Bydlení čtenářů: Rekonstrukce bytu – 1. díl - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Rekonstrukce bytu – 1. díl (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Rekonstrukce bytu – 1. díl.

bez názvu

26.6.2008 13:56 | autor:  Terka -

Tedy, musím z vlastní zkušenosti říct, že takováhle rekonstrukce bytu dá zabrat. Neumím si představit, že bych měla všechno vymýšlet sama, a ty nervy kolem toho... Autorku obdivuju za odvahu a chválím, vypadá to pěkně.

Re:

21.2.2012 22:53 | autor:  Eva - 94.142.236.xxx

proto je dobré celou tuto záležitost přenechat specializovaný společnosti, udělala jsem to tak a spokojeně bydlím. Rekonstrukci bytu mi provedla společnost art&building s.r.o., má i pěkný webovky www.artbuilding.cz

Re:

26.6.2008 16:06 | autor:  michaela -

Přidávám se k pochvale, právě procházím tímtéž. Jsem s malým synem ve starším bytě a pustila jsem se do přestavby koupelny a kuchyně, také vše vymýšlím a plánuji sama, moc mě to baví, i když jsem podobně omezena v rozpočtu. Vybrala jste pěknou kuchyň, hned se mrknu na výrobce. Barvy mozaiky se mi zdají poměrně kontrastní a opticky plochu tříštící. Důležitá je však Vaše spokojenost, já mám tedy mozaiku taky moc ráda a v mé kuchyni určitě bude, ikdyž jiná. Zdravím a přeji prima bydlení.

Re:

27.6.2008 8:48 | autor:  Lola -

No, tak ono je hlavně fajn mít ten byt 5+1, který se dá rekonstruovat;). Ale je to pěkný. Není to nóbl, ale pěkný. Už jsem zvědavá na další díl.

Re:

27.6.2008 13:30 | autor:  Olga -

Mně se moc nelíbí to barevný sladění, je to takový smutný

Re: Re:

8.7.2008 19:56 | autor:  Ivana -

Je to pekne a z tech penez jste poridila dost .At se Vam tam pekne bydli

Re: Re: Re:

22.7.2008 8:15 | autor:  proksjit

Všem děkuji za komentáře. Kuchyň smutná není, velké okno je na jih, takže je plná sluníčka a navazuje na ní jídelna, takže zeď která není vidět je terakotové barvy a odraz barvy dává celému prostoru zvláštní nádech. Díky Jitka

Re:

27.1.2011 12:02 | autor:  vilcea

Moc hezké, překvapivě pěkná barevná kombinace, jen je trošku škoda té bílé mikrovlnky Závidím tak prostornou kuchyň

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu