Dáme si do bytu…stůl - Židle a stoly diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Sconto letáky.

Dáme si do bytu…stůl (Židle a stoly)

Toto téma se vztahuje k článku Dáme si do bytu…stůl.

U nás doma

30.6.2008 11:17 | autor:  Agneska -

My máme doma v jídelně klasický obdélník pro čtyři, v obýváku stolek s kombinací dřevo-sklo, ten tam vypadá moc pěkně, jen když přijde divočejší návštěva, tak trošku trnu Co ostatní? Pochlubte se taky

Re: U nás doma

30.6.2008 20:32 | autor:  Denisa -

Tak třeba my máme doma taky v kuchyni klasický stůl pro čtyři a v obýváku dřevěný stůl, u kterého se sedí na zemi

Re: Re: U nás doma

8.7.2008 19:08 | autor:  Ivana -

My mame v kuchyni ovalny stul plus ctyri zidle a v obyvaku obdellnikovy stolek. Vice se tam nevejde ...

Re:

29.7.2008 14:23 | autor:  laskominka30

Máme doma masivní dřevěný stůl a židle, i po dvou letech užívání vypadá skoro jako nový ač jsem se ze začátku bála údržby a tak. Jsem maximálně spokojená, můžu jenom doporučit.
Výrobcem byl UNIS-N

Re: Re:

9.10.2008 11:01 | autor:  princess - 213.29.248.xxx

nechávala jsem si vyrobit na zakázku masivní moderní stůl v Plzni. Našla jsem dokonce i židle podle naší představy. Dokonce nám vše namořili do barvy naší linky, dle vzorku.Jsem moc spokojená a rozhodně Vám všem tedy doporučuji ATAN nábytek. www.atan.cz

Re:

17.2.2012 14:55 | autor:  martina75

Já jsem chtěla z ikea,ale manžel mě ukecal a máme vyrobený na zakázku u www.stoho.cz a teď bych neměnila

Re:

5.2.2015 11:02 | autor:  Milous2

Ahoj, zidle a stul do jidelny vyberes v obchode TON, sidli u brnenske olympie v inter. centru soho zajed se tam podivat a uvidis

Re: Re:

24.3.2015 21:54 | autor:  Luciee

Milousi, souhlasim s tbeou byla jsem se tam podivat a byly to opravdu krasne kousky. zidle vypadali velice moderne a byli z kvalitniho materialu

Re: Dreveny nabytok

6.10.2015 20:02 | autor:  Iris28 - 149.202.42.xxx

Dobry den,

s manzelom ideme zariadovat spolocny domcek a potrebovali by sme nejake rady, kde sa daju kupit kvalitne drevene stoly a stolicky?
dakujem za kazdy napad

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu