240.76.xxx

zdravím vás, potřebovala bych poradit, protože si nevím rady. Chceme trochu zrenovovat obývák. Máme rok starou stěnu a konferenční stolek z jádrového buku+bílá lesk, světlou plovoucí podlahu.
2 stěny jsou zelené a 2 bílé. Chceme kupovat sedačku a koberec pod stolek, ale vůbec si nevím rady v jakých barvách, aby to ladilo s tím zbytkem. Taky jaké volit barvy doplňků - závěs, květináče apod. Nynější barvy mě příjdou trochu mdlé, chtělo by to trochu oživit a zútulnit. Moc děkuji za vaše tipy.

Re: jakou sedačku?

19.7.2016 15:49 | autor:  Valuška

klidně bych dala bílou sedačku, ne moc velkou, rohovou, a jestli chcete nechávat zelené stěny, tak např. zelené polštářky.
Podívejte se na stránky firmy jech, máme od nich právě menší rozkládací rohovou sedačku

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kožené sedací soupravy, které vydrží navěky!